Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 26.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано03.11.20 15:26



- от няколко места се надигат гласове, че болестта е лечима със съществуващо лекарство - вместо властите да се зарадват и да започнат да проверяват сигналите, те организират масирана дискредитивна кампания срещу тези гласове

Драко, у нас не е като у вас, обаче ти упорито си пишеш навсякъде как ви правели на маймуни в Белгия и го приписваш на цял свят.
Айде, чети си стари новини за лекарството-пенкилер, че сигурно в Белгия и толкова инфо не ви дават:



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: alisalisa]  
Автор DarkSide ()
Публикувано03.11.20 15:58



каква белгия, аз чета на английски и френски източници от целия свят и с тези два езика покривам голяма част от информацията от света в оригинал - цитираното от тебе изследване е едно от поръчковите за дискредитация на протокола на професор Раулт - защото протоколът му е съвсем друг и професор Раулт има данни бетон от вече близо 200 000 теста и 4 600 пациенти лекувани в клиниката му с трите им имена и адресите им, с тестовете им, изследванията им, ЕКГ-то и рентген на белите им дробове преди и след лечението, смъртността в неговата клиника

, всичките в напреднала възраст и с други заболявания и това никой не може да го обори, затова толкова мръсотия изсипаха по него, нямате си напредстава, обаче всичко е на френски - плюс това той не се натиска да твърди че е прав, само си показва данните и нищо повече ... обаче протоколът му е строго забранен в останалите болници по света и у нас, щото група световно неизвестни американски учЕни били убедително доказали със само една част от лекарствата в протокола му и не във фазата, в която трябва да се дават ... и между другото професор Раулт не е кой да е, а е световно признат имунолог, който изучава епидемии в продължение на 30 години и е един от топ 5 в света ... а ташакът е, че останалите 4 са също на неговото мнение




Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: Green Light]  
Автор Zirzi ()
Публикувано03.11.20 16:03



Добре си и отговорил. Аз за това запалих щото ти прави забележки да не пишеш в темата и разни работи.

В края на краищата кой тиквеник си постави за цел да има опция да предупреждаваш кой да пише в темите ти и кой не, Адмирала ли или оня надутия админ.



Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: Zirzi]  
Автор Zirzi ()
Публикувано03.11.20 16:11



пп. Предлагам тия дето с самучуствието (ако обичаш не пиши в темите ми) да ги оставим сами да си дращат, демек сами да си говорят.

Така май ще е най справедливо.



Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: Green Light]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано03.11.20 16:34



И според мен си коректен в темите. А в тази отбеляза важни факти за информацията. Даде и разумно предложение, след като се обосноваваме с информацията нека първо да се уточним какво представлява тя.
В цялата тема, това бе едно от най разумните предложения.
Ти все едно предложи да минем през алкохолна проба, за да се види кой от нас колко е пиян!

И е най-нормалното нещо пръв да викне алкохоликът: "Нееееееййй..не зъм пиян!"
Все едно и спираш алкохола, и тя се пази шишенцето без което не може да живее.

Нищо че през пет минути те пита що я боли тиквата!



Към темата мога да прибавя , че всеки един от нас се е закопчал за нещо като място от където черпи сили за живот, и се страхува да не остане без такова място.
Тези различни места произвеждат различните истини, когато разумът е замъглен.

Всичко това от практиката в живота и в тази тема!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: PYTnik]  
Автор Zirzi ()
Публикувано03.11.20 16:31



Към темата мога да прибавя , че всеки един от нас се е закопчал за нещо като място от където черпи сили за живот, и се страхува да не остане без такова място.

Ти у ред ли си бе, кви сили за живот черпиш от дира па ти? По вероятно е да си пристрастен, без значение дир ли, фейс ли или където ще да е у виртуала, ама чак да черпиш сили за живот, па ебем ли му мамата може и да има такива откачалки дето черпят сили за живот.



Тема Как си?нови [re: MilaO6]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано03.11.20 16:43



След като горещо наприе всички добри пожелания да се сафирясваш бързо, от вчера сутринта не си писала ...
Добре ли си?

Смъртно опасно е да си прост.


Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: PYTnik]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано03.11.20 16:44







Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: alisalisa]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано03.11.20 16:55



Точно това е причината да съм бясна. Това беше повод да пиша, че аз се чувсвам зле, че на никой не му пука за другитеТака се чувстват и лекари, и артисти, и учители, и всеки, който прави усилие да спазва тези мерки. Като на никой ну му пука за лекарите.........те от какъв зор да рискуват живота си, за някакви любители на конспирацията. Нинова също пищеше, но влезе бързо в болница, а уж не вярваше, не трябваше да сеносят маски.
Пролетта всички ревяха, че искат да работят.....ами ето, скоро ще останат без работа от едната простотия. Първи останаха без работа хората които положиха максимум услия да я запазят. Не само, че театрите спазват мерки, а и играха безплатни представления в интернет, за да развличат мрънкащите при първата карантина, а те от своя страна (мрънкащите плоскоземци) ги оставиха без работа и болни...........вече ми идва да стрелям, сериозно.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано03.11.20 17:03



1. в тази статия нищо не пише за протокола на лечение. люкарство против малария ли беше?

2. пише за 4600 пациенти с ковид от март, което прави по 800-700 души месечно. нереалистично е всичките да са настанявани в тази болница под наблюдение - отде толкоз легла в отделно отделение и професорът да ги дебне всичките? подозирам, че огромен %" от тези 4600 са били с леки симптоми на домашно лечение и дали ще пият противомаларийно люкарство или парацетамол е все тая, имунната им система се е справила.

3. За всичките в напредналата възраст пише, че смъртността при тях е 15,5%, при обща за Франция 27%

Поне гугълският преводач това ми превежда, едва ли да са го хакнали анунаките и аз да чета едно, пък ти друго.

На ти нова статия с професора да се паникьосаш малко:



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.