Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:41 26.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: parvaty]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано21.11.20 00:26



душичката ми, тя!


Хората, с които контактувам за седмица, ти в дойчланда за година не можеш ги събра!
Русокоске???
Но пък са ми интересни мислите, мотаещи се между мръсните ти уши!



Тема Re: Добре, де..нови [re: parvaty]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.11.20 00:20



Бъркаш. Просвети се. Хормонална секреция си има години след това от яйчниците. Просто няма вече яйцеклетки, които да се отделят и правят живота един път месечно непоносим. Всяка жена се ражда с определен запас от яйцеклетки и като свърши...аре менопауза здравей!

Топлите вълни обикновено започват при някои. Не при всички в последните година две преди окончателното спиране на менструацията. При някои жени продължават и до 70-тата година и отгоре...особено при пълните!!! Въобще да си пълен след 50-те е гадно и нездравословно! То и преди това де...

Проблеми с овлажняването лично аз нямам, но наистина не е така обилно като преди. Ако много се наложи има прекрасни гелове в аптеките за дамско ползване. Много са добри за всепроникване...хаха))) Неоспорим факт е обаче, ако те пали мъжа чудеса стават. Например аз свръх мега оргазъм наречен скуирт, получих на 54г. За първи път със Скорпи...ама щото и той разюздан женкар цял живот с опит и знаеше как да го предизвика. Това е висш пилотаж и мъж, който ти го предизвикал трудно се забравя



Много е гот вече като приключиш с менструалните цикли да се повлюбиш и отнесеш и се забавляваш на макс. Ако си семеен е още по гот, защото се прибавя и тръпката на тайнствеността, а това провокира адреналина и раздвижва хормоните и въобще е много готино

Въобще много е важно един мъж да те пали...нЕма спирка тогава

И ще ти е адски чудно някой да се изръси с умни мисли-остави го тоз или онзи
Бе как ще го оставиш като чиляка те пали бре? Обаче готското е, че вече си по поумняла и си играете игрички...малко така демо за незаинтересованост уж, никакво притискане, защото връзките след 55-тата особено освен секс носят един друг гъдел на притягане в духовен и ментален план...изживяванията са много по пълни и запомнящи се. Но разбира се това се случва преди всичко на хора, които са били активни и преди...умрелите скумрии по темперамент си остават такива и за тях няма спасение.

Сексът е в главата...каквото си натрупал като спомени, темперамент и любовен взаимообмен в тази сфера, това ще отразяваш и в менопаузата.

Редактирано от Lira Emerald на 21.11.20 00:38.



Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.11.20 00:29



... ми.. пишеш ми "радвай се, че си имала 7 години по-младо гадже" .. .

значи, оттук има два извода - за теб това е успех, щото видиш ли, излъгала съм един мъж, 7 години по-млад, или пък, другият извод е "ето, доказала си, че си много готина, щото си имала 7 години по-млад" .. да речем, в моя случай, моя приятел е изключително красив мъж.. множество жени са го сваляли в множеството клубове, в които сме били за тия 7 години, в които бяхме заедно..

но твоите мисли водят точно до това, което исках да кажа и аз.. защо го разглеждате като някакъв успех, че съм била със 7 години по-млад мъж? да, в моя случай той е много красив. Ама има случаи, множество, в които това не е така.. възрастта някакъв фактор ли е??

и кой трябва да си преразгледа мнението, всъщност?? щото, аз съм сама жена откакто се помня, сваляли са ме всякакви мъже, чувала съм често "ти, вместо да се радвамш, че по-млад мъж ти е обрнал внимание!!" .. ама ти приличаш на торба от "Местопрестъплението" бе, брат.. даже, ти си хиксчето, с което го бележат..

та.. не съм сигурна, дали всъщност моята оценка е грешна...

а защо? .. защото аз съм гледала НуПогоди а той Том и Джери.. хубаво е партньорите да са на една възраст.. ама, това е моето виждане





Тема Една леекичканови [re: Silverado]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано21.11.20 00:31



забележчица...
В 50-60 пишат и кмета на нета, и нерв...
Да ги наречеш "дедета ", е все едно да наречеш тина търнър фригидна




научи се да чакаш

Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: parvaty]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано21.11.20 00:32



не знам дали ти си била Била Гей, но аз никога не съм бил старшинка!


???



Тема Re: Една леекичканови [re: tartarianeyes]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано21.11.20 00:33



туй...аз ли?


Де туй?



Тема Re: апропо,нови [re: parvaty]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано21.11.20 00:36



ама това с ТИР-а на път за България, нали?

Ъъъъъъ???





Тема Re: Една леекичканови [re: Silverado]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано21.11.20 00:36



Парвати бре.


научи се да чакаш

Тема За парвати е,нови [re: tartarianeyes]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано21.11.20 00:37



Грешка.




научи се да чакаш

Тема Re: п.п. апропонови [re: parvaty]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано21.11.20 00:37



ти - зла???


Просто ОЧЕН ТУПАЯ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.