Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 23.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: Zirzi]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано02.11.20 22:48



в ютуб гледах клип, три аспирина сутрин и сбогом ковид. Страно защо бърже го свалиха клипа ,ютуба го свали.

Има следните варианти:

– Аспиринът въобще не действа и Ютюб са свалили клипа поради фейк нюз.
– Аспиринът действа и Ютюб са свалили клипа по молба на фарма-индустрията.
– Аспиринът действа, но световните запаси от аспирин не стигат за всички и Ютюб са свалили клипа по молба на Бил Гейтс, който в момента изкупува наличния аспирин.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: mangosutu-168725]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано02.11.20 23:02



Гега и още няколко села вече без личен доктор.
По самата новина няма какво да се коментира. Човекът "е щал да умре и с и без маска и е и без цожид" (Ц)



Но адски лошо впечатление прави реакцията на дъртите вампири - няма съчувствие, освен декларативно - кой щял да им мери кръвното

Мъртва е тая нация, ама още малцина го признават.... ойлюви.



Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: ad miral]  
Автор Zirzi ()
Публикувано03.11.20 05:57



В клипа се обясняваше че не се умира от двустрана племония, а от съсирване на кръвта, когато вирусът - ковид, влезе в теб защитната реакция на имуната система била да съсирва кръвта. И точно три аспирина сутринта и нямало страшно. Даже в Хамерика, семейство с симптоми, след терапията с аспирина на другия ден нямало никакви симптоми на ковид.

А за това кой го е свалил видеото, сценарии много, едва ли ще науча истината, пише само че клипа свален щото нарушавал тяхните правила.



Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: Zirzi]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано03.11.20 08:56



Единствено като разреждащ кръвта би могъл да помогне, но и за тази цел е слабичък.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: UnicaDonna]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано03.11.20 09:26



Случка от вчера. Три девойки, едната със симптоми на респираторно заболяване, самоизолира се веднага. Втората никакви съмнения за болест. Третата с положителен тест, без симптоми. Билети за театър, купени преди много време. Девойката с положителен тест щяла да ходи на театър, ами "писнало й да не ходи никъде"....другите две бесни, те няма да ходят. Не само незнанието, че си заразен е страшно, а и пълното безхаберие, грам отговорност за останалите. Народният театър е затворен заради много заразени......готино е!

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: Bezsynna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано03.11.20 09:27



"Във ВМА явно им е дошло до гуша от такова "носене на маска" и навсякъде са разлепили плакати, впечатлих се, някъде имах снимка. Мда:... "

Пък СЗО написали под плаката: Маската ще те предпази от вируси, тогава когато пръднеш в гащите и не ти мирише!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: tia9]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано03.11.20 10:55



Народният театър е затворен заради много заразени......готино е!

А тъкмо бяха отворили театри и киносалони, макар и с ограничение за 50% публика - ама все пак, работещите в тях не кибичат безработни в къщи.

Ма на дебилите като варненската снежанка, дето за протест ходела без маска, какво им пука. Или като на оня, Освободения, дето си я носел под носа и щял да си я дупчи.

Хората в театрите и кината - безработни, изрядно спазващите предписанията зрители здравно застрашени или лишени от културен живот, а дебилите - бодро зяят по форомите за човешки права. ПФУ!

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: snowprincess]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано03.11.20 10:55



Предлагам ти да спрем да говорим за пандемията, а да отворим една скоба за информацията. Подценяваш силата на четенето, а по мое мнение, колкото е по-умен един човек, колкото повече разчита на собствената си преценка и на малките сиви клетки, толкова той е по-уязвим от това което чете. Ние тук всички в тези интернет клубове сме в огромна степен продукт на това което сме прочели.
Сега за упражнение игнорираме пандемията и търсим доколко можем да вярваме на това, което си пуснала.
1) Българският алианс
- заглавието е: Учредиха Български алианс на лекари, но когато отидеш най-отдолу виждаш че сдружението се състои от 8 човека (+ съмишленици). Това е капка в морето почти буквално. На фона на 30 000 лекари в България, "Алианс" от 8 човека е 0,0003% (три десетохилядни от процента)
- 8те имена са на хора, които са силно полиризирани, Антония Първанова е от БСП, първият лекар, мисля че Георги Тодоров се казваше - след лек сърч излиза редовен участник в телевизията на Слави и началото на едно учасие показава, че човекът обича бомбастичните твърдения, за Мангъров и личната му война знаем. Следователно аз се колебая да разчаета тяхното послание като трезв анализ на ситуацията, а повече ми прилича на антиправителствена позиция против статуквото. Разглеждам я изцяло в светлината на предизборната ситуация и личностни боричкания в медицинските среди. Не ме интересуват (днес, иначае сигурно са интересни)

2) WDA -- т.нар световен алианс на лекарите. От първите четирима има един "холистичен стоматолог"?!, доктор по "естествено изцеление", молекулярен биолог и политик - член на сената на Минесота, където сега се води политическа битка именно на полето на мерките против пандемията.
Отново същият извод.

Дори да ставаше въпрос не за сегашното злободневие, а за якостта на бетона например или цвета на боята в болниците, отново бих бил скептичен. Експертите са експерти защото са безпристрастни. Станат ли пристрастни вече не са експерти.

Аз много ги гледам тези работи и според мен ти търпиш здрава критика по този въпрос.



Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: tia9]  
Автор Zirzi ()
Публикувано03.11.20 11:10













Не знам, не разбирам, това беше клипа:

Факт! свален от Ютуб.



Тема Re: За тези, които вярват в опасността от вирусанови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.11.20 11:24



Предлагам ти да спрем да говорим за пандемията, а да отворим една скоба за информацията.

Предлагам ти с принцесата да си говорите в някоя друга от стоте теми за вируса по тези общи въпроси. Тук - само лични впечатления. От заразени и болни.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!


Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.