Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:35 21.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: неминуема тема-Че Гевара...нови [re: LAMBl]  
Автор checkpoint charlie (agent in charge)
Публикувано28.11.16 21:33



правилно.
интересното е, че гевара е бил принуден от кастро да напусне куба. той не е заминал по собствено желание.
историята на гевара в боливия е чисто бандитска. никаква поддръжка не е намерил сред населението, които най-накрая го издават.



Тема Re: Адио, Фидел.нови [re: dymo]  
Автор checkpoint charlie (agent in charge)
Публикувано28.11.16 21:47



недей така....в Германия или по скоро в Аржентина и Бразилия , където след победата на Червената армия бягат фашагите като от тамян още след толкова години харчат откраднатото злато и пари и продават културата на Европа, картини и т.н., това, което не са запалили и изгорили...

хаха! глупости и измишльотини.
германия е била ограбена главно от руснаците. грабили са където и каквото са могли. ограбвали са всичко по пътя си, от всички държави,
през които са преминали. златото, парите от банките, всички ценни активи и са принуждавали страните да им плащат допълнително.
отделно, че са премествали цели промишлени предприятия с оборудването им в русия. маршал жуков праща в русия цяла композиция
със скъпи лични предмети ограбени от разни германски замъци и графства за лично ползване. руснаците са обирали германските кметства по пътя си до шушка.
а днес мечатят да направят същото в един поход до берлин. да окрадат и да оберат всичко по пътя си. представяш ли си един въоръжен беден руснак в европа?



Тема Re: Адио, Фидел.нови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано28.11.16 23:18



"Ми той Карбовски скоро сам си показа глупостта по телевизора. Умните поне разбират, кога са се осрали и се поскриват.

Купил една къща в някакво село и настанил вътре цигани, като решил, че с това ще направи добро. И какво? Циганетата изоставени голи да се валят в мръсотията на пода"


Ако ЛАМБИ се би надмогнал до нивото на дискусията, щеше да заебе Карбовски къф крив хуй бил, а да коментираш думите му...и да се сетиш че аз не съм си правил никакви експерименти с цигани в една къща...

Вярно е крив хуй си е Карбовски:






Вас комунизмът ви отгледа, а вие майките си непогребани и децата си прости и гладни държите! Срам проклетници!
Дата: 25/11, 09:2353 Коментара

С това ли се занимавате в Парламента?!



Какво работите всъщност — от ваканция на ваканция, а в работните четвъртъци се дърляте за комунистическите символи и как трябва да бъдат забранени?



За това ли ви се плаща, идиоти?

Колко проблеми на тази нация решихте? Всекидневно се ебавате с нас — или ще ми рекламирате прайда на педерасите, или искате да махате петолъчките след 30 години,или просто не присъствате на работа?…



Петолъчките ли ви пречат да оправите държавата и да видите как тая нация умира, колко е мръсно наоколо и как никой не иска вече да е българин?



Петолъчките ли ви вадят очите, след като слезете от ЕДИНСТВЕНАТА магистрала и навсякъде е гробище и разруха?



Петолъчките ли са ви виновни за провала на една мечта — да бъдем свободни, а не робове?



Комунизмът, отвратителният комунизъм, е навсякъде, защото по негово време се строеше и надписваше. Сега, 30 години по-късно това ли ви е проблемът бре, маскари нещастни?



Колко други проблеми решихте — освен свободата на циганите да се женят на 13, свободата на гейовете да се наследяват и свободата на всеки престъпник, оказала се по-важна от страданието на всяка жертва?!



Пикая аз на такава ваша свобода. Вие направихте невъзможното — на народа да му призлява от вашата свобода и да започне да бленува по миналото. Това е вашият зловещ подвиг.



До старата могъща непотопяема сграда на тоталитаризма вие спретнахте един демократичен външен кенеф и това ви бяха силите.



Стига с тоя комунизъм, майкопродавци клети, отворете си очите за малкото деца, които останаха тука.



Отворете си очите за новата лъжа на новия Съюз.



Отворете си очите за новите си господари, които за разлика от старите въобще не им дреме за тоя плевел, наречен българска нация.



Вас комунизмът ви отгледа, а вие майките си непогребани и децата си прости и гладни държите.

