Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:44 25.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: ad miral]  
Автор Zirzi ()
Публикувано03.11.20 13:15



кажи сега кой изчука пианистката...

Клавиатурата, е вид пиано.





Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: PYTnik]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано03.11.20 13:35



Мене не ме сваля, което си е пропуск.


Да не спамим темата.



Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: Zirzi]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.11.20 13:35



колко време според вас трябва да го напъдя (или да избягам аз, или да ходя с маски и далече от него), за да се успокоя, че опасността е минала? Щото те, нали, младите го карат безсимптомно, ама носят заразата...

Или пък на кой ден след мероприятието да го накарам да си направи тест?


ТЪПАКО, задала съм конкретни въпроси за конкретна ситуация, срокове и действия. Ама ти си толкова безгранично и болезнено тъп, че всичко ти е простено.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано03.11.20 14:08



Благодаря за ТЪПАКА!

Задала си въпроси "АКО" само че не си отразила че може да няма "АКО"

Жена си, разбираемо е, винаги ще има "АКО".


Между другото, "ТЪПАКА" чете ако не го схване пак чете, следи, наблюдава, и чак накрая се произнася.

Както това - АКО ми каже пак тъпак, ще я наврем у ЕЛМАЗ.



Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: DarkSide]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано03.11.20 14:26



ОК, Дарксайд, но неспециалистите нямат по какво друго да се ориентират освен по мнението на "цялата научна общност". Щом по каквато и да е причина тя не е "скадализирана", тогава ние нямаме основание за спор, защото както се казва "кои сме ние, че да знаем повече от тях"? Нали така?
За конфликта на интереси ти вярвам, но да не преувеличаваме това. Предполагам, че всеки, който по някакъв повод говори често пред публика е ухажван от съответните заинтересовани... По важно е именно мнението на колегите им. Ти написа какво е - липса на скандализиране. Ами точка на спора.



Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано03.11.20 14:43



Ама тя твоя ли е тая тема? Собствена? Брей, глей ти..?!
Доста се съмнявам да имаш някаква собственост във вируала, има хора, които имат, но ще се изненадам ако си сред тях. Ако беше, щеше да знаеш, че нищо тук не е твое. След известно време не притежаваш дори думите, които си написала, защото нямаш никакъв контрол и върху тях. Целта е само в главата ти сред другите бръмбари, точно като на всички, а какво ще четеш, когато отвориш мое мнение ще реша единствено аз.
Затова, за да не си пишем всеки път едно и също, отново ти предлагам - не ми нареждай, предлагай или изобщо споменавай повече къде и какво трябва или не трябва аз да пиша. Пиша каквото си искам и където си искам. В момента, в който усетя дори мъничък дискомфорт или колебание в писането си тук, изчезвам яко дим. Какъвто съм всъщност.


П.П. Колкото на мен можеш да предлагаш спомени за такт и възпитание, толкова и на Пътника, не разбирам защо би могла да решиш, че той(или който и да е) има нужда от призиви по темата.



Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: Green Light]  
Автор DarkSide ()
Публикувано03.11.20 14:43



защото както се казва "кои сме ние, че да знаем повече от тях"? Нали така?

ние сме тези, които мислят логично и откриват нелогичните моменти, примерно:

- пробутват ни нов вирус и нова болест, за която казват, че не се знае абсолютно нищо с изключение на това, че тя е нелечима с лекарства и само ваксина може да я спре

- от няколко места се надигат гласове, че болестта е лечима със съществуващо лекарство - вместо властите да се зарадват и да започнат да проверяват сигналите, те организират масирана дискредитивна кампания срещу тези гласове и се стига до откровени фалшификации и до безпрецедентна цензура на документи и видео в интернет

- междувременно забравиха да говорят за смъртността на болестта

- междувременно се оказа, че болестта е "безсимптомна" и леко протичаща при 90% от хората, и е тежко протичаща при много възрастни и с дуги заболявания, обаче въпреки това се настоява че тя е смъртоносна и нелечима с лекарства, а само с ваксина - и това знание за нелечимостта и ваксината са го добили явно от светия дух, щото все така продължават упорито да опяват, че болестта е нова и напълно непозната

- и т.н (примерно ПСР тестовете и техните държани в тайна стандарти и цикли на мултипликация)

За конфликта на интереси ти вярвам, но да не преувеличаваме това.

И как се разбира кое е преувеличаване? Кой казва кое е преувеличаване и кое не е? Пълно е с информация как един чичко плаща едни милиарди на едни много други хора, които правят това, което той им нареди, а не това, за което са избрани ... това преувеличаване ли е или си е в реда на нещата? Или ще кажеш, че е конспирация, щото ако беше наистина вярно, щяха да са го казали по телевизията (която е собственост на същия чичко) и Уникалната щеше да е пуснала тема за това?





Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: DarkSide]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано03.11.20 14:57



Прочетох и не съм съгласен, приключвам. Единственият факт, който привлича вниманието ми към темата е, че на това мнение сте хора, които съвсем не сте въздухари. Не искам да игнорирам ваши тези, така че ще се информирам. Но дори отсега да приема, че сте прави, много по-сигурно, безопасно и в края на краищата умно поведение би било да изпълнявам и предпазните мерки на естаблишмента. Ако не помагат, със сигурност няма да навредят.



Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.11.20 15:08



Грийн, дори няма да прочета дървените ти философии. Не, нито темата е моя, нито дирът. Заради това ПРОСТО ПОМОЛИХ принцесата и теб, и още философи, поради ИЗВЪНРЕДНАТА ситуация - аз я намирам такава - който иска и МОЖЕ да направи разлика между темите, в които си философстваме, и тази тема, в която МОЛЯ НАСТОЯТЕЛНО да няма философии и общи приказки на тема "КОВИД", защото има още поне 15 подобни теми. Просто ПОМОЛИХ, който има деликатността и акъла да разбере - нека се съобрази. Нито имам власт, нито желание да заповядвам.

Кой разбрал - разбрал.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: Green Light]  
Автор DarkSide ()
Публикувано03.11.20 15:18



Чакай сега, никой не ти е казал да не се пазиш и да не спазваш каквото си решил да спазваш.

Приписваш ми неща, които никога не съм казвал, напротив - заявих нееднократно, че всеки трябва да е свободен да избира как и доколко да се пази. Всеки си знае ситуацията, рисковете и т.н. и никой няма право да ти се бърка в живота и правото да се пазиш или не.

Против съм насилственото налагане на непропорционални на риска мерки, на съзнателното нереалистично преувеличаване на риска, с цел да се оправдаят мерките, против цензурата съм и съм против липсата на прозрачност при конфликтите на интереси на експертите.

За разлика от опонентите ми, които постоянно ме обиждат на интелигентност и какво ли още не, аз никого не съм обидил и никого не съм нарекъл по никакъв начин и на никого не съм казвал да не се пази. Само задавам въпроси, докога бихте изтраяли при това положение? 2 години? 5 години? 10 години?




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.