Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:53 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Чета ви и се чудя !!!!!!нови [re: Senekal]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано14.08.03 21:35



Понеже си нов нека аз ти обясня.
Тук всичките сме мъдри...има само един глупак онзи който ми изтри темата да кажем уж. Ние всичките мъдреци тук няма как да му кажем че е глупак защото ще се обиди и глупак ще си остане , разбираш ли....и сега тук всички се правим на глупаци за да помъдрее още един човек сред нас мъдрите. Ние се жертваме за човека защото сме мъдри хора-ако не разбираш?
Ти като не знаеш първо питай и тогава определяй факта, че така и отношението ти е грешно, а за мъдростта то е много важно...не за мъдростта-за теб е важно, но на мен не ми пука за теб. Сега разбра ли Мъдрецо как точно Мъдростта служи за да скрие Истината, но като си сляп не виждаш и двете.
Нали не виждаш никъде Мъдрост?
Сега познай защо ти обърнахме толкова много внимание?

^Ти си по-слаб от съдбата, въпреки че я виждаш.^

Редактирано от ПЪTниk на 14.08.03 21:38.



Тема Re: Чета ви и се чудя !!!!!!нови [re: yф]  
Автор Senekal (непознат )
Публикувано14.08.03 21:39



Никът ми е просто ник ..не влагам чувства...а с това Сенегал...инфантилизира разговора..ще трябва да смъквам " нивото" поне 5 пункта надолу...за да си бърборкаме ...лошо няма ..ХИХОЧ!



Тема Re: Чета ви и се чудя !!!!!!нови [re: Senekal]  
Автор ()
Публикувано14.08.03 21:44



Чувствам се поласкана. Освен това те чаках цял ден да се закачиш и обясниш етимологията на ника си. Защото нямах друг начин, по който да подхвана "разговор". "Ч"-то в края на твоето "ХО-ХО" е спомен от бързото писане по чатове ли? Или някаква ултра мъдра и зряла идея, която от твоето появяване тук никой не може да схване?

Acropolis adieu


Тема Re: Чета ви и се чудя !!!!!!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Senekal (непознат )
Публикувано14.08.03 21:48



Благодаря ти за дългото писание...само дето не ме нарече " Неразумний Юроде....." за което съм малко обиден.....вашата мъдрост е присвоена а не от мозъците ви родена ( римата е случайна)



Тема Re: Чета ви и се чудя !!!!!!нови [re: yф]  
Автор Senekal (непознат )
Публикувано14.08.03 21:51



Бъди сигурна че няма да ти е досадно..можеш да научиш нещо!!ХОХООХ



Тема Re: Чета ви и се чудя !!!!!!нови [re: Senekal]  
Автор ()
Публикувано14.08.03 21:52



Всъщност, по чатове не ходя, а твоят маниер е една от причините за това. Тъй че, разговорът ще бъде преустановен от моя страна, господин Сенегал.

Acropolis adieu


Тема Re: Чета ви и се чудя !!!!!!нови [re: Senekal]  
Автор milka ()
Публикувано14.08.03 23:38



Да не би някой да ти държи пръстите и насила те кара да пишеш, а?
Аман от малоумници. Идват, цвъкнат... нещо си и си мислят, че само те са уникалните



Тема Re: Чета ви и се чудя !!!!!!нови [re: milka]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано14.08.03 23:48



Чакай милке, човека иска да ни каже нещо, това че нищо не казва не значи нищо.
Туй жените сте опасна работа веднага отсичате и край. Недей така жив човек имаме пред нас...за мъдрост говорим...ти защо му казваш уникалните...те онез мъдрите да не са повече от нас простите.
Еййй сега ще му викна и аз: Еййй....Мъдрецоооо, а ние сме повече от вас, нека вииии....

^Ти си ПЪТник навсякъде, както и в самия себе си.^


Тема Re: Чета ви и се чудя !!!!!!нови [re: ПЪTниk]  
Автор milka ()
Публикувано15.08.03 00:03



И кажи кво да чакам? Ако беше само този " мъдрец" щяхме да си го гледкаме, тъй де за кадемче.... Пък то, минат 2-3 дни и айдеее, току се пръкне някой и започне да ръси " умни мисли", да поучава, да обвинява. Да пишеш в клубовете е личен избор и на който не му харесва... да лови друма.

Мола, мола... наистина ли мислиш, че жените сме опасна работа?



Тема Милкееее, ... [re: milka]  
Автор Oптимиcт (Стар познат)
Публикувано15.08.03 02:54



... това "Да пишеш в клубовете е личен избор и на който не му харесва... да лови друма." се отнася и до тебе или не?

Не мога да разбера, защо държите да бъдат писани неща угодни на всички? Невъзможно е. Много сме различни, за да бъде възможно. Защо ТОЙ да не може да пише каквото си поиска? Защото ви пречи? Питате го "Кой си ти?" а задавали ли сте си въпроса "Ние пък кои сме?" че да си държиме сметка един на друг? Къде отиде демокрацията?
Защо бе Милке, не си наложите, да не обръщате внимание на когото не ви харесва? Или всички останали имате повече права? С какво вие му показвате, че сте нещо повече от това което е той? И дали е така?
Идвали, цвъкали и си отивали. Ми това не е ли личен избор? Идва, цвъкне, отиде си или остане. Личен избор, Милке! Казвам ти го с ПОУЧИТЕЛЕН тон. Щото гледам точно това, като да не си го научила, нищо че го пишеш.

Нищо не може да разкара човек от тук по-бързо от липсата на внимание. Докато обръщате внимание на човека, той няма причини да се разкара от клуба. Ми, вие на такива обръщате повече внимание отколкото на себе си. Ядосвайте се на себе си, не на него.

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.