Срам, проклетници ниедни!


Крив хуй и това е то..а аз експерименти с цигани не съм си правил пак ти казвам..не че съм прав хуй...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: пак забравих да каженови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано28.11.16 23:56



То да не мислиш, че много готвя. Един два пъти на месец и около празници.



Тема Re: Адио, Фидел.нови [re: PYTnik]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано29.11.16 00:24



Е, това исках да ти кажа, от крив хуй акъл не ща. Щото за да разбере какво някой е направил, му трябва акъл!
Не той е човекът, дето ще казва какво да се забранява. Щото 27 години расъждаваме дали пък комунизмът не е най-прогресивния строй, сме на това дередже! Щото с прискърбие говорим за Човека и хуманиста Фидел Кастро Рус, за това сме на това дередже!

Пътник, колко време ще и отнеме на тази държава да се отърси от комунизма и да си поеме по нормалния път? Кога ще престанат да ми говорят за розови комунистически блянове? Ами комунизмът е извратена идеология! Няма ли да се свърши това?





Тема Re: Адио, Фидел.нови [re: checkpoint charlie]  
Автор ray_of_light_ (любима)
Публикувано29.11.16 06:56



Обаче и това не е достатъчно на който е червен да (си позволи) да види истината.
Не, той/тя извън червената окраска не могат да видят света..





Тема Re: Адио, Фидел.нови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано29.11.16 07:36



"Пътник, колко време ще и отнеме на тази държава да се отърси от комунизма и да си поеме по нормалния път? Кога ще престанат да ми говорят за розови комунистически блянове? Ами комунизмът е извратена идеология! Няма ли да се свърши това?"

И ние питаме същото, питаме Вас, в които вече 27 години е и властта, и пратите, и всички механизми за управление на държавата, България и българите.

Остави го ти оня крив хуй какво ги плещи и виж ти какво ни питаш, пък аз ще ти отговарям.
Защо ти сега нас питаш, когато кривите хуйови отдавна питаме вас за същото.

Та пак да попитаме, с какво ви пречи комунизма, сърпът, чукът и петолъчката да намалите краденето и да са замислите за България и българите?

Сърпът, чукът и петолъчката са ви виновни за състоянието на страната и гражданите, ама вие не се отказвате от парите и властта, но вече 27 години "управлявате" и не спирате да ни вменявате вина, за онова което ти сам нарече с истинското му име: "розови комунистически блянове"

И сега като забранихте със закон розовите комунистически блянове, оправен ли си вече, или без измислен розов враг виновник нямате оправдание за свинщините си?

Ти си ми приятел и аз те оправдавам, но не и за това, че се опитваш да правиш хората на идиоти с криви уйове...



И какво казваш за Карбовски-измисля си розови комунистически блянове ли...щото му е крив уя

Ами забранете ги със закон, как не сте се сетили до сега

Пък Карбовски щом е виновен са състоянието на държавата, го пратете в Белене, нали във вас са парите, властта и механизмите за управление, ние нямаме власт и отговорности да пратим Карбовски в Белене..това те питаме ние кривохуестите..

Цял свят признава Кастро като велик и за времето си мъж, само ЛАМБИ подлайва отстрани..

Не остана нищо свято което да не сте оплюли, засрамете се...поне пред паметта му...ако въобще ви е останало нещо което буди съвест у човека... в което и аз и Карбовски и хиляди българи се съмняваме не без основание...

Много кофти, много..това което не е розово, а днешни факти...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Адио, Фидел.нови [re: PYTnik]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано29.11.16 09:54



"И ние питаме същото, питаме Вас, в които вече 27 години е и властта, и пратите, и всички механизми за управление на държавата, България и българите." Не! Властта и парите бяха и са у комунистите от 44-та година! Затова ти говоря! К`во се прайш, че не знаеш у кого е властта и парите през тези 27 г. бе приятелю? Каквито и претенции да имаш, отправяй ги към тях. Мен не ме закачай.

Ако властта беше у мене, лесно щеше да познаеш - нямаше да има борд!



Остави го Карбовсики! Малоумник! Проблемът е, че на такива им се дава трибуна да мътят главите на обикновените хора. С това пречат комунистическите символи, с реабилитацията си! Объркват и залъгват народа и го отклоняват от истинските проблеми.

