Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:49 29.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Как ги избиратнови [re: lipari]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано17.08.18 10:33



Съгласна съм. Мацката е направо като мехлем за окото сред масата шаблонни лица, изфабрикувани през последните десетилетия на бум в пластичната хирургия и козметиката.

Абе, твоята коса какъв й е естествения цвят? Аз те помня с онзи страхотен "рижав", ама природно ти е даден май по-тъмничък?

Инак, и ти, и аз сме си класика в природните закони на привличането. Дето викаш, баланс да има, нищо, че аз специално, няма да създавам тепърва поколение. Кръвта зове, дето се вика.



... ще настане валкирия!!! - Nut

Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: Raf OFecin]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано17.08.18 10:36



Като разнищвате с lipari философската страна на темата, първотрябва да вземете предвид основното, което е заложено у нас от Битието, Защото то се явява една от многото причини кой кого да харесва.
Закони за продължение на човешкият род да погледнем...ади пак за ебането стигнахме



Мъже и жени сме сътворени.
Мъжът е възможно да има над 300 деца за година, а възможностите на жената са само едно дете-
Така Битието е заложило у жената, много ВНИМАТЕЛО и дълбоко заложено в нея, заложило е жената да се грижи за качеството, в смисъл щом ще е само едно то трябва да е най- доброто от всички. Жената избира избира избира....подбира.

В мъжът е заложено да се грижи за количеството..и кара наред, не подбира много много, в смисъл от 500 деца все едно от тях ще се случи читаво.

Този Закон на битието е доказан и експерементиран лично от мен.
Господ чрез жена ми го разкри, след като тя ми каза, това което много жени си мислят: "Абе как можа точно са тази грозна мурва да ми изневериш?"

След като философски и обясних природните закони, вече е склонна на компромиси..но...май...това с Природните закони не е много хубаво...ама никак..
Щото тя прочела, че в клуба съм писал, че е природно жената е родена да се ебе и ражда, естественото и състояние , съм бил казал, е да е бременна.

Та, моля включете и моите философски възгледи, кой кого гони и щипва в гората?!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: spunk]  
Автор pishmangreek (Слънчице)
Публикувано17.08.18 10:38







Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: PYTnik]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано17.08.18 10:48



Добре...
Хайде да поемем и по твоята философска пътека, днес ми се "драска".



Казваш, естественото състояние на жената е да е бременна, разбира се, за целта трябва да се съвокуплява. С мъже.
Бива.
Иде обаче време, когато естественото състояние на жената вече не е да е бременна, тогаз и настава липсата на ищах за съвокупление на поразия. Тогаз гониш ти.

Остава обаче докрай, естественото състояние на жената да е майка. Освен, когато това не й е естествено състояние. Тогаз гони тя, където и да е, когото и да е. Щото пък, тогава естественото й състояние е на ловджия.

Тц, не е за еване темата, Путниче.
За несъзнаваното е, а там дебрите са тъмни.

Ти гониш!

... ще настане валкирия!!! - Nut

Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: Raf OFecin]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано17.08.18 11:02



"Тц, не е за еване темата, Путниче.
За несъзнаваното е, а там дебрите са тъмни.

Ти гониш!"


ЕВРИКА-нужна ни е революция на съзнание за ебането!
Като сме се захванали с теб, е най- добре двамата да я започнем...щото революция само с приказки не става!
С какви проктически оръжия разполагаш?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: Lucky Eva]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано17.08.18 11:24



Странна тема...субективна си.
Жената си е супер.

Останалото клубарите са го изяснили.
Нека приемаме светът, какъвто е, хората сме различни...се ла ви






Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: Lucky Eva]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано17.08.18 11:26



Добре си е жената, според мен
Има най -важното - чар.

Обаче при теб е явлението "нищо не ми е направил, но не мога да го понасям ".

Пп омраза от минал живот, може би




не разговарям с тези без R1a1 маркер

Тема Re: +нови [re: makeover]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано17.08.18 11:28



Ева, какво става с теб?
Какво напира у теб?...недоволство някакво...разбираш ли , тази тема е проявление на някакви други чувства, неудовлетвореност и дразнения...дай си време и осмисли какво бушува у теб, после започни промяната






Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: PYTnik]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано17.08.18 11:34



Човече, току-що споделих с най-милите ми, сега и с вас.

Радостна съм, поплаквам си даже.


Рязаха ме тези дни, чаках резултатите... не исках да си призная, но бая шубе ме гонеше. Е, не е злокачествено, ще се радвам още на този свят!

Та какво ли да ти кажа... революция на еването с мен няма да ти се получи добре, но не пречи да ти кажа, че те обичам, нали?
Боже, колко е хубав живота!!!


... ще настане валкирия!!! - Nut

Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: tartarianeyes]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано17.08.18 11:35



Не знам какво е, не мога да си го обясня. По-скоро смятам, че ни излага пред света. Всеки чужденец, който включи телевизора и я види, според мен, ще си помисли, че всички българки са грозни като нея. Това усещах и чувствах, когато пуснах темата, малко емоционално.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.