Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 01.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: MilaO6]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано19.04.21 08:46



интересна е тая реакция на хората, когато се сблъскат с реалния (незападния) свят, не знам къде е гледала твоята приятелка до сега, но това че 75% от света е много по-беден от българия не е някаква тайна. въпреки това, виждането със собствените очи действа шокиращо на повечето хора, като някои дори стигат до там нагло да възнегодуват "ама защо ни лъжат тогава че живеем зле", кой ми сра в гащите един вид. като им мине обаче първоначалния шок, една част все пак си извличат някакви поуки и гледат света с други очи след това. друга част продължават с тъповатото и безпросветно плямпане на същите глупости които са им формирали мирогледа до преди "откровението".




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема а сеганови [re: 741]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано19.04.21 08:49



Погледни какво става след твоя коментар - т.е. като нахраниш трола.
Не ви разбирам, хранещите.



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.04.21 09:12



“За преболедувалите го, мълчиш като пукал!”

За преболедувалите - преди малко професор някакъв се изказа по телевизора. Три-четири месеца траел естественият имунитет. Така че - не се “снишавайте”, а тръгвайте смело към иглите!



В сериозен порядък - впечатли ме едно твърдение от последно време. Че имунитетът след ваксина бил много по-силен от естествиния след преболедуване.

Не смея да твърдя, но преди време не се ли говореше обратното?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: tuzlija-179435]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано19.04.21 09:26



вярно, ама кой ти прави разлика, тарзания, зимбабве, все негри




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: alisalisa]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано19.04.21 09:55



На всеки цикъл на "подновяване" ще са все по-малко. Така работи естествения подбор!



Редактирано от LAMBl на 19.04.21 12:05.



Тема тцнови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано19.04.21 10:07



злобее към здравите - понеже преболедували и ваксинирани от клуба се оправяме, жертви няма, рискът остана у снишаващите се





Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано19.04.21 10:37



Няма какво толкова да се радваш.
На горките евреи им направиха един хубав Field Manual 33-1-1 от А до Я.
Докато в Щатите никой не иска да се ваксинира по религиозни прични и
заради голямата слободия. Даже евреите в Бруклин не искат да се ваксинират.
И пенсилванските германци (амишите) са против ваксинациите. Браво!
Милионите Свидетели на Йехова - също. Браво!
Евангелските Пятдесятници и другите Харизматици - също. Браво!
И последователите на Християнската наука са против. Браво!
Сциентологическата църква - също. Браво!
Консервативните католици искат да знаят дали ваксините са разработени с
абортирана фетална тъкан и по този начин нервират властите. Браво!
Адвентистите казват не! Браво!
Калвинистите (Нидерланската реформаторска църква) също казват не! Браво!

По-добре изгледай това видео, докато цензурата още не го е снела от ютубата.
(Професор) Сухарит Бхакди е бил шеф на Института по медицинска микробиология
и хигиена при универитета в Майнц за периода 1991-2012.
Това тук е неговата биография. Обърни внимание на професионалните му награди.



Perspectives on the Pandemic | "Blood Clots and Beyond" | Episode 15




Тема Re: тцнови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.04.21 11:59



рискът остана у снишаващите се

Тук си напълно прав. Чувствам се стопроцентово рискова, без майтап. Но това наистина не ме кара да пристъпя към ваксиниране - по много причини, писала съм ги преди.

Ето например - сега разхождам една докторица от Окръжна за покупка на апартамент (разказва, че болницата била претъпкана и мрели като мухи...

) и съм в непрекъснат стрес дали във всеки момент не ми лепва някой вирус... ама - кво да се прави. Аз непрекъснато се срещам с хора... Няма на 3 месеца да се ваксинирам я! Гледайки коритаровия случай...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано19.04.21 12:03



"Докато в Щатите никой не иска да се ваксинира по религиозни прични и
заради голямата слободия."
Ей тъй както не искат да се ваксинират, повече 50% от населението на САЩ е ваксинирано...





Тема Re: тцнови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано19.04.21 12:44



Ами аз пристъпих само на база рисковост и липса на противопоказания. Не гледах отделни случаи или популярни статии от сорта на какви били киничните изпитвания, кой колко пари взел или какви можело да бъдат ефектите след 10 години. Не живея в бъдещето, а сега, това ми е философията - особено при вече кратък хоризонт. Чаках два месеца, погледнах, разбира се, и цифрите - към онзи момент бяха 300 000 ваксинирани и 2-3 кофти случая, какво да се колебая. Днес ваксинираните у нас гонят 640 000, има коритаров случай, има сигурно още 100 като него, къде са сто, къде са 6400 ПЪТИ повече, дето са окей.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.