Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:12 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано09.02.20 13:21



Няма да те опровергавам в твърденията ти, че ТЯ била писала някому доноси. Знам със сигурност, че не е тя,

Няма как да знаеш със сигурност дали е тя или не. Просто НЯМА.

Между другото, ти също можеш да отидеш там където пращаш сноу и директно да конфронтираш димката за заплахите които ти пуснала на бележки.



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.02.20 13:40



Между другото, ти също можеш да отидеш там където пращаш сноу и директно да конфронтираш димката за заплахите които ти пуснала на бележки.

Че защо да я конфронтирам? Не ми е нужно. Нека си драска - имам го като доказателство при мен и споделям и на вас. Дали ми вярвате или не - не ме е грижа.

Конфликтът между тях двете е ДРУГ. Сноуи обвинява Гърки в ДЕЙСТВИЯ! Вследствие на които обвинения Гърки ОТРИЧА на бележка и в ефир, в друг клуб. И чак след това следват бележките, за които Сноуи твърди, че са заплашителни.

Проблемът е, че Сноуи обвинява ТУК, където Гърки не може да обясни. Да отиде да я обвинява ТАМ, където това е възможно. Това е честното. Може и да не е знаела, че Гърки пише в друг клуб, ние и казахме и какво последва? ОТКАЗ от конфронтация. Ми хубу, иди хвърли обвиненията в очите на човека!

Между мен и онази си върви от година... тя си драще заплашителни бележки и на мен, и на други клубарки ей така, профилактично. Също така заобиколно събира сведения за нас. По едно време може и да премине в действия, знам ли.

димо = Laugh = Aurika вече дращи ЛБ със заплахи


Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: ad miral]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано09.02.20 13:42



Ринг свободен!
Ред и законност предпочитам. :)





Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: UnicaDonna]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано09.02.20 13:43



ПОВЕЧЕ ОТ 10 ДУШИ са напълно убедени в това

Позволявам си да отбележа, че аз лично единствено и само на Киро бих повярвала, ако каже, че е видял нещо с очите си. На всеки друг бих поискала нещото и аз да го видя.

Аз и още трима души не успяхме да разкрием кой е подателят на няколко имейла, изпратени до партньора ми с простотии за мен. Бележките, получени в същия стил тук, Гераско изтри в бяс, иначе с чиста съвест бих постнала профилите. С нула мнения разбира се, как да ги проследиш. Интересно ми е как Лия е намерила доказателства за подателя на доноса срещу нея, при положение, че Гераско, Филип и още един клубар, и тримата много наясно с програмирането и начините за проследяване, не намериха ясно доказателство коя е гадината, писала срещу мен. ИМАМЕ подозрения, но не сме казали нищо. Ако бяхме намерили ясна следа, щяхме да кажем на Киро, а не на сто души с бележки. И ние можем да създадем убеждение, но не го намираме за редно и не го правим.


Понеже не спряхте да твърдите, че доказателства има, ще пиша на Лия да питам как е стигнала до тях.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!

Редактирано от Bezsynna на 09.02.20 13:42.



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Bezsynna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.02.20 13:45



Понеже не спряхте да твърдите, че доказателства има, ще пиша на Лия да питам как е стигнала до тях.

Пиши, щом искаш.

димо = Laugh = Aurika вече дращи ЛБ със заплахи


Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: UnicaDonna]  
Автор jumbles ()
Публикувано09.02.20 13:56



Това е честното.

точно ти, която лъжеш си седнала да обясняваш какво е честното, жено я се земи в ръце





Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Bezsynna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано09.02.20 13:57



Има начини, има си хора.
Всичко може да се разбере.


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: jumbles]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.02.20 14:03



Без коментар.

Глупости не ми се коментират.

димо = Laugh = Aurika вече дращи ЛБ със заплахи


Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: UnicaDonna]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано09.02.20 14:38



Засегната си от тона. Паля се заради моя случай. Тоест не се засягай.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Bezsynna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.02.20 14:42



Защо да съм засегната??



Доносът не е мой, трябва да си контактуваш с източника наистина.

димо = Laugh = Aurika вече дращи ЛБ със заплахи


Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.