Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 26.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: п.п. апропонови [re: Silverado]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.11.20 00:07



оф .. не се ли усещаш, че си досаден,не знам...

даже не те чета докрай , да ти кажа.. мен, аз... бе, кой си ти бе, чиче?! За кой се имаш?!? Какъв си? Кой си? .. усещаш ли се изобщо...

ама айде да не ми отговаряш...

както казах - 50-60 е отворен и активен клуб.. публикувай си незаинтригуващото шкембе там.. и ако случайно си видиш пениса някой ден в някое огледало, да му кажеш "здрасти".. тъпак

..

и що ме караш да ставам зла ся..



Тема Re: апропо,нови [re: parvaty]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано21.11.20 00:08



и ние ядем бонбонки тик-так и сме били у Мюнхеня ма, оу!





Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: Silverado]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.11.20 00:08



ох бе чичи... що държиш да си последна инстанция от това село...

това на бившите старшинки като теб много им липсва да дават заповеди... аре успокой се, моля те... че си тъп всичкик знаем, ма що си така превъзбуден?!!?





Тема Re: апропо,нови [re: Silverado]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.11.20 00:09



ама това с ТИР-а на път за България, нали?





Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: Silverado]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.11.20 00:11



от нас двамата рупаш само ти... аз поне си признах, че нямам секс.. ти що чиниш в 24,00 тук.. гоолемият мъж с дебелото шкембе..



чувай, ако жената много вика, преиграва, да знаеш... я щото й плащаш жилището, я за друго.. не е щото много добре ебеш .. да си знаеш ти го казвам. Ей така, щото съм мека Душа-



Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: parvaty]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано21.11.20 00:11



ми такъв съм си, що да сторя!


Видя ли гламава жена и ми се пали фитиля!
Дефект, к'о да правиш!



Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: Silverado]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.11.20 00:16



както казах, ти мен можеш да ме видиш само тук, онлайн.. И ти вместо да се наслаждаваш на тоя контакто, докато си представяш русата ми коса и стегнатото ми тяло, опитвайки се да еректираш това, дето някога може би е било пенис, ти се заяждаш с мене... че защо??

и както казах.. ако някога го видиш, с огледало, щото с това шкембе, едва ли лично... не му се сърди.. той е само придадък на теб.. а ти си толкова противен, че едва ли някога вече ще имаш шанс някой да те приласкае и да ти кажа, че си добър..

ама, ти не си добър.. така, че.. може би само платена любов при теб.. или отчаяна съпруга, която си прилъгал като млада.. и ся тя, в малкко село, без образование, женена за старшинка, и той без образование.. къде да ходи...

абе, на теб сигурно предлюбовната игра ти е "жено , готви се" .. аа?? ... горката ти жена..

както казах, 50-60 е отворен.. пиши си там с дедките.. и спри да се занимаваш с хора, които в реалният Живот няма как да срещнеш..

селянино!!



Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: parvaty]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано21.11.20 00:18



гле'й сега, не че друго, ама баш зарад теб, ама точно пък тази вечер, но аз шестиците си не се каня да развалям.


Написах после тук още нещо, но понеже съм възпитан и културен/за разлика от теб/, та го изтрих!
Да видиш ти!!!!!



Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано21.11.20 00:19



За пол и раса не виждаш, уж и за възраст, но:
за мен като цяло връзка между по-млад мъж и по-възрастна жена е неестествена..

Тоест, възрастта ти е някакъв проблем.
Ми, радвай се, че си имала/имаш 7 години по-младо гадже, не се неестествай.
Това имах предвид.



Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: Silverado]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.11.20 00:21



ти си културен?!



и откъде да ти дойде таз култура, бе, селяче неграмотно... да си старшина от армията е наказание, не е гордост, да ти кажа...

и, понеже ти ми прави психопрофил, и аз ти направих.. ти няма как да не си старшина.. просто, няма начин. ама, това не е тема за гордост, да ти кажа. Нали знаеш как ви викат на вас, заради нашивките? Улица път без изход!

Аре.. че много ми засмърдя.. разкарай се, ако обичаш.. първо си безинтересен, защото нямаш Душа, второ.. ми няма второ. ти само ни дишаш въздуха.. със или без теб.. никой няма да разбере. Сори.

понякога ми се иска да съм Бил Гейтс.. оле.. как ми се иска...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.