Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
Тема Re: да, чудеснонови [re: Deern]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано28.09.20 19:21



въздушно-капкова заразна болест, способна да регулира човешката популация

Дарк много пъти изрази становище, че не е намерил убедително доказателство в подкрепа на твърдението че тази въздушно-капкова зараза е способна да регулира популацията.



Тема Re: да, чудеснонови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано28.09.20 19:27



Той сам поства цялата статистика и инфо, че хората умират от инфаркт с корона, от инсулт с корона и т.н. т.е. с придружаваща болест + корона.

Това значи че имаме един фактор, който регулира достатъчно интензивно.



Тема Re: да, чудеснонови [re: Deern]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано28.09.20 19:38



Независимо от съпътстващите заболявания, процентът починали от короната е малък за да се квалифицира като заплаха за популацията, нещо такова съм чел от Дарк. Аз съм склонен да се съглася, но нямам против да положа усилия за да не се наложи да проверявам експериментално аз и близките ми от коя страна на статистиката стоим.



Тема Re: да, чудеснонови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано28.09.20 19:55



В отговор на:

за да не се наложи да проверявам експериментално аз и близките ми от коя страна на статистиката стоим.




Именно. Никой от нас не знае какво е наследил той или децата му от прадедите — левкимия, друг рак, особеност на сърцето или мозъка, диабет и т.н.

В събота се видяхме с малка група — едната девойка на 25 години. Отишла на контролен преглед на очите, при очен лекар.

Като я видял, веднага я пратил в клиниката да й проверяват налягането в главата и някакви кръвоносни съдове.

Оказало се че има тумор в мозъка, който е причинен от наследствени дадености.

Дядо й имал нещо подобно, но тъй като медицината по онова време е била на друго ниво, не се знае какво точно е имал.


Та тоя вирус със доказаните му качества за усложнение при съпътващи болести, е твърде опасен (+бързо разпостраняващ се) за базата данни и познанията на човечеството в днешна дата.



Тема Re: Българска лекарка във Франция пишенови [re: DarkSide]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано28.09.20 20:41



Какво точно ще разбере властта от това, което пазарувам?
Тя така или иначе знае какво пазарувам, щото с нашите заплати можеш да си покриеш само първичните нужди и то не всичките, и то не винаги.
А хартийките също могат да ти ги спрат.
Или да ги сменят.
И може директно да ми врътне кранчето, като ме уволни.



Тема Re: да, чудеснонови [re: Deern]  
Автор DarkSide ()
Публикувано28.09.20 21:11



които са заразени с въздушно-капкова заразна болест, способна да регулира човешката популация

ако наистина имаше такава болест, то всичките управляващи щяха да са си в бункерите под земята, пред бункерите щеше да има танкове, а по кръстовищата щяха да патрулират войници със скафандри и автомати и да стрелят на месо по всеки нарушител - нямаше да има учебна година, нито ваканции в чужбина, нито висене по кафенета и ресторанти, а излизане от къщи по график на един член на семеството веднъж седмично за по 30 минути по строго определен маршрут в строго определен периметър

в началото в китай направиха генералната репетиция за нещо подобно и с въвеждане накрая на баркодовете със здравен статус в телефоните на населението, които им даваха право или не ги пускаха да влизат в жилищата си, магазините, транспорта, работните си места и да напускат градовете и т.н.

регулирането на популацията ще стане тихо и кротко след повсеместното чипиране, когато всичките ни генни и телесни данни ще бъдат приемани и обработвани в реално време и компютър ще определя кой ще бъде сред единия процент, имащи правото да имат деца - така се регулират популации, а не със сезонна хрема, набедена за свръх смъртоносна



Тема Re: Българска лекарка във Франция пишенови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор DarkSide ()
Публикувано28.09.20 21:21



когато си само ти, естествено че на никоя власт не си й интересен, обаче когато властта знае абсолютно всичко за всеки в реално време и може мигом да резне всеки, който й скимне, управлението се превръща в детска играчка и може да бъде поверено на алгоритми - 5Г то е за контролиране на ключалките на къщите и автомобилите, вратите на учрежденията, транспорта, работните места, магазините и т.н. и т.н. и властта ще те знае във всеки момент къде си, с кого си и какво правите и ако алгоритътмът реши, ще се намесва на секундата - а като се знам какъв съм програмист и направо не ми се мисли какво ще е в първите сто години, докато се изчистят бъговете





Тема Re: да, чудеснонови [re: DarkSide]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано28.09.20 21:45



В началото точно елита беше “в бункера”. Особено лудия Ким от Северна Корея даже го мислеха за умрял.



Следенето на народа е много лесно и не е нужен чип.

Какво и от кой и къде се потребява е още по-лесно за проследяване и структурирано в синхронизиран код за цялото земно кълбо.

Даже на мен отчасти това ми е работата — да давам статистически данни точно какво се изнася, а колегите дават статистиката за вноса.
Нали по тия числа се обясняват на всяко четиримесичие каква е била икономиката.

Като разчлениш тая информация и стигнеш до отделния клиент на Амазон например — може да знаеш и какво си пожелават хората. (Амазон опакова стоката още щом си я сложил в покупателната кошница без да я купуваш, ако не я купиш, просто амазонската работа е била напразна)

Същото важи и за всеки продавач, който иска да ти продаде нещо, но преди това гледа дали си платежоспособен и не само това, а какъв потребител си — дали нарушаваш договори, забавяш плащания, прекратяваш често договори и сключваш такива при конкурентите — тая информация я има за всеки от десетилетия (откакто аз съм пълнолента имат инфо за първия ми сключен договор, тая практика я има / започва с основата си от 1920те години, т.е. има инфо за всички в момента живи граждани поне в Германия, в отделните държави има други бази данни)

За това не е нужен чип.

Мъск иска да разработи чип, който да ни кара да обичаме хляб с лютеница — това е истинска причина да се инплантира чип, а не следенето.

Обаче за обичането на бургер с кетчуп и горчица или на хляб с лютеница — имплантацията е твърде ненужен инпут, има много по-сигурни ефикасни методи за това.



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: saksun]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано28.09.20 21:50



Едва ли това му е болката. Долкото знам той е роден януари 1956 и догодина става на 65. дори и да стане професор по закон си е за пенсия след 5 до 6 месеца. (Естествено че може да продължи да работи но не на щатна бройка, ако го искат.) Според мен той след май юни месец доста се обвърза политически след като започна да се поява на персконференциите на Румен Петков. (Струва ми се че си търси политическа протекция. (Помня в началото на юни каза че К19 ще изчезне до края на месеца - е не позна.)





Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: Metropolis]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.09.20 21:59



Може и да му е болка, защото самият той е казвал, че го питали поради каква причина не е професор още. Като от думите му се усеща, че и той се чуди това, и явно е на мнение, че трябва да е.

Иначе е забелязван на сбирки на АБВ, да.




Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.