Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 22.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано20.04.21 17:26



Която обаче е към обществото, към всички.

Ами не е вярно. Плащам си всичко както всички останали и с това се изчерпва отговорността ми към обществото. Толкова. Повече не е нужно. Аз съм индивид, който живее в общество и си плаща за дяволъка.



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано20.04.21 17:27



Грешно си ме разбрал - който иска да го прави - аз няма на този етап. Къде пък съм писал по принцип против ваксинирането?!



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: osvoboden pich]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано20.04.21 17:30



Значи не ти е комфортно с пандемията?
Ами защо и ти се включи в "антиваксърската кампания" тука в клуба, та ако може по-дълго да продължи пандемията и да ти гадно ли?

Не те разбирам!

Щях да те разбера, ако ни подтикваш да се ваксинираме, да се получи стадния имунитет, та да си отдъхнеш. Що работиш против себе си?



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано20.04.21 17:30



Не съм антиваксър... В никакъв случай. Ваксини са ни спасили от много болести и нямам против... само против тези ковидните в момента няма как някой да ме накара да си ги сложа.



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано20.04.21 17:33



Аз съм за свободната воля на човека - който иска, каквото иска - когато иска.

Кога съм се включил - нещо не си разбрал най-вероятно.

Живея изолирано и кажи речи като отшелник и преди ковида - най-вероятно ще живея и след него така. Никой не съм критикувал или осъждал, че се е ваксинирал, нито пък съм бил против волята на някой да го направи... Просто нещо не си ме разбрал както трябва.



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: osvoboden pich]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано20.04.21 17:45



"Повече не е нужно." Мммм, не знам...? Така като ти чух отношението, моментално почувствах нужда за още.

... ако беше по-умерен, добре! Ама ти ми казваш, че ще ме трепеш!? "Не ми пука, че ще мреш", аз така го тълкувам - заплаха за убийство! А не е ли? Ще кажеш, че не е, ама аз съм капут и така ги тълкувам, сигурно не съм сам?
И ако зависиш от мен, няма да съм много склонен да ти да ти допускам дяволъка, а ако и останалите са като мен (а те защо да не са?), накрая ще усетиш истински, какво означава да живееш в общество...

Пич, що си го причиняваш, не те разбирам?



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано20.04.21 17:49



?! Кво си причинявам не разбрах? Ти да не си пиян чиляко?

Да те трепя?! Да завися от теб... Божкей... Абе тълкувай го както искаш - свободна воля. Спирам да пиша по темата че започвам да се дразня истински. Когато говорим на различни езици няма да как да се разберем. Жив и здрав.



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: osvoboden pich]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано20.04.21 17:52



В предишния пост ме питаш, къде съм присал против ваксините. Ами ето тук!


"...няма как някой да ме накара да си ги сложа."

Тази ти категоричност, изказана без да ти е задаван въпрос, точно този смисъл носи: "Долу ваксините!"

Пак ти казвам, нямаш интерес от това, не го прави, чужди войни водиш...



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.04.21 19:18



В банките ще пускат ли неваксинирани. Мисля да тегля кредитче, че да знам



Редактирано от Albena l на 20.04.21 19:20.



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: Albena l]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано20.04.21 20:09



Не, разбира се!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.