Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:01 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: За това ли,нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано17.03.21 10:55



Да, и от мен уважение - за една драматична актриса да изиграе комедийна роля с такъв феноменален успех, да е призната професионално (не говорим за рекламата "Оскар", а за Гилдията на екранните актьори, още повече за свръхпретенциозната британска филмова критика), означава много много. И в момента да снима пак комедия ("The Bubble") под режисурата не на кого да е, а на Джъд Апатоу и с партньор Дейвид Духовни, да е под шапката на агенция CAA (Creative Artists Agency, Лос Анджелис), представлявала Джулия Робъртс, Том Ханкс, Скарлет Джохансен - звезда та дрънка, къде-къде повече от Григор Димитров, да ме прощава.



Тема Re: За това ли,нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.03.21 11:07



Вчера някой от актьорско-режисьорската гилдия по телевизора каза, че е била на точното място в точното време... Да, уважение заслужава, едновременно с това човек наистина си казва - КОЛКО МНОГО зависи от късмета... каквото и да значи тази дума. Със сигурност има и много по-добри актриси от нея у нас, ама - ей на!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: За това ли,нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано17.03.21 11:16



Късметът е необходимо, макар и недостатъчно условие

Ако се проследят биографиите на много световни звезди, късметът ги задължава (парафразирам "noblesse oblige").

В случая с Бакалова, ангелът-късмет каца на рамото й в лицето на нейна приятелка (Ралица Стоянова), която й е изпратила инфо за кастинга, защото като прочела условията, веднага си представила Мария. Тази приятелка е готова за кастинг директор.



Тема Re: За това ли,нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.03.21 14:02



По въпроса с късмета бих добавила и още нещо, наблегнато от самата Мария в едно от интервютата й (свободно преразказвам) - трябва много силно да искаш нещо, упорито да се трудиш и да работиш, и АКО късметът те споходи - вече имаш какво да покажеш. Тоест - да си легнеш на гърба и да чакаш само късмет - вероятно върши работа ако имаш чичо-милионер и си му единственият наследник, пък той вземе та се гътне млад.



Иначе, ако ти самият не си подготвен за късмета си - и да те сполети - няма да можеш да се възползваш.

И обратното - може да се бъхтиш цял живот и да искаш силно нещо, ако нямаш късмет - така и ще си умреш недооценен.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: За това ли,нови [re: e ta]  
Автор ebem ti vipa (член-кор.)
Публикувано17.03.21 17:04



хаха, верно че преди няколко години имаше няква дебилщина наречена "борат". за мой срам навремето пробвах да го гледам и за мой срам издържах ЦЕЛИ 15 минути. та кво викате, борим се за оскар?



Тема Re: За това ли,нови [re: UnicaDonna]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано17.03.21 20:12



Аз смятам , че е красива и не само, много и се радвам. Особено в роклите на Армани и Прада е зашеметяваща и мноооого стилна. Наред с това талантлива, земна и естествено - непринудена. Как не успяхме дори в този успех да бъдем единни и да се зарадваме всички !



Тема Re: За това ли,нови [re: caryb]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.03.21 21:10



И аз й се радвам, наистина, да не си помислиш... винаги се радвам на български успехи. И не мисля, че някой не й се радва.

Е, в гилдията може да имат някакви си техни резерви - те си ги разбират.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: За това ли,нови [re: caryb]  
Автор pishmangreek (ентусиаст)
Публикувано17.03.21 21:19



Аз смятам , че е красива и не само, много и се радвам. Особено в роклите на Армани и Прада е зашеметяваща и мноооого стилна. Наред с това талантлива, земна и естествено - непринудена. Как не успяхме дори в този успех да бъдем единни и да се зарадваме всички !

+ МНОГО



Тема Re: За това ли,нови [re: NUT]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано18.03.21 12:58



"и ако филмът е тъп - защо спечели награди и сумати номинации?
и ако според твоето грозно и противно мнение за играта на Мария Бакалова - която спечели наградата на световните критици!
и спечели номинация за оскар - искаш да я очерниш...защото си дребна завистлива мижитурка!!!"




Не знам дали ще разбереш асоциацията, сетих се за

Не помнех името на жената, потърсих. Гугъл превод от Уикипедия:

Тя е най-сертифицираната рапърка за всички времена в класацията на RIAA за най-добри артисти (Digital Singles), като се появява и сред десетте най-сертифицирани жени изпълнители. Тя е единствената рапърка с множество милиарди стриймъри в Spotify и стана първият изпълнител начело на първоначалния Billboard Global 200. Нейните отличия включват награда Грами, осем музикални награди на Billboard, пет световни рекорда на Гинес, пет американски музикални награди, единадесет Награди BET Hip Hop Awards и две награди на ASCAP Songwriter of the Year. През 2018 г. списание Time я включи в техния годишен списък на 100-те най-влиятелни хора в света, а през 2020 г. Billboard я почете като Жена на годината.


Ако изграждаш отношението си към някого на база награди и слава, то би било логично да уважаваш Карди Би повече, защото е по-награждавана от Мария. А ако мнението ти за човек се дължи на личен вкус и предпочитания /харесваш актриси, мразиш голи рапърки/, то не е редно да фучиш възмутена и дори да обиждаш когато някой друг не харесва същото, което харесваш ти.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: познах:)нови [re: NUT]  
Автор hypey (минаващ)
Публикувано18.03.21 13:28



Девойката има приятно излъчване, говори смислено, без да демонстрира пренебрежение или обида от всичко, което се коментира по неин адрес.

Харесва ми като човешка комуникация, не съм я гледала във филм, но бих отделила време за някой филм с нея - без Борат:)
Ти гледала ли си я в друг филм, кажи някой?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.