Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:54 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
Тема Re: Точно в статистиката!нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.09.20 11:32



Не в Америка.

Просто не съм следила новините от Щатите, честно казано.. аз и тук не знам дали са отворени университетите.. някои образователни институции провеждат обученията онлайн, през ЗУУМ, други на място.. зависи.

Иначе тук имаше пълна забрана за кръчми, кафета и прочее, вкл. фитнеси и кина два месеца .. и после отвориха. Та, 6 е твърде много. От друга страна, тук все още има забрана за масови мероприятия.. всички от бизнесът със забавления отмениха концерти и събития за догодина..



Тема Re: Българска лекарка във Франция пишенови [re: parvaty]  
Автор DarkSide ()
Публикувано26.09.20 11:36



масовият гражданин на планетата тъне в невежие и нежелание да приеме истината в очите.. ама, то не е нещо ново и от днес... хората като цяло са невежи. Някои - много.

ти си типичния пример за "масовият гражданин", който поглъща безкритично всяка цифра и всяка "новина" от "официалните" средства за "информация", които всички са собственост на мултинационалите и който не може да направи разлика между информация и пропаганда



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: parvaty]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано26.09.20 11:47



В моята версия, чукането е измислено от капиталистите, за да обичат платено





Тема Re: Българска лекарка във Франция пишенови [re: DarkSide]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.09.20 12:02



виж сега, аз коментирам заболяването. Само това.

Че, това се използва за прекрояване на Светът, както писах някъде по-горе на Принцесата - това е съвсем друга тема, която нямам желание да коментирам.

Така, че.. не приемам обидата ти. Това, че ти искаш да говориш по друга плоскост от темата видях, но просто не желая да се включа в тази дискусия. Защото нито аз, нито ти имаме представа реално какво се случва.





Тема апропо,нови [re: DarkSide]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.09.20 12:03



след като ти смяташ, че всичко е пропаганда и има други причини за случващото се - какво предлагаш? щото, нали, критиката трябва да е градивна. Какво предлагаш??





Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: Crrafterr]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.09.20 12:05



Капиталист да обича да дава пари?!?

Това ако го докажеш, Нобел не ти мърда!



Тема Re: Корона тема, поредна. [re: parvaty]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано26.09.20 12:05



само като е за секс, капиталистът иска да дава, ама малко.



Тема Re: Точно в статистиката! [re: snowprincess]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.09.20 12:33



добре, аз разбирам твоята гледна точка. Както писах и на Дарка - окей, ясно, ти си на мнение, че се преекспонира със заболяването.

А какво предлагаш?Ако направят имунизационните паспорти задължително условие да напускаш страната, или например, както в момента, половината Европа е обявена от Германия за "гореща зона", така, че всеки завръщаш се от там да трябва да се тества и карантинира, да можеш да пътуваш до тези зони само АКО имаш имунизационен паспорт?! Какво решение предлагаш?!?



Тема Re: Корона тема, поредна. [re: parvaty]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано26.09.20 12:34



Благодаря Първати,
бъди здрава и ти. Аз спазвам мерки, нося маска, където трябва, стоя много на открито, далеч от хора, и преди съм си мил ръцете и съм спазвал лична хигиена. Най-сетне, със закон е забранено да си преближиш до някого на по-малко от 150см и да се говори и плюе в лицето. Нещо, коет оми е адски неприятно и преди корона вируса се дърпах назад.
Направи си снимка, ренгенова, скенер ако може. Ако си била хванала корона, прекарала си я леко и без симптоми. Дори и да имаш още остатъци от вируса, преживяла си. Шофьор на наш подизпълнител, починал, далечен некръвен роднина е в много тежко състояние, дихателната недостатъчност идва доста бързо. За щастие ти не си била с дихателна недостатъчност.

В България и лятото, в най-голямата жега се чуваха хора, които "подкашлюват" влажно, влажно - това си е признак на засегнати бели дробове. Дали е от Корона или от друг вирус, никой няма за може да определи.

Такива, подобни "те облекчават работата на белите дробове" .. имат вкус на мента, дражета са.. Бронхипрет ТР се казват" предписват и в БГ, да се облекчи работата на дробовете, защото след това са кортикостероиди, после маска с кислородна терапия и после е интубация..

Аз, ако съм на твое място, не бих ходил на басейн и фитнес и не ходя. Ходене, бягане, каране на колело - това правих. А и ходене за риба, но не знам ти дали го можеш. И жената и детето не искат да слагат червеи на куката и това е..

Първати, забравих важно нещо. през зимата на 2019/2020 против грип, бронхити и подобни ми помогна пчелен прополис в спиртен разтвор. Не знам дали можеш да си го намериш в Германия.

Редактирано от vozac на 26.09.20 13:07.



Тема Re: апропо, [re: parvaty]  
Автор DarkSide ()
Публикувано26.09.20 12:49



написах какво предлагам в отговора ми към грийн, самоцитирам се, специално за тебе съм почернил моментите, които се различават от масово пропагандирания насилствено наложен тоталитарен режим, за който ти вярваш че е необходим за да те пази:

тъй като е пределно ясно, че застрашени са възрастните хора над 65 години и хората с прецакана имунна система - на въпросните застрашени им се дава правото на избор да се изолират напълно и тотално или пък да изберат да живеят открито с опасността да се заразят и умрат

на останалите се препоръчва да се пазят от заразата, който както желае и счита за достатъчно - всеки е свободен да взима решение дали, кога и къде да ходи с маска, дали, кога и как да си мие ръцете и с колко хора да се среща, насърчава се работата от къщи и всички други възможности за ограничаване на контактите

към препоръките за предпазване се добавят и препоръките за здравословен начин на живот - почивка, движение, време на открито, хранене, витамини, и т.н. и т.н. - всички начини, по които можем да си подобрим функционирането на имунната система

по този начин всеки сам ще е отговорен за собственото си здраве и от там за борбата с вируса, а няма да прехвърля тази отговорност на (не)компетентните органи, при което му остава единствено да трепери от ужас напълно безпомощен пред смъртоносния вирус, което му срива имунната система и му намалява силно шансовете при среща с вируса




Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.