Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 01.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.04.21 20:57



Ех Ламби, мога да пратя гаджето за кредит, то е ваксинирано.
Ама ти на мен си ми важен


Аз няма да взема потребителски кредит



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано20.04.21 21:06



Друже, на нея ако чакаш кредит да вземе - гладен ще умреш.





Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано20.04.21 21:20



Стига, бе! Остави хората да мечтаят!





Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: Albena l]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано20.04.21 21:26



"Аз няма да взема потребителски кредит" Еххх, разби ми сЪрцето!





Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано21.04.21 04:51



Всичко може, кредит - не



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: LAMBl]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано22.04.21 19:38



Израел се отърва от КОВИД. Закриха отделенията:



Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.

Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: saksun]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано22.04.21 20:20



то това е за който разбира защо Ламби пусна темата.


Останалите и със смески да ги нахраниш, пак ще си мислят, че това е порционът им, щом го пише у фейса!



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: Silverado]  
Автор 2biri ()
Публикувано23.04.21 00:46



И тук си отива пандемията. Ние почти не сме се ваксинирали 2 пъти. И пак си отива.

Вирус, вирус, вирус. Така става обикновено - върлува, па спре.

Ти с кои смески се храниш? Аз фейс не ползвам.



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: saksun]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано23.04.21 09:21



Ето за това беше темата!

И не съвсем точно за това.
Корона вирусът бе примерът, който използвах, за да покажа нещо много по-базово - как умните се справят с нещата (проблемите) и как се справят ония, които все хитруват, все много знаят, дето акъл не им се дава...

... и забележи, казвам нещата и проблемите съм ги сложил в скоби. Това е така, защото има едни хора, които реагират толкова на време, толкова спокойно, хладнокръвно и правилно!!!, че ежедневните им задачи въобще не се превръщат в проблеми.

За тези хора страничните наблюдатели казват - ама те са страхотни късметлии. Не, те парират негативното развитие на нещата далеч преди да се е проявило, защото са наблюдателни и мислят с главите си.

Често ми казват, това е твое мнение, аз мисля по друг начин. Добре, уважавам! Но в действителност има само една истина - абсолютната истина! Няма как и двамата да сме прави. Вариантите са два - или единият от нас е прав или двамата грешим.
В този случай този който спокойно ми казва, "Това е твое мнение", не се ли вълнува, дали е прав или му е достатъчно да си начеше егото, като демонстрира превъзходство в спора? Може да греши. Може аз да съм прав и съвсем добронамерено да се опитвам да му помогна, като му посочвам "правия път"...? Защо не иска да изслуша аргументите ми и да вникне в тях? Защо толкова високомерно се фръцват хората и не само че не поемат подадената ръка, ами направо я удрят да им се разкара и ... естествено после са прецакани?

Та по-скоро за това беше темата.

Давам съвсем очевиден пример, неоспорим факт, как една нация се е справила с кризата и гледай какви коментари се получават. От пълно отричане и тотално неразбиране, до опити за подмяна на истината, изопачаване на факти, дребнави безсмислени заяжданици, проява на откровена налудност и глупост...
Ужас ти казвам!

Редактирано от LAMBl на 23.04.21 09:38.



Тема Re: Снишаване, снишаване...!нови [re: Silverado]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано23.04.21 09:40



Кой разбрал, разбрал!



Редактирано от LAMBl на 23.04.21 10:15.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.