Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано09.02.20 18:42



Аз кат пия, пиша глупости.





Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Bezsynna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано09.02.20 18:57



"Интересно ми е как Лия е намерила доказателства за подателя на доноса срещу нея, при положение, че Гераско, Филип и още един клубар, и тримата много наясно с програмирането и начините за проследяване, не намериха ясно доказателство коя е гадината, писала срещу мен"

Дали не е вероятно Лия да се е свързала и тя с извънземните и от тях да черпи информация, на която тя вярва, както ти на Киро?!

В основата на интригата, се забелязва боза с косми, цветчета от жасмин и изпражнения на пишман историк,... За изпълнители са ползвани разни италианки които са контактували с бележки на наши патки.
Такава е схемата на заблуждаващите доказателства, която патките развяват като истински.
Цялата история се намира в бележките на силно гракащите патки.

Позволявам си само един неоспорим факт, щот съм пич:
Съвсем наскоро липарска цитира тук мнение на Жасминчо, по повод кое е лична информация, какво бил казал той на нея по повод коментирана от нас тук в клуба тема!
Пряката връзка на врагът с патките е факт...от там нататък отровата бързо се разпространява като китайска епидемия.
Фактът е че патките имат пряка връзка чрез бележки с атентаторите.

Патките да си признаят, какви са ги бъркали на бележки, щот от утре започвам да показвам с подробности.

Не си мислете че сте анонимни, и бележките ви са тайна, Бог ви наблюдава внимателно!



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Albena l]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано09.02.20 19:00



"Абе кви са тия глупости?"
Милионите не са глупости, скъпа.
Това са много много шарени дрънкулки и парцалки



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Glastar]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.02.20 19:11



Аз кат пия, пиша глупости.

Не съм знаела, че човек може да е перманентно пиян.

димо = Laugh = Aurika вече дращи ЛБ със заплахи


Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: UnicaDonna]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано09.02.20 19:18



Пиянството на един народ! Пийте бе! алкохолът убива невроните, но умират само тия дето за никъф хуй не стават, дето изкавват продукт с удивително ниско качество. Оцеляват само най натоканите, тия с които мож да полетиш на крилата на мисълта и фантазиЙта.

ПП. И аз те обичам.





Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Glastar]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.02.20 19:28



ПП. И аз те обичам.


Не толкова, колкото аз теб.

И снимката в аватара ти допринася много за това.

димо = Laugh = Aurika вече дращи ЛБ със заплахи


Тема Re: Бан за Пътника!!!нови [re: PYTnik]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано09.02.20 19:42



Така е, аз знам, че заради нас го прави, мъчи да работи. Знам каква широка душа е, същий Робин Худ

Може по-малко да ти праща, че повече са нуждаещите се. Не мога да искам, това е причината да не ми е дал досега няколко милиона. Нищо де, има по-нуждаещи се.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури

Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Bezsynna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.02.20 20:00



Безсънна, направи ли връзка, получи ли си доказателството?

димо = Laugh = Aurika вече дращи ЛБ със заплахи


Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: UnicaDonna]  
Автор Alleks ()
Публикувано09.02.20 20:16



Уника, и аз ти го писах, и други ти го писаха! не вярвам аз на празни приказки до като не видя доказателства, както ти не показваш твоите, както Лия мълчи и не показва нищо така и аз а и не само аз а и други клубари не вярвяме за доноса.

По склонен съм да повярвам че тоз донос е роден от някоя болна глава с цел интрига тук а не в реала!

ако ми се покаже доноса ще се извиня публично и ще си посипя както ти казваш главата с пепел на мегдана, но едва ли ще ми се покаже, щот няма да имате с кво да спекулирате тук!

ПП. не го приемай като заяждяне, а приеми го като изразяване на мнение!

И аз съм ощетен от клубарка на която държиш ти, навреди ми в реала, скара ме с измисленото си обивнение че съм изнудвал жена за да получи инфо за мен, но както и да е, минало а то не се връща, загубих позната от цялата тази работа.



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано09.02.20 20:15



"димо = Laugh = Aurika вече дращи ЛБ със заплахи"

Дай доказателства, или млъкни завинаги.
Умишлено дразниш и нагнетяваш клуба.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>



Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.