Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:01 24.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: MilaO6]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано01.11.20 13:35



Бързо да минава.
Прави всичко възможно тая дребна, чорлава гад да се маха от теб. Пий, яж, почивай, чети, пиши, говори му, да се маха ...

Тест правила ли си?

Смъртно опасно е да си прост.


Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: UnicaDonna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.11.20 13:31



Не съм чела горните мнения, но предполагам, че доста хора са писали, че най-сигурното е синът ти да пропусне това мероприятие.

Ако отиде, после стойте в различни помещения, не се засичайте на храненията, отделна посуда, хавлии, кърпи, изобщо колкото може по-голяма дистанция си осигурете и рядко виждане. Нищо не пречи при общуване един с друг да слагате маски.

Ако момчето реши да се тества и е безсимптомно, е добре да са минали пет-шест дена. Ако се появи симптоматика, обаче, може и по-рано.
Дотогава да спазва приетите противоепидемични мерки и да снижи физическите контакти с други хора, ако има възможност.



Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: saksun]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано01.11.20 13:51



Мила:





Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: Green Light]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.11.20 14:10



Благодаря.



Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: MilaO6]  
Автор 2biri ()
Публикувано01.11.20 14:14



Бързо да оздравяваш!



Тема Re: ППнови [re: MilaO6]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано01.11.20 14:19



Пожелавам леко да го изкараш и бързо отново да си здрава!

Аз по други причини 2-3 пъти седмично си пия по половин чаена лъжичка сода в чаша вода, от години. И аха да гаргаря, като се сетя за Кантарджиев, и си я изпивам



За гладолечението-всеизвестно е. Вероятно организмът си знае работата, защото в повечето случаи болните хора нямат апетит. По този начин се изчиства от шлаки и всякакви гадории, които сме приели като храна и вървят по червата.

Аз съм нещо различна, децата ми са като мен. В момента, в който се разболеем и освирепяваме от глад. Особено синът ми, който принципно е много злояд от бебе. Но настине ли, вирусяса ли, яде каквото му дам, не мога да го изхраня.

Вероятно всеки организъм си избира своята лечебна линия. Ние имаме необходимост от енергия, вероятно, затова засилваме апетита си. Диетолог може и да ни осветли, не съм се сетила да поразпитам

Яж си, като ти се яде, не се прави началник на организма



Тема Re:нови [re: MilaO6]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.11.20 14:36



Мила, може би в момента боледуваш от КОВИД. Разбира се, няма как да е сигурно без РСR, но като се проследи епидемиологичната връзка, не е никак чудно.

Следи температурата, нищо, че може да ти се струва, че нямаш. Също развитието на кашлицата, болка и бодежи в гръдния кош, за които си споменала, задух.

Ако не ти се гади вече, взимай ефералган. Но чист, без вит. С. Аз съм съгласна с поведението, че НЕ трябва да се приема този витамин при съмнение за КОВИД.

Какви са таблетките за кашлицата?
Имала ли си още повръщания и/или коремна болка? Разстройството?

Засега съветът ми е: ефералган (без вит. С), нещо за кашлицата, затова питам за таблетките, вит. Д3.

Храната е по-добре да е филийка, може препечена, със сирене, обикновени бисквити, солети, пилешка супа, варени картофи, тоест не поръчвайте отвън, за да може чрез диетичните мерки да се въздейства малко на стомашно-чревните оплаквания.

Ти най-добре ще усетиш общото си състояние какво е, към подобряване ли отива. Така трябва да стане, да минава.:)



Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: MilaO6]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано01.11.20 15:34



Да се оправиш бързо и да се снабдиш с дебел имунитет против всякакви вируси, уроки и лоши помисли. Ти си мъжко момиче и ги можеш.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано01.11.20 16:01



Ето е това

има интересно инфо. Някъде към края д-р д-р Антъни Фауци говори и за безсимптомните.



Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: MilaO6]  
Автор NUT (пристрастен)
Публикувано01.11.20 16:02



мн съжалявам за теб Мила - сестра скорпионка...
значи РДто ти е минало болезнено...
бързо да се оправиш!
аз миналата неделя си празнувах РД в ресторант с малко хора - 8 на брой
но от 3 дена ме болят мускулите по краката - и се замислям дали да не си направя профилактичен ПСР тест...след като прочетох че и мускулите ти те болят!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.