Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:57 10.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Българска лекарка във Франция пишенови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано25.09.20 01:11



Права е, че има случаи на тежко болни и починали млади хора, но пък забравя да спомене колко е средната възраст на починалите, което не е коректно.

тебе дали ще те бърка средната възраст, ако се заразиш и умреш?
изобщо не се самозалъгвай, че като си около 50-те и в прилично здраве,
вирус не те лови.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Точно!нови [re: Luchezara]  
Автор Santo Modesto (рекордьор)
Публикувано25.09.20 05:01



Медикаментите ги има.
И щом "оздравял" от вируса се нуждае от непрекъсната употреба на медикаменти - значи страда от "хронично състояние".
Казано на кратко, и депресиращо, веднъж преболедувал - цял живот влачещ...

Точно влиза в аргументацията на здравните осигуровки по САЩ, защо щом им бъде разрешено, ще отказват здравна осигуровка на хора преболедували от вируса.

До като възрастни и болнави умираха - разните "обществени фактори" се правеха на разсеяни, защото виждаха облекчаване на държавните харчове по възрастни и болнави. Обаче вече говорим за болни млади хора, с десетки години живот пред тях. Започна да бъде създавана нова маса население, което е болнаво, но младо, и ще обременява държавните харчове за неработоспособни, и после за възрастни и болнави... И нето паричната прогноза се смарангаса до там, че "обществените фактори" започнаха да гледат сериозно на вируса... С доста голямо закъснение.



Тема много сте изостанали в германиянови [re: parvaty]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано25.09.20 07:17



при нас всеки четвъртък който желае му се прави двоен тест - за антитела и за рнк, безплатно разбира се. а ти май така и не си минала тест досега, болели те били дробовете и само предполагаш че е корона. да ама може и да не е, направи си тест за антитела




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: много сте изостанали в германиянови [re: zaphod]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано25.09.20 07:21



Къде е това при вас?

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Добре съм, Тия :)нови [re: tia9]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано25.09.20 07:45



В сряда имах тренировка, вчера имах час за очен преглед и съответно очила, не ми остана време за интернет..

Благодаря. Аз не бях болна, нито юли, нито август .. бях болна зимата.. просто ми прави впечатление как дробовете ми реагират на всяка една настинка.. след това, което прекарах зимата..

Проблемът с теста за антитела е, че не при всички показва антитела. А при мен са минали повече от 6 месеца ..

Както казах, имам свободен ден в понеделник , нищо не ми пречи да се разходя до Мюнхен да ме прегледат .. и те ще кажат какво-що...

Проблемът е, че тук отново броят всеки ден регистрираните случаи - по 51 на ден .. само чакам да видя кога ще ни затворят пак .. та.. много е особено Времето .. прави са били китайците.

Тази година, която я пишем нулева, заради короната.. дано да е последната такава.. ама, като го слушам проф. Дростен.. нещо спряга две години.. направо не знам..

Ще пиша повече може би утре сутринта на всеки включил се, виждам, че има доста обратни връзки.



Хубав ден и до



Тема Re: Българска лекарка във Франция пишенови [re: DarkSide]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано25.09.20 07:49



вицепрезидентът на Роберт Кох Институт, г-н Ларс Шаде, съобщи на обществеността, че в 85% от случаите протича леко и не са необходими маски и дезинфектанти





Тема Re: Българска лекарка във Франция пишенови [re: snowprincess]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано25.09.20 07:54









Тема Re: Българска лекарка във Франция пише [re: snowprincess]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано25.09.20 08:29



Бойко Борисов - масово ваксиниране





Тема Re: Българска лекарка във Франция пише [re: alisalisa]  
Автор DarkSide ()
Публикувано25.09.20 09:12



каквото и да пишат лекарите, истината е че вирусът не го борят лекарите, а имунната система на пациента, лекарите само подпомагат тялото, но борбата я извършва самият пациент

ако пациентът е с прецакана имунна система, и 1000 лекаря да се съберат да борят за него, нищо няма да могат да направят, а ако пациентът е със здрава имунна система, изобщо няма нужда от лекар и го пишат за "безсимптомен"

няма пандемия от страшен вирус, който всеки ден изненадва лекарите, а има пандемия от хора с прецакана имунна система

и тук изниква въпросът, кое е това, което най-много прецаква имунната систума
и отговорът е паниката и страхът
- те са които спират действието на имунната система - тъй че, докторката със страховитите си разкази за починали младежи, които паднали защото нямали кислород, се бори откъм страната на вируса, а не откъм страната на човечеството - същото се отнася и за авторката на темата, и за твоя постинг, на който отговарям, и за всички останали, които насаждат страх и с това обилно допринасят за подтискането на действието на имунните ни системи



Тема Re: Българска лекарка във Франция пише [re: MilaO6]  
Автор Reverend Harry Butz (спагети-уестърн)
Публикувано25.09.20 09:38



Нищо лично против теб в този коментар.
(Има лека тенденция понякога да бъда криворазбиран.)

Направи ли ти впечатление, че този слаб памфлет е написан в изключително лош и
натруфен, егоистично-страдалчески приповдигнат стил?



Какво е написала госпожата с нейния патос и божи комплекс на непогрешимост.
(Среща се често у докторите)
"Вече доста ми се насъбра от кретенизъм и профанщина, идваща на талази от рОдината."
рОдината?

Цялата тази натегаческа диатраба е пълен булшит още от първият ред.
Факти, примери и всичко друго. Д-р Елена Радева била неформалният културен
посланик на Франция под тепетата, чета по мрежата...
Хайде моля ви се....




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.