Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:25 21.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ППнови [re: UnicaDonna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано17.08.18 08:42



За първи път от месец сигурно, гледам сутрешни блокове и съм отвратена от изгледа на водещите. Емоционално, пуснах тема.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: lipari]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано17.08.18 08:43



Аве, как ще е привлекателна, тя е като кон в лицето и като гном в тялото.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: Lucky Eva]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.08.18 08:46



Има толкова красиви и начетени момичета, че ми е смешно като гледам този гном "изведен" напред като представително личце. Предполагам има сериозни връзки, за да е там с тази противна външност, не знам всъщност, но логиката ми само това подсказва.

ТИ откъде знаеш?????

Неминуемо има елемент "връзки". Посочи ми едно място, където няма. Но каквито и да са ти връзките - ако не ставаш за тази работа - просто НЕ СТАВАШ.

Имам дори пример на прима виста. Ива Софиянска. Хубавица - екстра степен. Връзкарка - още по-екстра степен. Образована, начетена. Е, ПЪЛНА ДУПКА като водещ. Бавна, елементара мисъл, беден речник....



Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: Lucky Eva]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.08.18 08:48



Аве, как ще е привлекателна, тя е като кон в лицето и като гном в тялото.

Всичко е въпрос на вкус. И аз пуснах тема за ония две "грозници" - Анистън и Джесика Паркър, ама нА - светът ги приема и са милионерки.


ПП Впрочем - Гавазова е точно техния тип "кон".

Редактирано от UnicaDonna на 17.08.18 09:09.



Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: Lucky Eva]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано17.08.18 08:52



Има толкова красиви и начетени момичета, че ми е смешно като гледам този гном "изведен" напред като представително личце. Предполагам има сериозни връзки, за да е там с тази противна външност, не знам всъщност, но логиката ми само това подсказва.

Бе хич не е



Просто ти си изперкала от повяхваща дъртоза и злоба.



Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано17.08.18 08:55



Ива поне е хубава, не знам дали става за водещ, но е приятна за окото.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: lipari]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано17.08.18 08:58



Не, просто ми е много неприятна за гледане, изпитвам срам и гняв едновременно като я гледам и ме е яд, че не са сложили някоя по-достолепна мадама.





При естествения подбор първи отпадат слугините. > lipari

Тема Re: Как ги избиратнови [re: Lucky Eva]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано17.08.18 08:59



Познавам я от 18 години насам, тогава работеше в Търново. Страшно гадже - краче, бюст, очи...
Но и сега, като гледам, не се е променила много въпреки майчинството. Не си права...

По случайност слушах днешното й интервю със Забуртов ("пристанищна инфраструктура"), тук трябва да призная, че тя ме издразни повече от него. Не беше подготвено интервюто, факт, например продуцентът й не бе проверил функциите на предприятието и бяха оставили на нея да импровизира с тъпо зададени въпроси. Вината не е нейна, но лицето си е нейно и ме издразни. А и тя обича да говори повече от събеседниците си, нерядко въпросите й са много по-дълги от отговорите, преди да ги прекъсне и пак да си говори



ПП: Много повече ме дразни другата зам.-водеща, Мария Цънцарова (предните две седмици). Симпатично и секси лице, но толкова спотаена злоба и заяждане за отделни думички не бях виждал. При това никога няма основание за заяждането, грешките са си нейни. Фундаментални.

Редактирано от Crrafterr на 17.08.18 09:04.



Тема Re: Как ги избиратнови [re: Crrafterr]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано17.08.18 09:04



Е, благодаря за компентентното ти мнение относно качествата й като водещ. Но за краче и бюст - много съм озадачена, тя на ръст е кинт и петдесет, какво краче да вади, цици също не виждам ниКви?



При естествения подбор първи отпадат слугините. > lipari

Тема Re: Как ги избират водещите в националните телевизии?нови [re: Lucky Eva]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано17.08.18 09:04



Лъки, изключително рядко гледам сутрешни предавания - излизам
в 7. Форматът в отвратителен с цялото политическо каканижене.
Но! Представи си лесно ли е да ставаш в 4, “ да си събуждаш гласа”,
да успяваш да се справиш със закъснели гости, битки м/у тях,
подготовка за следващия ден, лягане в 20 и така.
Това е може. би най-гадната работа. А и може и да не си
фотогеничен.
За мен- тези водещи са най без връзки







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.