Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:26 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: ппнови [re: NUT]  
Автор pishmangreek (ентусиаст)
Публикувано16.03.21 16:53



Сладурана! Успех!
Че няма да вземе Оскар е ясно, но самата номинация си е призвание!

Само не разбрах за коя поддържаща роля е номинирана. В кой филм? В "Борад-2" си е баш главна роля. Не следя изкъсо.



Тема Re: ппнови [re: pishmangreek]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано16.03.21 16:58



да поддържаща роля в "Борад2"!
за главна роля в същият филм - беше номинирана на залатните глобуси
НО от раз спечели титлата на критиците!





Тема За това ли,нови [re: NUT]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано16.03.21 17:42



За

ли дават Оскар?!



Тема Re: За това ли,нови [re: e ta]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано16.03.21 17:46



филмът показва действителната политика в америка
какво те възмущава?

Редактирано от NUT на 16.03.21 17:49.



Тема Re: За това ли,нови [re: e ta]  
Автор pishmangreek (ентусиаст)
Публикувано16.03.21 17:56



Това е извадено от контекста.

Ети, изгледай целия филм много внимателно. Не се увличай и ти по простотии. Гледали-недогледали оттук-оттам и вече най-големите критици.

Тя прави много добър образ!



Тема Re: За това ли,нови [re: e ta]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано16.03.21 18:48



Желанието да нормализираме простотията та белким не бие толкова на очи собствената ни





Тема Re: За това ли,нови [re: pishmangreek]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано16.03.21 18:53



Да е живо и здраво момичето, да се развива и Оскар за главна женска роля да получи един ден.
Нищо против нея ...
Но ...
Аз това не мога да го храносмеля, съжалявам.
Особено след като съм гледала Паскалева, Коканова, Гиндева, няма да ги изреждам повече. Само една даже стига.



Тема Re: За това ли,нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано16.03.21 18:53



това не е простотия - а действителност!
и това че една роля ви е отвратила - значи че актрисата си е свършила перфектно ролята!





Тема Re: За това ли,нови [re: NUT]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано16.03.21 19:04



и това че една роля ви е отвратила - значи че актрисата си е свършила перфектно ролята!

Тук ме съгласи





Тема Re: За това ли,нови [re: e ta]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано16.03.21 19:34



Тео Ушев

много ласкаво и с големи суперлативи за Марийчето - днес сутринта го слушах по БНТ-то.

Сега, аз Тео Ушев го уважавам и то много. "Сляпата Вайша" беше наистина голям удар и съвсем заслужено беше номинирана, но за съжаление не спечели "Оскар" за анимация преди години. "Физика на тъгата" му спечели "Ирис" за най-добър късометражен филм в Квебек - награда за кино и също е номиниран за "Оскар". Обаче, какво - и двата филма са по висококачествените текстове на Георги Господинов. Такива филми Слава Богу поне ги номинират, но рядко печелят "Оскар".

Както и да е, въпросът беше, че Тео Ушев е умен човек, разбирач в киното и видно във всякаквите му там награди - нали беше и поканен в журито на "Оскарите" за анимация. Дотолкова вече е навътре, че трудно ще го чуеш вече да не говори оскарово политкоректно. Абсолютно се е заразил, американизирал вкуса си, че даже е спрял да разбира, че "Оскарите" вече не са това, което бяха и че отдавна вече не са образец за качествено кино, а долнопробна индустрия за много пари. Той самият е облагодетелстван, как да каже, че "Оскарите" вече са вятър работа. Всъщност той директно за филма не посмя много да се изказва, ограничи се само с изявата на Мария.

Аз вярвам на Теди Москов и лаконичната му, пестелива и едва загатната оценка за режисьорчето на "Борат" - Саша Коен, а тя съвсем не е ласкава. Също от едва 2-3-те думи на кръст за "Борат", които спомена, стана ясно, че мнението му съвпада с моето, така че не ми трябват други мнения.

Иначе, какво да кажем, момичето си е изиграло ролята и е изрекло всичко, което са му сложили в устата и по начина, по който са го поискали от нея. Аз за себе си разбирам, защо са я номинирали за подобна роля и защо е направила впечатление, ама какво да правиш, български късмет. Все ще се прочуем с нещо силно амбивалентно и противоречиво - хубава актьорска игра, впечатляващо актьрско присъствие, ама тъпа роля в тъп филм

Редактирано от MilaO6 на 16.03.21 20:48.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.