Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Чета ви и се чудя !!!!!!нови [re: milka]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано15.08.03 10:55



Опасни сте я, щом и аз се страхувам от вас-знаеш ли колко съм безстрашен аз?
Ти не ми обръщай внимание, хубаво го нахока оня Мъдрия Мъдрец...мъдрост не виждал слепеца му със слепец

^Ти затова си и ПЪТник, защото си дошъл тук от твоя свят. ^


Тема Re: Милкееее, ...нови [re: Oптимиcт]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано15.08.03 11:01



Здрастиии, само така научи я тази милка, заради такива като нея хората говорят за нас че не сме мъдри.
Оптимизъм липсва тук, оптимизъм, че утре живота ще бъда по- хубав, по- мъдър.....

^Ти затова си и ПЪТник, защото си дошъл тук от твоя свят. ^


Тема хохохохохонови [re: ПЪTниk]  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано15.08.03 11:49



Сетихте ме за един виц, като ви чета тука мъдростите. Той ми е един от любимите черни, кратки и точни вицове.

В детската градина за идиотчета любимата песен, която задължително се изучавала била "Ний ще станем милиони"!!!!!!!

кикикикикикики

Аре...............



Тема Re: хохохохохонови [re: ДжoДo]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано15.08.03 11:59



Аз също съм оптимист като оптимистта-ние СМЕ милиони

^Идеята за измислицата е за да съхрани правото ти на индивидуалност.^


Тема Оптимисте (сериозно!)нови [re: Oптимиcт]  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано15.08.03 12:24



Да ме прощаваш, че се меся, но пак ми се струва, че не си доразбрал защо се вдига гюрултията.
Аз (ще говоря само за себе си!) се дразня от външни хора, които идват само, за да ни дадат оценка, без да са писали изобщо нищичко преди това в клуба! Без изобщо да имат представа кой стои зад никовете тук, колко му е умствения багаж, житейския опит... За разлика от такива "оценители", хората които пишат тук се познават до голяма степен дори повече на живо, след като са се опознали тук в клуба. Знаят се и семейно, и на маса, и на пикник, професиите си знаят, децата им се познават, помагат си в реалния живот с каквото могат. Да не говорим, че си помагат в трудни моменти. (Говоря пак за себе си! Подчертавам!)
Така, че не може да не настръхнат всички срещу един такъв "мъдрец", който идва да "раздава правосъдие" без да е добил някакво право за това...
Аз го приемем като лична обида, въпреки, че не съм спомената точно аз ей там горе...



Тема Re: Оптимисте (сериозно!)нови [re: ДжoДo]  
Автор ()
Публикувано15.08.03 12:28



Колкото сме свободни тези, които се познаваме да пишем каквото поискаме, толкова са свободни и непознатите да пишат каквото им хрумне. Толкова е просто. А дали ти харесва или не е съвсем отделен въпрос.

Acropolis adieu


Тема правилно!нови [re: yф]  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано15.08.03 12:32



"Какво тук значи някаква си личност.........."

мдам... да пишат!

Пак почвам да съжалявам, че изказвам мнение! Един път каката ме накара да съжалявам... нищо! Няма да го трия... мое си е , не карам никого да го чете...



Тема Re: правилно!нови [re: ДжoДo]  
Автор ()
Публикувано15.08.03 12:36



Е, ти пък. Не го взимай чак толкова навътре. И аз исках да разбера какво господинът разбира под "мъдрост", но си останах без отговор.
Кой беше казал нещо от сорта на: Може да не съм съгласен с мнението на някой друг, но бих направил всичко за правото му да го изкаже.

Acropolis adieu


Тема Re: Чета ви и се чудя !!!!!!нови [re: Senekal]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано15.08.03 12:39





^Когато на ПЪТника му омръзне да си бие главата в стената, те смeнят местата си. ^


Тема Re: ква си ти, ма!? [re: ДжoДo]  
Автор тopбa ()
Публикувано15.08.03 12:40



И кой ти дава право да ни даваш тон в живота?!?
Ей тва най-го мразя - да ми казва някой какво, къде и как да правя!!!
Някой да те натиска да четеш тука?! Като не ти харесва тук - други клубове има!
Не сме били мъдри! Ми може пък да не искаме да помъдряваме чак толкоз, та да заприличваме на сухари! Може да предпочитаме да си правим веселото тука щото ни е кеф!!!!!!!
Ае... бегай!!!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.