Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:41 12.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано02.11.20 15:21







Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано02.11.20 16:46



общ





Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано02.11.20 17:46







Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано02.11.20 18:53



Аз се ядосвам на такива, които наредили се на опашка в магазина, стоят на две педи . Обръщам се, поглеждам и ако не се сети, директно си казвам, че трябва да спазваме дистанция. Ако се събрази, ок, ако не , влизаме в конфронтация.



Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано02.11.20 19:03



От това по- ясно, няма накъде.



Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано02.11.20 19:18



Няма вирус, това е грип, от който умират само тия над 80. И училищата не са място, където той се разпространява.

Ако някой помни - през март бях разказвала тук за моя близка докторка в една от големите софийски болници, завеждащ отделение. Преди малко я чух. Тя е с КОВИД под карантина СЪС СИМПТОМИ, а майка й и мъжът й - в интензивно отделение, и двамата с тежки пневмонии, поради КОВИД, естествено.

Няма вирус, прав си.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 02.11.20 19:29.



Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: UnicaDonna]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано02.11.20 19:39



Дългогодишен шеф на Белодробна болница Пазарджик си отиде оня ден.
Д-р Никола Пенчев.
Човек с опит. Казват, добър пулмолог е бил. Не, че не е знаел с какво да се лекува.

Смъртно опасно е да си прост.


Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано02.11.20 20:06



Преди два дни, близък приятел, съобщават ми починал от ковид, на погребението то не било и ковчег а нещо сковано и затворено, друг приятел ми разказа дето бил на погребението, та уловката е че този близък приятел дето почина от ковид беше много зле с белия дроб от години. Та се питам от ковид ли ми умря бойния другар.



Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: Zirzi]  
Автор Zirzi ()
Публикувано02.11.20 20:08



пп, в ютуб гледах клип, три аспирина сутрин и сбогом ковид. Страно защо бърже го свалиха клипа ,ютуба го свали.



Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: Green Light]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано02.11.20 21:07



Грийн, това, което говоря е подписано вече от над 37 000 лекари в цял свят



Това е сайтът на лекарите, които се обединиха от цял свят срещу измамата Кромид! https://worlddoctorsalliance.com/?fbclid=IwAR0mLuc7_gTwqdGrLUxq626YtV1c1zUu6EjYnA54-wQEwwLFsCSpyG3ejV4
Когато публикувах част от тяхна пресконференция много хора писаха, че това е лъжа, защото "те не са чували за тях". Дали знаете или не знаете за съществуването на нещо, съвсем не отменя факта, че него го има. Всеки може да се присъедни към тяхната платформа и да получава известия.
От днес има такъв алианс и в България : https://www.czpz.org/treatment/professionals/13739-2020-11-02-07-18-57?fbclid=IwAR1eV3dxQgdA5eqpEq3LQ5mb9oyDnKM3GCEK5oJbDow61Kgaro-n1rxRB10




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.