Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:00 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: alisalisa]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.08.21 17:52



цялата ваксина е в изпитателен период - "лица на вързраст над 12" не означава 12 - 16 годишни, а означава 12 - 112 годишни - това условно разрешение е единственото нещо, което пречи тя да бъде направена задължителна, защото има нюрнбергска конвенция от 45-та година против насилствените медицински експерименти - в момента де факто имаме насилствен медицински експеримент, но без да е задължителен на книга - хората биват подвеждани и заплашвани, но не са задължавани и това де юре минава

EMERGENCY USE AUTHORIZATION (EUA) OF
THE PFIZER-BIONTECH COVID-19 VACCINE TO PREVENT CORONAVIRUS
DISEASE 2019 (COVID-19)
IN INDIVIDUALS 12 YEARS OF AGE AND OLDER

ваксината има условно разрешение за пускане на медикамент на пазара, предвид ужасно извънредните ужасно смъртоносни обстоятелства (което е чиста лъжа), и досегашните докладвани странични ефекти (хем като се има предвид, че на всички нива се пречи тези ефекти да достигнат официално до базата данни) вече отдавна са преминали прага, при който каквото и да е лекарство задължително се спира от продажба и изземва от пазара - предполагам че се работи по експресна промяна на правилата, за да може да се пробута максимален брой дози, да се чуди човек какво толкова важно има в тези инжекции, та е такъв огромен зор да се бият те на максимално голям брой хора, като се прегазват всякакви правила и норми, да не говорим изобщо за етика и морал



Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.08.21 18:08



Понеже темата е за деца и през последните месеци включиха и децата във ваксърската кампания, коментирам само тази възрастова група.

В листовките на производителя, които Сноупринцесата услужливо разпространи за обсъждане още в началото на годината, пишеше недвусмислено, че ваксината е минала клинични изпитания с еди-колко си доброволци и може да се прилага на лица на вързаст над 16г. На под 16 годишни - ТЦ. Поне преди 2 месеца нащо МНЗ пусна официално съобщение, че с нея може да се ваксинират деца под 16 до 12г.
Което предполага вече направени изпитания с доброволци и одобрение от СЗО или който там им дава зелена улица за масова употреба. И се юрнаха едни подкани и кандърми по телевизора да си ваксинираме децата.

И сега в тази нова листовка - въх! ама тя била още в клинични изпитания за 12 годишни. Пък целокупното човечество вече ги боцка.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun

Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: alisalisa]  
Автор 741 ()
Публикувано13.08.21 18:27



И сега в тази нова листовка - въх! ама тя била още в клинични изпитания за 12 годишни. Пък целокупното човечество вече ги боцка.

Че тя и за възрастни е още в клинични изпитания.
Първоначално изпитват само с 16+ годишни. След като се убеждават, че е достатъчно безопасна за тях, добавят в изпитанията и групи 12-15 годишни. На база на данните от тези групи получават ново условно одобрение да ваксинират всички над 12 години.



Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: 741]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.08.21 18:39



Да, но има сериозно разминаване във времето.
На 12 август се публикува следното:

Ваксината Pfizer-BioNTech COVID-19 е неодобрена ваксина. В клинични изпитвания,
приблизително 23 000 лица на възраст 12 и повече години са получили поне
1 доза от ваксината Pfizer-BioNTech COVID-19.


Тези изпитвания дори не са завършили в контролната група - двете дози се поставят през 3 седмици, после предполагаемо трябва да има някакъв период за наблюдение.

А ние вече я поставяме на деца от ДВА МЕСЕЦА.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun


Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: alisalisa]  
Автор 741 ()
Публикувано13.08.21 19:45



Последната версия на листовката е от 12 август, то обаче не значи, че тези 23000 са с една игла към 12 август.

На страницата на файзер има инфо кое кога се е случило във времето. Достатъчно първоначални данни от изпитанията от фаза 3 с 12-15 годишни е имало още през март и на тяхна база получават условното одобрение за 12+ годишните.



Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: sladunka medunka]  
Автор 741 ()
Публикувано13.08.21 19:51



Вярвам ти, че не ме четеш. Обаче пък ми отговаряш ;)

Германия, Бавария, за случая е все тая. Идеята беше да покажа на Грийна, че на някои места 6 седмици е нормалният интервал и неговите 30 дни не са закъснение. А няколкото поста, които писах след теб, бяха да не се чуди теб ли да слуша или мен.

Но си права, Германия не е Бавария и за теб остава удовлетворението, че си ме хванала в неточност.



Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: 741]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.08.21 20:17



Казваш, толкова са немарливи, че дори не си правят труда да редактират и актуализират информацията в листовките си?



И на тоз производител се доверяваме да му консумираме продукта?
леле

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun

Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: DarkSide]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.08.21 20:56



да се чуди човек какво толкова важно има в тези инжекции, та е такъв огромен зор да се бият те на максимално голям брой хора, като се прегазват всякакви правила и норми, да не говорим изобщо за етика и морал

морално ли е било хитлер да татуира хората
сега всички ваксинирани вече имат своя MAC адрес като всеки таблет, телефон, телевизор
те се свързват с блутут система, която предава информация
препаратите са систематизирани в обща електронна система
оваксаните ще бъдат разпознавани, проследявани, контролирани и обгрижвани дистанционно
12те цифри е информация - производител, кога е боцнат, къде...





Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: snowprincess]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано13.08.21 21:00



...и ходят за ъпдейти при кулите за 5 джи, а?

:)

WALL·E


Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: 741]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано13.08.21 21:11



трай сега:)

пресни новини- заявили сме австрийска ваксина. наша, един вид, не тая на агресорите, не тая на коварните жълтокожи, не и тая на съветския брат.
наша, един вид.

ама не била одобрена, знаем, че съдържа мъртъв вирус и това е всичко, което знаем.
ама сме я заявили.

а тия, дето отлежават, дето кинти са броени, тях квош'ги праим


научи се да чакаш


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.