Ето: "Цял свят признава Кастро като велик и за времето си мъж, само ЛАМБИ подлайва отстрани.. "
Кой е признал Кастро, бе Пътник? Нормалният свят го нарича кръвопиец и диктатор. Ама що не идеш, ей сега да видиш, какво представлява бленувания "остров на свободата"? Да видиш твоят "велик" мъж какви ги е натворил там и как живее народът му? Пътник, няма нищо с нашия социализъм! Глад, мизерия, мракобесие и терор!!! Средновековната инквизиция пасти да яде пред чичко Фидел! Физическо, психическо и морално унищожение на кубинската нация! Това налага "великия" мъж на народа си!

И докато се говори с "уважение" за подобни изверги и у нас нямаме никакъв шанс, щото народът ще си мисли: "Що бе виж колко хубав е комунизма? Що не вземем да си го върнем?" Ама не е видял истинското лице на комунизма. Скоро имаше една анкета за комунизма. Над 50 % от запитаните отговарят с да на въпроси дали по времето на соц-а се е живяло по-добре и дали изпитват носталгия към ония времена, НО едва 30 % биха се върнали в социализма. Пътник, ако сега ти върнем соц-а, ама с всичките му "екстри", без да ти връщаме младостта, ти ще се самоубиеш, бе приятелю, няма да го понесеш!

Пътник, на комунизма трябва да се отреди полагащото му се място на най-човеконенавистния строй съществувал някога, много по-страшен от фашизма!!!

В противен случай, народът ще продължава да се заблуждава и сам да си реже клона на който е седнал.

Ето ти да прочетеш нещо, за Куба и Фидел. Гарантирам, че е обективно, щото съм го видял с очите си.



„В буйната младост собственото ни чувство за справедливост може и да ни е изневерявало. Разбира се, че не убивахме, защото трябваше да спасим Революцията, а заради чисто човешкия кеф, че наказваш…” Ф. Кастро

Редактирано от LAMBl на 29.11.16 10:05.



Тема Re: Адио, Фидел.нови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано29.11.16 10:21



"Пътник, ако сега ти върнем соц-а, ама с всичките му "екстри", без да ти връщаме младостта, ти ще се самоубиеш, бе приятелю, няма да го понесеш!"
Никой никъде, не съм чувал нито съм виждал някъде да иска да се върне социализма...
Толкова много ли си уплашен?

ЛАМБИ, ами ти не знаеш за какво говорим, как да продължим такъв разговор.

Ами хайде покажи ми кой някъде тук иска да върне времето назад?
Напротив, ако тук има някой такъв, това си ти, и онези на които старите символи ви пречат... нима си сляп или откачен, че не забелязваш, че тогава при соца никой не се самоуби, а днес при демокрацията всички избягаха далеч от нас..и че за разлика от тогава, то днес при демокрацията НИЕ БЪЛГАРИТЕ :



Карбовски ти го каза, насила ни карате да си мечтаем за онова време..но ти ми отговори, че е щото хуя му е крив..че и моя кривна, като ми вмени че искам да върна времето назад...ами че то аз само и единствено за сега говоря, с кои очи ме слушаш и с кои очи ме четеш...

Майната му и на смисъла и на времето и на всичко..ами поне долавяш ли колко е много тъжно това което се случва между нас двамата, и то само във форумен диалог...Същото е с цялата ни нация..осъзнаваш ли го...дано не се самоубиеш пък сега..

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Адио, Фидел.нови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано29.11.16 10:42



Прочете ли линкът със статистическите факти за нас, мен и теб.
Там какво видя за Куба, на кое място тя е днес в класациите?
И тук я няма Куба на Диктатора Кастро:




Изглежда е сигурно, че качеството на живот при хората не се измерва със скоростта на интернет връзката..тези неща не ги ли учите в банката?

А ако ги учите що ми ги показваш и де ме упрекваш че искам да върна времето назад..Не, никой не иска да върне времето назад, но ако там животът на хората е бил нормален /не по банковите измерения/ , то е нормално да искаме да живеем нормално и по -добре...никак не ми харесва какви си ги обменяме с теб..все едно сме от два различни континента..

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.