Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 09.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Мерси. Предсказано!нови [re: Green Light]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано17.10.19 16:17



Понеже е от март 2017 година, затова си го пропуснал -

.

Цитат оттам:
"Литекс моторс бе основана през 2008 г. с цел да произвежда автомобили по лиценз на китайската компания Great Wall. Идеята беше китайците да навлязат на европейския пазар от България. Те обаче не дадоха финансово рамо на начинанието, а единствено технологията за производството на колите. Така инвестицията дойде основно от КТБ.
/.../ През 2009 г. Сергей Станишев направи първа копка на бъдещия завод"

А драмата с Rover Maestro, 1996 => .



Тема Re: илюзиите на Филипнови [re: Crrafterr]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано17.10.19 16:26



Бенцъ!



@}-,-`-

Тема Re: илюзиите на Филипнови [re: Crrafterr]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано17.10.19 16:30



Епа такива сме имали, дето от поне 50 години насам ги нЕма!


(или ако щете ги немА - зависи от граматичната, ударна трактовка на гъсениците на на трактора тракториста )




Тема Re: Мерси. Предсказано!нови [re: Green Light]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано17.10.19 16:30



От това дългото разбрах че приемаш нормално да ти викат само Грийн,
а всичко останало ти е великодушно равнодушно


И остави теориите от жанра 'всички обичат Реймънд'! Неслучайно има комедиен сериал по темата


@}-,-`-

Тема Re: Мерси. Предсказано!нови [re: Alice is]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано17.10.19 16:35



* Зеленикав Светъл?


* А може и Зеленикав Лек!

Дай газ, на Зеления Светофар Пегас!


Редактирано от Naki на 17.10.19 16:35.



Тема Re: Мерси. Предсказано!нови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано17.10.19 16:37



Аха, ок, признавам си всичко, обаче :-))))
1) До кога назад ще броиме, хайде холан Булгар Рено ли е сред трите
2) Варненският Роувер - това идея си нямам за него. Срам.
3) ГрейтУол го коментирах:


и не съм чул или чел за намерение за завод за автомобили с изключение на ГрейтУол. Тогавашната инвестиция край Ловеч събра тотал целият български бизнес в една точка на конкуренция. С нищо друго не се занимавахме месеци наред.
Не знак как бих могъл да проспя такива новини?




Тема Re: Развитие на аферата "завод на Фолксваген наблизо"нови [re: parvaty]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано17.10.19 17:13



ай сега пак ми кажи, че мнението ми за теб не е вярно.
Но не се коси - след няколко години още и ще ти мине. Гарантирам!
Отделно на туй, нещо за мита да си чувала, а?
Срамота е аз като неикономист да ти го приказвам!



Тема Re: илюзиите на Филипнови [re: Naki]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано17.10.19 17:34



Епа такива сме имали, дето от поне 50 години насам ги нЕма!

Така си мислиш ти и група съвецки учени.


Има ги, ама Бенцъ го нема тука.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Пътник, тук няма инфо за 3 завода?нови [re: Green Light]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано17.10.19 17:35



Аз не чета гугъл, аз ти помня.
През соца РЕНО ни спря съвместното производство, защото на своя глава, без те да знаят сме изваждали от резервните части от първа необходимост, резервни крушки, чукче и наковалня, ремък инструменти и дребни сувенири от багажниците на новите коли при продажбите, и сме ги продавали отделно в магазини на рено.

Месец преди РОВЪР да напусне България, германските шефове на завода дадоха телевизионно интервю, в което казаха за нас българите, че такъв интелигентен екип не са имали до сега.
Напуснаха поради мутренските времена и нрави и най вече, с ушите си го чух, че у нас всеки месец условията за бизнес се променят от държавните органи, и така бизнес стратегия е невъзможна..при тях законите за бизнес не се променяли а само се надграждали...закони от преди 100 години..

За Ловеч е същото, не само линкът си пропуснал, но не и само ти правиш пропуски.

Не зная за какви два милиона туристи ми говориш, от коя статистика ги вадиш, но вероятно от същата статистика, преди 30г. на морето посрещахме 2 милионният турист за сезона....
Туристите ни наричаха: "Долината с дъх на рози и радарен контрол"

Сносно увеличение на чужди инвестиции, пенсии и заплати няма да има скоро.... и не е защото съм черноглед.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Личи ти, че не си икономист.нови [re: Silverado]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано18.10.19 19:13



А то всъщност аз не знам и какъв си, щото не съм видяла твое компетентно мнение по какъвто и да е въпрос.. може би си си обикновен селянин.

ФВ - групата продават най-много в Азия, запиши си някъде за другият път. И не само те! Какви мита за ЕС, какви пет лева.. ама така, преди да ти дойде да се изкажеш, ходи се снимай първо, моля те!

На ти линк към финансовият отчет за 2017-та, да не кажеш, че си измислям нещо. Може би го има и на английски, ама не съм сигурна, че ти и него го ползваш. Все пак, копи-пейст в гугъл транслейтър и сам можеш да си направиш. Ае, сполай ти!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.