Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Снишаване, снишаване...!нови  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано18.04.21 10:11



Как е?
Още ли изчаквате "нАучни" доказателства, че ваксината е безвредна за вас и за драгоценното ви дупенце???





Няма проблеми, продължавайте да се снишавате! Обаче, докато вие изчаквате, хората отмениха ограниченията и заживяха нормално. Ама нищо, нали скъпоценните ви дупенца са спасени? ... или не са? ... даммм... не е сигурно, нали? ... въпреки вашето снишаване, навън все още има Covid-19. Нищо, вие и за това ще намерите оправдание и някой да ви е виновен! ... нали така?

Честито!
Време за снишаване!



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор 741 ()
Публикувано18.04.21 10:53



Разрешението да не се носи маска на улицата влиза в сила от днес, съобщи пресслужбата на министерството. Препоръчва се обаче да продължи носенето на маски при участие в събирания на открито.

Добре е да се отбележи, че това у нас беше направено още преди година. Маски на открито у нас практически не са били задължителни, с изключение на няколко дни на умопомрачение миналата пролет.

Иначе, за организацията им на ваксинирането, евала.



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано18.04.21 12:11



Израел - активни случаи на 5 февруари: 84 784; на 16 април: 2 587. У нас сега са 65 588. Отдавна не бях гледал статистики. Но пък днес времето тук е много приятно, особено ако си гъба, жаба, риба, охлюв или мухъл.



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано18.04.21 12:19



Ти към кого се обръщаш по-точно ?!

Откакто е разпуснат НОЩ, положението с ваксинациите е в процес на свободно падане. Силно се надявам, имам и лична причина, поне по болниците да не е така. Никой, никъде не знае кой път да хваща. Всяко РЗИ издава или сваля решения на парче, под сурдинка или шуробаджанашката. Хаосът е пълен. Платформата не работи. Т.е. работи, обаче проформа - ако ти е скука, можеш да поцъкаш вътре и да си запишеш някой час, ако намериш свободен, естествено. Личните лекари, ако си случил на по-уфатен, може да ти подскажат, къде има зелен коридор, или пък дори да те ваксинират. Шестица от тотото е и това обаче. Подочух, че вече и тарифа имало - 100 кинта, ей така за отскок. Аз с мойта не съм близка, виждала съм я жената два-три пъти, за нещо рутинно. Не боледувам, бе ... да му таковаш туй нали, че да съм увиснала там ката ден и да съм я направила приятелка. Съответно 201-ва съм у списъка й.
Днеска бащицата обяви, че влизат нам-колко хиляди Модерна, пък утре още толкоз Пфайзер. Даже и НОЩ връщали. Записала съм си цели нова два часа у платформата. До тук съм с 2 греди. А, да видим ... ама надали ! Нещо не съм оптимист, а часовникът тик-така. Всяка минута ни доближава към "стадния имунитет", обаче .. хич не искам да разчитам на късмета, че ще го изкарам леко. На руска рулетка не ми се играе, а ни принуждават. Та ... към кого се обръщаш ти по-точно ?!




Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: 741]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано18.04.21 12:53



Въпросът не е в мерките, а в справянето с кризата. Хората се справиха с кризата, като ваксиниране половината си население, а разхлабването на ограниченията е логично продължение на мерките.

Каква полза, че у нас никога не сме носили маски на открито, като продължаваме да регистрираме хиляди нови случаи на ден и сме първи по смъртност в ЕС.



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: pravil_nick]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано18.04.21 13:15



Към всички се обръщам!

Към вече ваксиниралите се - Да знаят, че са постъпили най-правилно и най-вече отговорно!

Към изчакващите - Да им припомня какви лешпери са!

Докато се снишават, хора умират.

Към антиваксърите - Да знаят, че са идиоти!



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано18.04.21 13:19



най-високата смъртност е до голяма степен следствие на недоброто ни здравеопазване.
което е още една причина всеки да направи, каквото може...според мен.

не се снишавам



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: Crrafterr]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано18.04.21 13:23



То такъв ни е климатът и за това и населението ни такова - охлюв до охлюва, мухъл до мухъла, антиваксър до антиваксър...





Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.04.21 13:34



Абе ти у ред ли си да пляскаш този линк?

След близо 5,4 милиона ваксинирани, Израел отмени носенето на маски на открито

Израелското министерство на здравеопазването отмени разпореждането за задължително носене на маски на улицата заради понижаване на броя на случаите на заразяване в страната, предаде ТАСС.

Разрешението да не се носи маска на улицата влиза в сила от днес, съобщи пресслужбата на министерството.


Не знам на коя планета живееш, но в Хасково никога не е било задължително носенето на маски на улицата.
Ако някой иска - носи, ако не иска - не носи.
Аз не нося, масово не носим, и кво точно ми казваш с този линк?
Че някъде рипат от радост, защото не ги арестуват, задето си подали носа НА УЛИЦАТА без маски???

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles


Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано18.04.21 13:42



А мене ме нЕма у цЕлата схема.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.