Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:03 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: Metropolis]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.09.20 16:09



Чакай, не е станал професор! Няма да го преживее.





Тема Re: да, чудеснонови [re: snowprincess]  
Автор DarkSide ()
Публикувано28.09.20 16:14



аз съм чел че в Америка третата по значимост причина за смъртта е лекарска грешка, учуден съм, че я няма в германската статистика



A recent Johns Hopkins study claims more than 250,000 people in the U.S. die every year from medical errors. Other reports claim the numbers to be as high as 440,000.

ковидчето може само да им диша праха, завалията



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: saksun]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано28.09.20 16:32



и аko e станал професор

?



Тема Re: Българска лекарка във Франция пишенови [re: DarkSide]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано28.09.20 17:45



Успокой се, огромна част от населението на Германия плаща в кеш. Включително и аз — с банкноти и монети, даже броя медните центове, за да имам точно за сметката в магазина.



Да сложим една част от Полша, една част от Франция и Испания, ще се събере народ, който активно да обръща сорта на девизите.

Белгия е малка, не е повод за тревожност че касиерите не приемат банкноти.



Тема Re: да, чудеснонови [re: DarkSide]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано28.09.20 17:50



Брой лекарската грешка около /под 1%.

При нас се случват главно поради грешна документация в болниците.
Така миналата година на един 19 г му извадили бъбрека вместо далака — объркали документацията.



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: saksun]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано28.09.20 17:54



Не можах да се сдържа — “Доц. Мангъров ” тоя доцент ли е? Боже боже! Все едно да сложат някоя болногледачка пред микрофона! Тоя с връзки ли е там?



Тема Re: да, чудеснонови [re: Deern]  
Автор DarkSide ()
Публикувано28.09.20 17:59



дал съм линк, от който се вижда, че не съм аз броячът, а самият джон хопкинс институт - същият, който е оторизиран да брои и жертвите на ковида - спрямо самият джон хопкинс институт - най-официалната американска здравна институция - излиза че жертвите от ковида са в пъти по-малко от жертвите на лекарите



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: Metropolis]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.09.20 19:05



Ще се зарадва и ще посмали критиките. Това му е болка.



Тема Re: да, чудеснонови [re: DarkSide]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано28.09.20 19:06



Не знам колко човека трябва да ти обяснят, че дори да има по 50 души във всяка държава, които са заразени с въздушно-капкова заразна болест, способна да регулира човешката популация — ако тия хора са били достатъчно време навън сред здравите и заразата е в прогрес до пандемия — въобще няма значение дали са умрели 200.000 или 2 милиона със същата тая болест.



Тема Re: да, чудеснонови [re: DarkSide]  
Автор sladunka medunka (pyrva sypruga)
Публикувано28.09.20 19:16



ами, не познаваш немците, затова си учуден... аз не съм




Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.