Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Чета ви и се чудя !!!!!!нови [re: Marina]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано15.08.03 20:14



Ти какво ми вярваш ти на мен...бил съм казал...
сега нали пак ти казах...и ти какво избра-бил съм казал...май се гъбаркаш с мен ти, аз сега и казвам тя ми отговаря бил съм...ти или в бъдеще или в минало време живееш...ето и сега онова дето не беше бил е вече бил...не желая да мислиш за нас като били, казвам ти че СМЕ!

^Не се стреми да бъдеш силен, те имат повече работа.^


Тема уфи:)нови [re: yф]  
Авторпpeдлoжeниe (Нерегистриран)
Публикувано15.08.03 21:05



Предлагам ти да направиш един експеримент вечер, когато си легнеш
Излягаш се по гръб и започваш да си мислиш за конкретен човек от, напрамер, клуб 40-50 и мислейки за него си му измисляш и някаква темичка...
мислейки така и съсредоточавайки с е, ще видиш ,че на другия ден този човек ще е постнал темата, която ти си му измислила.
Не гарантирам ,че ще стане от първия път, но ако успееш, ще си отговориш на много въпроси относно странностите, дето се лсучавт тук и въобще в живота
Лошото е, когато се научиш да го правиш, да не се самозабравиш



Тема Re: уфи:)нови [re: пpeдлoжeниe]  
Автор ()
Публикувано15.08.03 23:04



Ще послушам съвета ти, но ще мисля за друго. Ако светът се е променил след тези мои мисли - ти немай съмнения, аз съм причината)

Acropolis adieu


Тема Тц, настроението минови [re: Senekal]  
Автор Бяraщa пo вълнитe (звезди в очите)
Публикувано16.08.03 00:58



не може да се развали
Най приятелски те кания в Клуб за попържни, за да те напсувам едно хубавичко преди да ти направя услугата да те избавя от мъките на жалкото ти съществуване


Ain't no sunshine when he's gone... but he's back:-)


Тема Re: Тц, настроението минови [re: Бяraщa пo вълнитe]  
Автор hixxtam (който е тук)
Публикувано16.08.03 01:17



хи хи хи
Ша го обливаш с мъдрост...
Глей само а не гу повредиш...
Таквъз уникум е редко природну образувание...
Мутация... Требе а са фнимава... Мой да е ногу крехък...




Тема Re: Тц, настроението минови [re: Бяraщa пo вълнитe]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано16.08.03 10:41



Ти знаеш как се псува?Блазе ти аз не знам как.Ама като се научааа...охххаааа, как ще е.. леля му в двата гъза на тоя кретеноид на ента степен от хексагонална система не е истина

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът


Тема Привет на полските мишки!нови [re: Senekal]  
Автор;))) (Нерегистриран)
Публикувано18.08.03 16:45



"...провокираш тези, които най- много преиграват, като им кажеш: "Вие сте тъпи, лицемерни крави/домакини/копелета!" Силно засяга, защото всеки силно "усмихнат" е много чувствителен на тема реализираност и мъдрост. Това има 99% гарантиран ефект, че ще разбереш кога "усмихвам се", означава "озъбвам се". Останалия 1% преиграващи, са тези които се владеят перфектно.
Които не ти се вържат или ти кажат, че се ебавш с тях, вероятно действително са свестни, естествено гаранция няма :-)."


Цитатът е от друг клуб.



Тема Re: Чета ви и се чудя !!!!!!нови [re: yф]  
Автор Senekal (непознат )
Публикувано18.08.03 19:16



ХО.Хо.Хо.опитваш се да ми правиш весело ли...:)))) Какво толкова съм казал ...????? Та ти от един Сенегалец ли се цупиш:)))



Тема Re: Чета ви и се чудя !!!!!!нови [re: hixxtam]  
Автор Senekal (непознат )
Публикувано18.08.03 19:29



ХО.Хо.Хо..колко възвишено и красиво ( визирам картинките)..Успя да ми го начукаш ( това е ти да си мислиш ТАКА)..ала това е пак инфантилна ТЪПНЯ..няма да ти пиша във РИМА..не съм поет ..РАЗБЕРИ МА !!!
Ала ако много ИСКАШ да ми ГО ПОСТИСКАШ ..кажи КОГА ..може и СЕГА !!
МУ ХА ХА ХА !!!



Тема Re: Чета ви и се чудя !!!!!!нови [re: Marina]  
Автор Senekal (непознат )
Публикувано18.08.03 19:32



Може и буквално може и.........( тук ще се въздаржа защото нямам представа за обхвата на чувството Ви за хумор) :))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.