Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Bezsynna]  
Автор Alleks ()
Публикувано09.02.20 14:54



Подкрепям мнението ти, независимо коя е писала бележките, явно мишки много има тук!



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Alleks]  
Автор Alleks ()
Публикувано09.02.20 15:10



Абе, надушвам нещо, май мъжка курва е мишката дето пише доносите, дано да греша, някой се забавлява с нас, такова нещо ми се върти в главата.



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Bezsynna]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано09.02.20 15:35



Просто доносът е почти дословно това с което я заплашваше в няколко клуба, Безсънна. Със същите заплахи я гонеше и след този случай, като казвам същите имам предвид дословно и "помниш ли какво ти се случи", "работодателят ти пак ще разбере, че си се разписала тук", "много си смела нещо" и тн. Доносът е точно в стил " до партийния секретар от една загрижена другарка". Пак казвам, дума по дума простотиите с които я заплашваше тук. Рядко съвпадение, първо изрепетирано тук.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Бан за Пътника!!!нови [re: PYTnik]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано09.02.20 15:47



Аз мислех, че милиони ти праща, пък тооо.....тъпчел бележки)))))

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: UnicaDonna]  
Автор jumbles ()
Публикувано09.02.20 15:48



ама естествено твои лъжи не ти се коментират ... смешкеее, смешке какво да те правя ... ай на кеф съм - дишай, ама следващият път не знам дали ще ти се размине така леко с лъжите, та ако решиш внимавай повечко за напред



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Bezsynna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано09.02.20 16:14



Понеже не спряхте да твърдите, че доказателства има, ще пиша на Лия да питам как е стигнала до тях.

Аз я питах Лия преди ...знам ли, година-две, дано тя да помни. Тук, на обща линия я питах. Нейният отговор, по памет, беше, че очаква в скоро време пълно потвърждение, че е била заподозряната (няма да казвам името, което ни искам да споменавам).
До този момент не съм получила нова потвърждение.
Радвам се, че в клуба има още няколко здравомислещи, които задават въпроса, който аз задавам от години.

С ясното съзнание, че идва ли ще разберем истината, мога да кажа, че човек влезе в затвора, излезе, пък някой повярва в него, пък го приеме на работа, пък животът му се променя, пък някой дори убива в афект

пу-пу, недай си боже
но пак търсят доказателства, пък години минават....

Абе....

Остави хората да си имат враг. Ако не е Димка ще съм аз, ти... филанкешията, на филанкешията балдъзата...



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: jumbles]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.02.20 17:52



ама естествено твои лъжи не ти се коментират ... смешкеее, смешке какво да те правя ... ай на кеф съм - дишай, ама следващият път не знам дали ще ти се размине така леко с лъжите, та ако решиш внимавай повечко за напред



Малката, къде се тикаш? Искаш да ме ядосаш ли? Събери си акъла и не ми се мотай из краката. Има тъпи хора наоколо, ти не си тъпа, но си адски досадна, празнодумна и празноглава. Не си ми в категорията отникъде и ако веднъж-дваж съм ти отговорила - не означава, че ще го правя и занапред.

АКО наистина никога и никъде не си твърдяла, че НЕ ВЯРВАШ смешната да е димо (ще потърся, ама не ми се занимава нещо) - се извинявам, както на алекс се извиних.

И повтарям - не ми се мотай из краката.

димо = Laugh = Aurika вече дращи ЛБ със заплахи


Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано09.02.20 18:23



"Остави хората да си имат враг. Ако не е Димка ще съм аз, ти... филанкешията, на филанкешията балдъзата..."

Вече подкараха лудата джамболеса...следващата си ти, щот си откачена и не си им в категорията!



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Редактирано от PYTnik на 09.02.20 18:19.



Тема Re: Бан за Пътника!!!нови [re: tia9]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано09.02.20 18:30



"Аз мислех, че милиони ти праща, "
Напоследък по- рядко, но никога не ми е отказвал.
На това се дължи голямото ни приятелство с ЛАМБИ!
Не го познаваш що за човек е, не си му поискала-не ти е дал!
Това е човек с голяма душа!
Казвал че е че ако не сме аз, ти и другите бедни, до сега да е зарязал банките си, и ни благодари, че предаваме смисъл на живота му!!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: PYTnik]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано09.02.20 18:38



Абе кви са тия глупости? Се едно да се тръшкам за спама в служебния ми мейл




Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.