Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:28 04.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Една леекичканови [re: tartarianeyes]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано21.11.20 00:38







Тема Re: природата е кучка...нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано21.11.20 00:41



признавам, с толкова малко слова не бих успял да го предам.





Тема Re: Добре, де..нови [re: Lira Emerald]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.11.20 00:42



ти направо ми отвя шапката...

евала!!

аз си ходех по секс*шоповете да си купувам бельо за малкия.. какъвто секс сме имали с него.. смятам, че доста хора не са имали през целият си Живот.. израза "плюли са си в устите" за нас не е просто израз. и не само.. абе..няма такъв секс.. аз съм била на 35-39- той, съответно махни 6.. не мисля, че има какво повече да преживея, що касае сексуалното общуване.. даже си купихме вибратор, викахме му Уили. .. дъ Ууудпекър, ако ме разбираш..

.. еех, луди млади години /моите, не толкова млади.. но пък, какво тяло, какво бельо.. тялото си го имам все още, ама вече не нося бодита с отварящо се дъно /..

изобщо, благодаря ти за мнението.. моята майка е много консервативна на тази тема, не бих могла да говоря с нея на тази тема.. . очевидно ме очакват още по-интересни Времена... а иначе... аз нна него му казах... е, не на него, на един ббакшиш дето ни взе от нас до един клуб .. той попита "къде я намери тази лъвица+ .. и нашият "ами, тя ми е приятелка отдавна" .. а аз "ние ще се оженим след 20 години , просто той не го знае още" ..

ама.. това е като с твоя летец.. връзка, която те връзва за земята.. и двете трябва да се отървем от това... аз май вече успях.. пожелавам ти го и на теб... връзка, която се базира на усещания, не е връзка.



Тема Re: природата е кучка...нови [re: Silverado]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.11.20 00:44



а ти кой беше, че да се интересува някой как би го предал??!



ама ти верно се взимаш много насериозно... заеби



Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: Silverado]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.11.20 00:46



ама не изхождай от това, че на теб ушите ти са мръсни , до това, че на всички са.. Съвет, старшинка.



на теб не само ушите ти са мръсни.. цялото ти същество е.. като започнем с ужасното ти шкембе.. през селската физиономия.. всичко ти е нечистоплътно.. сори.



Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано21.11.20 00:46



Уф бе....
Абе, тва жените как все разбирате това, което не е казано и даже не е мислено.
В репликата ми, основното е думата "гадже". Не колко години му е разликата с теб. Можеше да е 7 години по-голям, пак същото щях да кажа. Просто - радвай се, че имаш гадже и спри да обръщаш внимание на това, че било с нам колко си години повече или по-малко.

Мислата ми беше - годините са без значение. А не - радвай се, че стара чанта като теб си е намерила младо гадже, както се опитваш да го изкараш.



Тема Re: Добре, де..нови [re: parvaty]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано21.11.20 00:47



интимен гел!


Ибаси, умирам от срам аз да ти го кажа!



Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: parvaty]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано21.11.20 00:49



душичка!


Бац по муцунката!



Тема Re: Една леекичканови [re: tartarianeyes]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.11.20 00:49



само дето тоя селянин няма как да се намаже на малкия пръст на Кмета на Нета.. а ък Нера-а е толкова ингелигентен мъж, че тоя селтак само ще гледа и ще пита "мамо, в кой клуб пиша" ..

изобщо нямах предвид някакво деление... освен 40-50

защото, това Е клуб 40-50 .. да не говорим, че тоя шкембап тростак ръси умности без някой да го пита на всяка крачка.. ама.. той на тия години и на село.. каквито и свирки да му прави клетата жена.. друга радост няма, освен да се заяде с Парвати.. която ,както казахме вече многократно, няма как да срещне в реалният Живот, и даже и да срещне, тя няма да го докосне даже с пръчка.. от 20 метра разстояне..

та, нямам нищо против Кмета или Нерв.. даже, обожавам Нерв и харесвам Кмета. Щото не са селяни безперспективни.





Тема Re: Сексуален въпрос /за 40-50 годишни/нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.11.20 00:52



... то това минало, Поручик... факт, че много го обичах.. факт, че първият мъж, когото обичах така.. и може би ще си остане последният, предвид.. познавайки себе си..

да, радвам се, че го срещнах. иначе никога нямаше да знам колко е готино просто да си седиш с някой на брега на морето... и даже да не си говорите в момента, просто да си щастлив, че дишаш неговият въздух--




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.