Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано20.11.20 21:07



Добър вечер!

Обръщам се умишлено към хората, които са на възраст 40-50, защото те реално са в моята възрастова група. А ми е важна обратната връзка от такива хора, защото те са точно там, където съм и аз.. поглед назад също би бил полезен, но няма да отразява реалното състояние. Извинявам се за което.

Та, питането ми е - как сте със секса? Имате ли сексуално желание? .. аз нещо - хич.. и не е да кажеш от средата, въпреки, че не съм свикнала с мъжките лица тук.. българите, поне повечето, са хубави мъже. Някак, имат други черти от мъжете тук. Но, и тук се срещат хубави мъже .. обаче, либидо - йок..

В моя телевизор ли е проблемът, или има някакъв прелом на 45-та година?! .. как се усещате вие?



Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано20.11.20 21:19



За малко да ма изтървеш ф таа анкета, щото догодина 50.

Та, ще цитирам колегата:

ако ме олицосъзрете ще заключите, че съм душесвеж, сърцемлад и в прекрасно якотелие. Никакви коленослабие и кръстонемощие не са ме споходили. Храноглътните ми желания са като у новобрачни, гълталището ми, коремието ми и продължаващите ми телесни добавки са в изправност.

Сърцетупът ми е нормален, кръвотласъкът е естествен, а любощенските ми подсети - непрестанни.






Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано20.11.20 21:21



Хвала на теб, и на такива набори, само ще кажа

... Уудхаус, май, май...

Радвам се за теб.. не знам, може пък да е период..



Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано20.11.20 21:27



Ма ти си у Германия бре - какъв секс там!
Само бачкане!





Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: parvaty]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано20.11.20 21:30



В моя телевизор ли е проблемът, или има някакъв прелом на 45-та година?! .. как се усещате вие?

(Без да участвам в анкетата поради несъответствуващо на запитването ЕГН...)

Имаш ли въобще желание за промяна или състоянието ти те устройва? Ако е второто – да заключвам темата.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано20.11.20 21:31





абе ти си голяма работа... тая Албена не знам дали те уважава достатъчно, ако ме разбираш..

Прав си... какво съм седнала да задавам тъпи въпроси..

Една колежка тук даже имаше чаша с надпис:
"Смешни факти за Германия:
В Германия няма смешни факти, да се връщаш веднага на работа!!!"





Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: ad miral]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано20.11.20 21:33



Ако е второто – да заключвам темата.





Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: ad miral]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано20.11.20 21:34



абе алоууу... зазаключвал се тоя.. чакай да видим какво ще кажат хората..



не знам дали имам желание, щото както казах, не изпитвам това... ти не си жена, и не знам при вас как се усеща... при нас е като жега в слабините... някак, като видиш някой, стане нещо, и отвътре ти става топло.. и те жегва непрекъснато.. шефа ти вика "ще правим приключване, че ми трябва за банката" и ти - хоп, минава ти искра през слабините... спираш на светофар, и светва жълто, и хоп.. същата искра през слабините.. пускат песен, на която, нали.. си се отчиталс гаджето.. и хоп.. позна, искра през слабините...

а сега само светофари, отчети и песни.. няма я искрата, ако мога така да се изразя... чакай, че нещо се подреди в нас, да ида да видя какво беше...



Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано20.11.20 21:37



Уважавамъ, чак не мога да й смогна на моменти, ако ма разбираш.



Една колежка тук даже имаше чаша с надпис:
"Смешни факти за Германия:
В Германия няма смешни факти, да се връщаш веднага на работа!!!"


Навремето, един наш сценарист, режисьор и т.н. , когото принципно не уважавам много, щото ми иде прекалено интелектуалстващ, но със селяндурски манталитет, беше казал, че знаел само две немски смешки: първа, световна, немска смешка и втора, световна такава.


Редактирано от oberleutnantRzevski на 20.11.20 21:38.



Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано20.11.20 21:36



което е завидно, предвид факта, че тя е по-голяма от теб, очевидно, проблемът е в моя телевизор.. чакай, че ся тя ще се впрегне..

абе.. дано не доживеем до трета немска смешка..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.