Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:27 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: UnicaDonna]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.11.19 18:56



Ами да, и идеята за неплащане на първия ден е пак тяхна.

Ако мине номерът значи.



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: Green Light]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано15.11.19 18:53



Колко такива познаваш? Има, сигурно, но не са много. Значи са ценни

Абе... то цяла наука има за манипулирането на съзнанието чрез медиите, ти пак оптимист.

Мен не ме питай колко такива познавам, аз съм станала саможивляк, само имирам контактност, но иначе най ми е добре с "тия пет обичайни заподозрени", и толкоз. Виждам много хора, но познавам малцина.



Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.11.19 18:59



Всеки друг измежду нас пет пъти ще помисли, ще търси алтернативна информация или гледна точка, но тя скача директно от екрана в интернет. Каквото и е на телевизора - сърцето това е и в клавиатурата- устата.

Не, просто ти не си в състояние да ВНИКНЕШ в разсъжденията ми. Въпрос на потенциал и нагласа за обобщения. Дори заглавието на темата не може да те накара да РАЗБЕРЕШ.

Последен опит.

Има ли измами? Има. Много ли са? Много са. Питаш ли се КОЛКО трябва да са, за да се вземат непопулярни мерки, които да засегнат и честните? Не се питаш.

Е, аз се питам ТОЧНО ТОВА. САМО ПОВОД си взимам от нещо "по телевизора". А ти (само ти да беше) не виждаш едрото, а дребното.

Това е разликата. И няма нищо общо със смелостта. Нито с някакъв си мой свят.

Може би пък има общо с възрастта и с житейския опит...


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: lipari]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.11.19 19:01



Ако мине номерът значи.

Вероятно. А дали ще мине...сигурно зависи от това колко са готови да платят на тези, от които зависи "да мине"!!




АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: Green Light]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано15.11.19 19:01



Т

и пак ли опитваш да надговориш радиоточката?



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: Sgraffito]  
Автор NUT (минаващ)
Публикувано15.11.19 19:05



аве във БГ - всичко е бутафория!
половин година се лекувам на частно от псориазис - защото с направление ще ми запишат час за преглед след 2месеца!!!


и нали се сещаш - че в частната ни фирма в която съм осигурена...нямам болничен лист!!!



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано15.11.19 19:14









Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано15.11.19 19:16



И аз съм човек. Имам нужда от малко смях.



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: Green Light]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано15.11.19 19:24







Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Noblesse oblige (изкуствовед)
Публикувано15.11.19 19:27



Разработването и внедряването на всяка една система струва пари. Аз нахвърлях основните неща, но както винаги подробностите са в детайлите. Това е интелектуален труд, който се заплаща, при това скъпо.

Нямам поверителна информация за Пенчо, но знам как работи системата, която да направи така, че работодателят на Пенчо и НОИ да разберат, ако болничният му е фалшив, а джипито му да рискува имидж, работа и пари ако е издал фалшив болничен.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.