Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:35 16.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.04.21 10:27



Разбирам те чудесно.



Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.

Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.04.21 11:17



Но в действителност има само една истина - абсолютната истина

Дежурните ти бля-бля.

Ако имаше АБСОЛЮТНА ИСТИНА - щеше да има идеални неща, а такива НЯМА.

Абсолютна истина за живеещите на Земното кълбо - САМО И ЕДИНСТВЕНО 2 ФАКТА - че живият човек е роден и ще умре.

Ако визираш "абсолютни истини" от рода на това -"тази чаша е счупена" или "този брак е сключен законно на 3 август 2002 г." - няма база за разговор.

Всичко останало може да се обобщи с една единствена дума - ЗАВИСИ.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.04.21 11:23



ПП - и да ти кажа нещо, което още от първия ден на тази тема щях, но нямам време напоследък.

Да, може би масовото ваксиниране е някакъв изход от пандемията. (Времето ще покаже дали е така). Но стига с тези дрънканици, че вие, видите ли, се ваксинирате ЗАРАДИ останалите и спасявате света.

Доколкото знам - дори когато сте ваксинирани - ПАК пренасяте заразата по същия начин. (Не обсъждам, че и ваксинирани можете да се разболеете, че и да умрете). Та - моля, ако може да минем без биене в гърдите, че спасявате "снишаващите се" от зараза.

Просто - стига патетика и лозУнги.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 23.04.21 11:23.



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано23.04.21 11:30



ма на кого да я пренасят (в Израел напр.), когато всички останали също са ваксинирани?

Просто вирусът няма къде да се дене.



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано23.04.21 11:46



"Ако имаше АБСОЛЮТНА ИСТИНА - щеше да има идеални неща, а такива НЯМА." Абсолютно сигурна ли си, че няма "абсолютна истина"?


Уни, с едно АБСОЛЮТНО твърдение се опитваш да отречеш съществуването на абсолютите. Изпадаш в противоречие или по-скоро сама потвърждаваш, че има поне една абсолютна истина, тази че абсолютна истина не съществува.

Уни, не ти препоръчвам да водиш философски спорове с мене. Не си подготвена.



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано23.04.21 11:50



"Просто - стига патетика и лозУнги." Ами действай тогава! Нали това казвам с тази тема?

Ти що разбра друго?



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: saksun]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано23.04.21 11:54



И аз те разбирам.





Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.04.21 12:11



"Просто - стига патетика и лозУнги." Ами действай тогава! Нали това казвам с тази тема? Ти що разбра друго?

Не се правИ, че не разбираш. Ако наистина не разбираш - жалко за теб.

За пръв път (може би) през живота си "правиш нещо за хората" (или поне така си мислиш, защото всъщност го правиш само и само за себе си и те е яд, че другите не щат да го "направят за теб"

), и опищЯ света. Ае млъкни малко, "действай" си и си трай повечко.

Тези, които "се снишаваме" - не врякаме от сутрин до здрач защо го правим. Патетиката и лозУнгите по тази тема не са наш стил, както забелязваш, поне мой не.

Каза го сто пъти, беше разбран ОТ КОГОТО ТРЯБВА - стига си ни набивал канчетата.

Дай друга тема, нещо за лихви!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.04.21 12:15



Уни, не ти препоръчвам да водиш философски спорове с мене. Не си подготвена.

Ти пък си ми един подготвен философ - не ти е работа!



Банкер-философ. Малко дървен.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: 2biri]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано23.04.21 13:37



ако пандемията си отива, то не е, че дето ти не си се вакснала, а е щото "балъците" са/сме/ се вакснали, а другите избутаха и със зор ковида.
С "пичи" биосмески се храня! От фейса ми ги препоръчаха.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.