Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 20.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: vozac]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано26.09.20 12:53



за яснота по темата
- смятам, че вирус има, че е създаден умишлено и 50/50 изпуснат или нарочно пуснат
- преди 2020 щеше да бъде наречен "атипична вирусна пневмония"
- далечен некръвен роднина е в много тежко състояние, търсеха му плазма от преболедувал
- както лекарите носят маски и се предпазват и хирурзите си мият ръцете, носенето на маска и миенето на ръцете от хората одобрявам. Поне плюнки при говорене, викане, смях не фърчат толкова.
- вирусът се използва за контрол и налагане на контрол на населението, избирателен контрол. Не санкционираха нито един протестиращ
- чип, електронно устройство, с ваксина няма да се въведе в човек, борбата е кой да направи приемлива и одобрена ваксина и да прибере трилиони долара за това. следенето през ФБ и телефони и писане в интернет е достатъчно
- дойде и перфектно вируса и спирането на държавите, световната икономика беше започнала да спира, сега за всичко ще е виновен вируса и ще се харчат пари за преодоляване на последиците от кризата

това е моето мнение и няма да споря с никого
целта е да се преживее и това



Тема тук не можеш просто да отидеш на рибанови [re: vozac]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.09.20 13:05



трябва да си изкарал курс, след това да си платиш на съответната община, където ще ловиш, за съответно езеро годишна такса.

Да.. кой каза, че и той е прекарал нещо белодробно.. не знам, ще видим, ще пиша пак





Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: vozac]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.09.20 13:10



+1 .. много правилно, и аз съм на същото мнение.

С една добавка - новият чип на Епъл бил с пренебрежително малки размери. Но - ако се замислиш, за чий х са му на някой данните на милиони хора, които живеят нормално ежедневие, че да им вкарва същият тоз чип? Че те телефоните, колата ти, компютърът много отдавна докладват кой си, какво правиш, къде се движиш и прочее..



Иначе е точно така. Казват "затваряме еди коя си държава" и то лятото, и същата няма приходи от туризъм за нея година.. както баварците не направиха Октоберфест тази година.. а миналата отчетоха 1 млрд. евро приходи за тези 2 седмици.. да не говрим за хората наоколо, които дават квартири за Феста... та.. да.



Тема да, чудеснонови [re: DarkSide]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.09.20 13:14



обаче има доказателства не едно и две, че от вируса са починали хора, които нямат никакви предишни заболявания и са под 40 години..

Как се пазят тия хора? Тук министъра го обясни така - Бавария има 20 хиляди легла. Населението е 16 млн. При липса на мерки няма шанс всеки заболял да получи болнична помощ. Март месец, точно в пика на епидемията /не я наричам заради теб "пандемия"/ нямаше медицински персонал и се обърнаха към населението който мож да се включи като доброволец по болниците, защото персоналът работи на смени в пълно изтощение...

В смисъл, добре е нещата да се разгледат от всяка една страна.



Иначе съм "за" демокрацията. Но както казах - хората са прости. Ако му кажеш - избирателен режим, колко от хората доброволно ще носят маски и ще си мият ръцете?! .. или викаш, кой умрял, умрял, пилците този път ще ги броим напролет ..



Тема Re: тук не можеш просто да отидеш на рибанови [re: parvaty]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано26.09.20 13:20



поручик рижевски и същите симптоми и същото лечение, 20 дни антибиотици



Тема Re: тук не можеш просто да отидеш на рибанови [re: vozac]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.09.20 13:23



20 дни е страшно много... направо му съчувствам..





Тема Re: Корона тема, поредна. [re: vozac]  
Автор DarkSide ()
Публикувано26.09.20 13:31



не е спор, просто коментар към твоите мисли:

- вирусът е прекалено безобиден за да е създаван и изпускан умишлено - естествено, не мога да знам дали е създаден умишлено, но здравия смисъл говори, че няма нужда да си играеш да го създаваш - просто наричаш един от милиардите съществуващи вируси за смъртоносен и започваш да го пропагандираш по света като силно смъртоносен, защо ти е да се харчиш да го създаваш, все пак това струва страшно много пари?

- всеки път като гледам по телевизията как някой говори с маска, тя постоянно се свлича надолу и носът му излиза навън и той си я намества - сиреч, маските не са приспособени да се говори с тях защото движението на мускулите на лицето ги свличат надолу, те са приспособени с тях да се извършват хирургически операции от тренирани за носенето им професионалисти, които предимно мълчат по време на операцията, маските не са предназначени да се дават интервюта и да се използват в ежедневието от нетренирани за употребата им обикновени граждани

- майкрософт има патенти за нано чипове и за използване на нано чиповете във ваксини

- мисля, че използването на вируса като извинение за всичко, което става явно и/или задкулисно, е пределно ясно абсолютно на всеки и няма нужда да се доказва



Тема Re: Българска лекарка във Франция пише [re: sladunka medunka]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано26.09.20 13:32



А кога ще доживеем твоят емоционален баланс? Кога ще доживеем твоята нормалност?

Че аз да не скачам с рогите напред, че съм медик, лекар, психиатър, специалист!

Който има претенциите, че разбира от нормалност, щото учил и му плащат да разбира - да си сърба попарите.



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: да, чудесно [re: parvaty]  
Автор DarkSide ()
Публикувано26.09.20 13:52



Но както казах - хората са прости.

Хората не са прости, наивно е да се мисли, че политиците са по-умни от останалите хора. Тази парадигма за умните политици и простите останали хора не може да обясни факта, че политиците налагат мерки за да спасяват живота и здравето на хората, а хората не ги спазват тези мерки. Единственото обяснение, че че хората са пълни идиоти и до такава степен не си знаят интересите, че не им дреме дали ще умрат в ужасни мъки. Това е пропагандата, за което ти написах по-горе, която ти приемаш за истина.

Пример за пропаганда е факта, че от 2015 година насам 99% от медиите по света представят доналд тръмп като пълен идиот, психопат и олигофрен със забавено развитие. Същата тази пропаганда от 2008-ма насам представаяше барак обама като идеален харизматичен светец, тази пропаганда му донесе и нобелова награда за мир още в началото на мандата му. Фактите и за двамата президенти показват точно обратното на налагания им от пропагандата фалшив образ.

Същата тази пропагандна машина от 10 месеца работи с пълна пара като насажда страх и паника у населението за да обслужва нечии интереси. И отново фактите показват точно обратното от насаждания от пропагандата фалшив образ на вируса.



Тема Re: Корона тема, поредна. [re: DarkSide]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано26.09.20 13:55



коментар към твоите мисли
- възможно да е случаен вирус, малко вероятно ми се струва някаква змия да е изяла прилеп, змията изядена от друго животно, животното изядено от човек и ето ковид
- по-вероятно е да е направен нарочно, много му добри качествата, поразява органи/бял дроб/ и хора/ над 50-55години/. При поражения на бял дроб лесно се стига до поражения на сърцето и смърт. Поражението и смъртта на възрастни хора е перфектно за пенсионните системи, намаляват се разходи.
-маски: ако искаш, недей да носиш. В БГ е масово неносенето.. Но, като човек с белодробно заболяване, за първи път от 45годишния ми съзнателен живот в сред лято чувам еднакво подкажлюващи хора и деца и юноши и на следна и след пенсионна.
- майкрософт има патенти за нано чипове и за използване на нано чиповете във ваксини - не знам каква има е ползата да ме чипират мен и теб и клубарите и околните, като ме следят с това писане, във ФБ, през телефона, през колата ти? Това ако може да ми обясниш.




Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.