Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:25 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема За пушенетонови  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано30.05.13 14:31



Лично аз не пуша. Но не понасям талибани. А именно такива са фанатизираните противници на цигарите, които пищят по всички телевизии и вестници за тотална забрана на пушенето. Досущ религиозни сектанти...
Затова който цени свободната воля и правото на избор може да подкрепи една подписка в защита на пушенето.



Ако сте свободни хора – разпространявайте тази петиция!
Да спрем талибаните!


Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: За пушенетонови [re: Black Wolf]  
Автор dnaunseq (стар клубар)
Публикувано30.05.13 14:33



Срамни форми на мислене, срамни етикети.



Тема Re: За пушенетонови [re: Black Wolf]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано30.05.13 14:36



Напълно споделям това мнение.
И за инфо: аз също не пуша и никога не съм пушил.

WALL·E


Тема Re: За пушенетонови [re: dnaunseq]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано30.05.13 14:37



Бе не може да се събудиш една сутрин и някой вече да те е обявил за престъпник, само защото на него нещо нейде му убивало.

WALL·E


Тема Re: За пушенетонови [re: Haглeц]  
Автор dnaunseq (стар клубар)
Публикувано30.05.13 14:40



Какъв престъпник, какво общо има това. Нещо истеризираш с пропагандата?



Тема Re: За пушенетонови [re: Black Wolf]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано30.05.13 14:40



Доколкото имам впечатления от постовете ти, думата "талибан" в смисъла, който влагаш, описва повече теб, отколкото онези, които наричаш талибани.

Тотална забрана на пушенето?

Чак пък... По-скоро на хората им се иска да имат възможност да седнат в заведение, без да ги одимяват. И без да се налага сами да си правят заведение за непушачи, щом искат.



Тема Re: За пушенетонови [re: Black Wolf]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано30.05.13 14:42



Тези дни мернах и контра-петиция.
Чудя се кой е по-прав!
Едните талибани, а другите -аборигени!



Тема Re: За пушенетонови [re: Black Wolf]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано30.05.13 14:46



И аз ще гласувам ЗА пушенето в заведения.
И моят бизнес загуби, ама докато се усетя, че това е причината.

Абе... ходя по разни симпозиуми, конференции... пък вечер нали знаете, все става разни коктейли, а там са най-важните разговори договорки. Преди 3-4 месеца чак ми светна. Исках да видя някои хора вечерта, въртях се, гледах-няма ги. По едно време мернах 2-3, докато ги мернах и ги загубих. Даже си помислих, че много хора са на коктейла, някак неестествено. Ама реших, че повечето са пътували този ден и са уморени. И така... тръгнах си рано-рано, но за разлика от друг път спях в друг хотел, а не в този, та трябваше да изляза от ресторанта през градината. Излизам аз и що да видя. Ами то повечето хора навън пред ресторанта, с чашките в ръка, с цигарите...
а аз глава проста седя вътре.

И се чукнах по тъпата тиква, че напоследък сделките малко. А конкуренцията не само че не спи, ами и пуши



Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: За пушенетонови [re: лгДивч]  
Автор dnaunseq (стар клубар)
Публикувано30.05.13 14:51



Каква си бизнесменка... Нали потребителите се адаптират и си изграждат нови навици. Точно това се случва и даже почти е готово. После си искат пушенето пред заведението, защото там се запознават или говорят по-така. Виж колко са популярни заведения като Хепи, там пушилка ли е, някакви идиоти ли са? Който ходи на заведение пак ще си ходи.



Тема Re: За пушенетонови [re: dnaunseq]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано30.05.13 14:55



Напротив.
Безкрайно съм индиференетен към проблема и разсъждавам по принцип.

WALL·E



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.