Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:31 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано25.04.21 05:56



Още древните са го казали, макар че в днешно време звучи малко по-иначе... IN CHIPPO VERITAS!







Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: snowprincess]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано25.04.21 07:22



пандемия нямаше

Питам се - познаваш ли някой редовИ доктор в голяма болница... и говорила ли си с него да му изложиш тези си върховни констатации.

По стечение на обстоятелствата отскоро почти ежедневно се виждам с втора лекарка от Окръжна болница в София, по имотни въпроси. Зададох въпрос - наистина ли е различна обстановката отпреди. Тя каза - разбира се. Пълно е с ковид-болни и мрат като мухи...

Млада е, безцеремонна, цапната в устата... какво да я правя - ТАКА СЕ ИЗРАЗИ.

Сигурно някой й плаща?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: snowprincess]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано25.04.21 08:30



Всъщност пандемия има. Познатите изкарали КОВИД говорят сериозни работи, за едно общо заболяване, което в много случай протича тежко и оставя доста проблеми. Това не пречи да си права. Само за блестящи умове като Ламби и Саксън нещата са ясни.
Ясно е, че ангажирането на цялото здравеопазване по КОВИД кризата уби много хора поради липса на медицински грижи извън тази инфекция. Също, по мое скромно мнение мерките нанесоха повече вреда, отколкото полза.

Ваксинирането е теоретично правилен подход. От друга страна, само по себе си ваксинирането е много сложен медицински проблем и не е въпрос на скромно мнение.
Може би наближаваме колективния имунитет и с огромна сила стои въпроса „Какво да правим с милиардите ваксини ?“ Кой може да е сигурен, че огромния търговски интерес не е способен да намери единствено правилния медицински отговор – ваксинирайте се – всички, всяка година. И Ламби да вика ще се ваксинирам, ако трябва всеки месец. То и аз ще се ваксинирам, защото ще ми разкажат играта за благото на човечеството.



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: bipet]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано25.04.21 08:41



Както обикновено - не мога да схвана лупингите на мисълта ти.

Всъщност пандемия има. Познатите изкарали КОВИД говорят сериозни работи, за едно общо заболяване, което в много случай протича тежко и оставя доста проблеми. Това не пречи да си права.

Ми - поне поясни В КАКВО точно е права, след като в поста, на който ти отговаряш - тя твърди "пандемия НЯМАШЕ", а ти започваш твоя с "всъщност пандемия има".

Също, по мое скромно мнение мерките нанесоха повече вреда, отколкото полза.

Кои точно мерки - носенето на маски и дезинфекцията ли? Щото това бяха общите мерки. Или отделянето на ковид-отделения, за да не се смесват болни от вирусно заболяване с незаразени? И дали говориш за мерки в световен мащаб, или родни такива?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: parvaty]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано25.04.21 08:50



Тия, за които разправяш, се изнесоха в чужбина, където сред непознати по-леко се преживява собствената незначителност.
Ама иначе хейт много.. брей, тая чужбина. Само така мога да си обясня цялата злоба, която изригва от българите в чужбина към българите в България.. много жалка картинка, много..

„80 процента от населението пие ракия, бие жените, против Истанбулската конвенция е, нищо, че не я е чело даже на родния си език, щото ще о превърне в джендър, и се тупа по гърдите, че е българ. БАЛГАРИЯНАТРИМУРЕТАВЕ!!“
Говори, говори, говори! –
аз притварям очи и те слушам



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: UnicaDonna]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано25.04.21 09:16



От къде да знам за какво говоря.



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: bipet]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано25.04.21 09:23



Не, че имам кво да кажа, ама да го кажа все пак.



.. нЕкои сте чудо, тука.




Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано25.04.21 11:02



Аз така се обявих вчера на доставчика. Нареждам нещо каналите и хоп, тия ми искат парола. Ядосвам се, доставчикът не ми е давал - а нали си плащам, дейба. И звъня на съпорта

Мило девойче ми казва паролата, тя била сложна (годината на канонизиране на свети Доминик)...



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор 741 ()
Публикувано11.05.21 08:09



Да повдигна темата с нещо забавно от новините. Това на картинката в линка долу е отпреди два дни в Германия, Фрайбург. Опашка от мераклии за астразенека, с достъп извън техните графици.

По съвсем същото време в София, Окръжна болница, нямаше жив човек пред ваксинационния център. Отиваш без записване и минаваш на момента, с астразенека или файзер, по избор.





Тема Шалом, бе Светльо!нови [re: LAMBl]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано11.05.21 09:36



Снишаване ли!? .... Снишаваш се, снишаваш .... и хоп се ошашавяш ... защото се сношаваш, нежелано, неочаквано и незабавно (или пък не) . А другарите не спят и действат изотзадзе!

Карантината им свърши и полетяха самоделните катюши към Йерусалим .... на фона на Hava Nagila.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.