Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:57 21.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Как ги избиратнови [re: lipari]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано17.08.18 09:59



Абе... ние с теб, също напълно несъзнателно, се идентифицираме малко с нея, заради лицето - по-скоро издължено и слабо, затова и ни се вижда близка.

Не, че е грозна, това е извън коментар. Хубава жена си е.

Дай да сменим малко посоката. За напълно нерационалното привличане, харесване или обратното, да си поговорим.

Имам един безумен спомен, възраст - между 3 и 5 години, не знам точно, но споменът е адски жив.
От детската градина ни водят следобяд в Докторската градинка да играем. От известно време мяркам едно момченце от по-малка група - матова кожа, тъмни очи и коса, дребничко, хубавичко. Ама, как ме дразнииииии!
Нищо не ми е направило, нито сме си играли, нито говорили, обаче ми иде да му забия един в хубавичкото лице.

Та издебвам го един ден в Докторската. Докато повечето играят на алпинеума и по алеите, дребосъкът се мушва между боровете. Аз - веднага след него! Заклещвам го насаме и... го ущипвам силно.
Малкият писва, а аз беж краченца!

Сега, някой може да каже, че е абсурдно да имам такъв точен спомен и то най-вече за размислите ми в последствие от случката, обаче е така. Умрях от срам и угризения после. Избягвах това дете докрая на престоя ми в тази детска. Цял живот го помня и идея си нямам защо това дете така ме дразнеше и извади от мен някаква форма на садизъм!

Иди, че рови в дебрите на несъзнаваното...

... ще настане валкирия!!! - Nut

Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: tia9]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано17.08.18 10:03



Представят проблеми, а не лица, крака, уши.

А, точно лице, крака и уши представят. Хорската психика е странна - хората обръщат повече внимание и вярват повече на това, което казва едно хубаво привлекателно лице, отколкото на това, което казва едно грозно и отблъскващо.
Пъ дори да е лъжа. Отделно, привлекателните лица са изначална причина човек да държи включен телевизора на този канал, по койго го вижда. Дори да не чува какво казва лицето. Туй е допълнителен и хич не дребен рейтинг за телевизионния канал.



Тема Re: Как ги избиратнови [re: Raf OFecin]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано17.08.18 10:06



Интересно ако живота сега ви срещне,защото светъ е малък, дали би те дразнил или дали паняма да ти върнр садистичното щипане



Бъдете високи!

Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: PYTnik]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано17.08.18 10:06



Запознай се с клюките за нея, щом ти е интересно.

ми ето - ем грозна, ем мурва.





Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: lipari]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано17.08.18 10:17



Че кой мъж иска красива, умна и непорочна жена?
Някой съвсем глупак ще е?
А и кое красива, умна и непорочна ще иска мен?

И най важното защо да чукаме чуждите, а не нашите, защото всички мурви са от нашите!
Освен това, тя е водеща само няколко часа, и то не в моят дом.

Явно тази тема подхранва някаква необходимост на клюкарите за клюки.
Харесвам жените тип КОН, ако са и мурви цена нямат.



Не харесвам жените тип ОТВЕЯНА КЛЮКАРКА...но и при тях е интересно и става забавление.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: lipari]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано17.08.18 10:17



А, точно лице, крака и уши представят. Хорската психика е странна - хората обръщат повече внимание и вярват повече на това, което казва едно хубаво привлекателно лице, отколкото на това, което казва едно грозно и отблъскващо.

Това е така.
В Германия са правени експерименти при кандидатстване за работа и е доказано, че красивите кандидати, дори и при неравностойни качества и ценз, имат по-високи шансове за наемане от недотам привлекателните.

Друг забавен феномен и то в държави, където от десетилетия не е странно да се срещат ежедневно хора от различни раси и етноси, от поколения обаче с местен произход.
Мъж ми говори не само перфектен немски, но и швейцарски немски (който е чувал, знае за какво говоря

), обаче с него винаги започват разговор на коректен немски, всеки път трябва да пояснява, че не е нужно. С мен обратното. Шляпат си на швейцарски, макар още с първите ми думи да става ясно, че не съм местна...

В Германия имах колежка, майка немкиня, баща афроамериканец. Тя си беше напълно тъмнокожа. Един ден й разказвам, че често нарочно говоря с як акцент, за да са наясно хората, че не съм немкиня, а тя се смее й казва: Е, а аз какво да кажа като ме взимат постянно за бежанка...

Толкоз за въприятията ни отвъд видимото.

... ще настане валкирия!!! - Nut

Тема Re: Как ги избиратнови [re: Raf OFecin]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано17.08.18 10:18



средиземноморски тип - като мен. иначе, чертите на лицето и са далеч по-фини и изящни от моите. ама аз и северни типове харесвам, даже повече - заради гена. влече ме русобялото.
Но жената си е привлекателна с онзи недразнещ, а дори интригуващ чар на нероботизирания идеал, а симпатичните дребни отклонения от компютърното съвършенство. нещо топло, дружелюбно се излъчва от снимките и.

а в моите дебри на несъзнаваното, щото доминантните гени са от топлокафяви понтийско-средиземноморски тип предци, рецесивното от предците - русо, бяло, светлооко и светлокожо - драпа да си върне баланса с напълно нелогично влечение към хора от северния тип. идиот да е, рус, синеок да е, веднага залепвам. и за жените важи.
и докато акълът настигне и озапти гена, бая зор и душевни инфекции.



Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: lipari]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано17.08.18 10:19



Но темата е: Имам усещане, че съм площад Славейков.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: Как ги избиратнови [re: spunk]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано17.08.18 10:23



Аааа, това не исках да го казвам, но то вече се случи в някаква форма.


Е, не е точно това момче, друго - малко по-едричко, но като фасон доста подобно.
Не, не го щипя, честна дума. Само понякога го гъделичкам.

Няма майтап. Наистина се чудя, какво ме накара тогава да изпитам желание да тормозя това дете. И това, при положение, че мен откровено ме привличат точно такъв типаж хора - матови, тъмни. Луда работа.

... ще настане валкирия!!! - Nut

Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: lipari]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано17.08.18 10:28



Много е субективно. Първо ми изникна Челентано в ума, грозен, че чак хубав. Джоли ме дразни, много, но не е грозна. Има различни начини и различни неща в човека, въздействат ни по различен начин. Чистите лица и открит поглед въздействат на най-голяма част от хората. Права си в за скритото в подсъзнанието което се обажда)) и без видима причина ни дразнят хора, дори не разбираме защо. Сетих се за новинарските блокове в които е задължително)) да не се набляга на физика и дрехи, отвличат от новината. Странни хора сме и не се познаваме напълно.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.