Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:02 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Адио, Фидел.нови [re: checkpoint charlie]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано30.11.16 21:26



То маме у Праге.



Тема Re: Адио, Фидел.нови [re: Grok]  
Автор checkpoint charlie (agent in charge)
Публикувано30.11.16 21:33



Виж садистът чегевара как поне отиде да жертва себе си някъде другаде,

изобщо не се е "жертвал". кастро го изгонва скоропостижно от куба и го изхвърля ад хок в боливия,
без никаква поддръжка и нелегална подземна структура. (тясна се оказва куба за двамата) затова че
гевара го опаткват толкова лесно в боливия. останалото е комунистическа легенда съчинена
за бананоядите и техните видоподобни из социалистическия свят.



Тема Re: Адио, Фидел.нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор checkpoint charlie (agent in charge)
Публикувано30.11.16 21:36



i beg to differ.



Тема Re: Адио, Фидел.нови [re: checkpoint charlie]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано30.11.16 21:37



Ясно - не го знаеш вица.



Тема Re: Адио, Фидел.нови [re: ray_of_light_]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано30.11.16 21:43



Далеч си от това да ти отговарям сериозно, но понеже си се постарала в писането, ще бъда кратък.
Мило дете, аз не чета вестници като теб за социализма. Аз се родих в него, израснах в него, живях, и деца създадох и възпитах в него и продължавам да живея.

Втората ми забележка, е че аз никога не съм отричал порочната страна на социализма, а говоря и за хубавата му страна, а тя е много по- голяма отколкото лошата.
Нищо не чета а зная от живота си и имам правото и възможността да сравнявам сегашната порочност и добрите страни...и няма място за сравнение..

Трето: Не ми вади черни страници и да ме учиш че това е социализма, щото и аз ако започна и ще се насерем и двамата, а на мен никак не ми прилича на годините..
Виж, скъпо дете заблудено, -по времето на социализма преди 40 години аз от София до Варна летях с пътнически самолет на цена 12 лева, всеки софиянец можеше да си го позволи..бензинът струваше 20 стотинки, цигарите 25. кило домати 2 ст. СТОТИНКИ, сирене 56 стотинки, месо 1.20...всички деца ходеха на училище и на всичките деца родителите ходеха на работа и никой не е спял на улицата и да рови за храна в гюмовете за боклук, лечението беше безплатно за всички или всички получавахме здравна помош без да плащаме на място...децата ни играеха и в тъмниците навън без никаква опасност за живота им, престъпниците бяха в затвора и гражданите на свобода...е..това да не би да значи нещо за теб..та ти си с увредена ценностна система, ти си отровена и получовек, нима очакваш от мен да говоря сериозно с теб за миналото ни и настоящето и ценностните ни система на хора...не съм аз който ще те уча, Животът ти ще те научи, а той никого не пропуска...така че с теб сме много различни и ти си още много зелена за да даваш зрели плодове..

"Не зная какво ти е харесало от всички тоталитарни лъжи (и манипулации). "
Ади пак: Мило дете, аз не чета вестници като теб за социализма. Аз се родих в него, израснах в него, живях, и деца създадох и възпитах в него и продължавам да живея.

А ти откъде се пръкна, от родители капиталисти родени и израсли при социализма или си внесено капиталистче от западния капитализъм....

От мен да знаеш, че и социализма както всички други строеве, ражда отвреме навреме и изродчета... та откъде се пръкна ти? Какво лапа ти по време на социализма, нещо свършила ли си с двете си ръце или това не е по капиталистически...


остави...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: Адио, Фидел.нови [re: Grok]  
Автор checkpoint charlie (agent in charge)
Публикувано30.11.16 21:47



По моите думи аз оцелях след 2538 опита за убийството ми от червените отрепки

убийствата се организираха така, че да приличат на нещастни случай. нещо станало, някаква катастрофа,
някой се самоубил или починал при фатална злополука, някой бил застрелян на границата, без дори да знае
че я е прекосил. (в моя случай)

освен това се организираха много други мръстотийки, като мероприятията имаха за цел да се
злепостави жертвата социално или, да речем, сексуално, да й се нанесат морални и психически страдания.

когато това не сработваше, се пристъпваше към физическо отстраняване от тъкънта на социалистическото общество.

комунистите и ченгетата бяха истински психопати, които изпитваха огромно, огромно удоволствие от работата си.

това е най-страшното.



Тема Re: Адио, Фидел.нови [re: PYTnik]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано30.11.16 21:52



Абе..... губиш си времето.
Нали казах, че това е дубъл на ауса.





Тема Re: Адио, Фидел.нови [re: checkpoint charlie]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано30.11.16 21:58



а няма ли да ни разкажеш ти какво открадна от държавата България и българското, че те подгониха "комунистите и ченгетата бяха истински психопати, които изпитваха огромно, огромно удоволствие от работата си.

това е най-страшното."


Разбирам от какво те е страх, то всички отдавна го разбрахме...

Вярно е, да, те яростно защитаваха България и гражданите, но накрая не успяха да ни опазят..и сега виждаш - дупе да ни е яко...правосъдие няма и армия няма, не можаха да ни опазят...а нас най ни тормозят лешоядите като теб..



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Адио, Фидел.нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано30.11.16 22:00



дубъл дубъл, ама налива талаш на кило!



Бе, я да те питам, ама само теоретически - ако безродниците земат, че затрият и този клуб, то после има ли де да идат?
Мойо мнение е, че режат клона, на който за само едно листо са се хванали.
Ама не са усещат.



Тема Re: Адио, Фидел.нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано30.11.16 22:02



Не съм прочел, но добре че каза...ами нищо, нека чете какво ми е мнението за него под какъвто ще и образ да ни се явява.. малко комунистическо изродче е той...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.