Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 05.06.24 
Професионални
   >> Финанси
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: моля за съветнови [re: slavei4e]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано10.03.08 18:09



Тази работа с имотите -ясно печеливша е,но понякога замисляме ли се ние хората защо е нужно толкова надуване на цените на недвижимите имоти.Купуване ,препродаване ,а човешкия фактор къде е .И в крайна сметка целта е една колкото може повече да ошушкаме нечии празен джоб.А знаем ли ние колко семейства са без подслон над главите си.Но не по важното е с колко хиляди мсе забогатяли от миналата година.Неможе живота да е само пари-защото рано или късно свършва ,не сме вечни за съжаление,а си кроим живота така като че ли ще векуваме.За мен същото се отнася,не трябва да ни люлее сребролюбие,а да направим щастлив света-естествено като използваме парите си.



Тема Re: моля за съветнови [re: yoanence]  
Автор clubinvestitor (непознат )
Публикувано10.03.08 22:20



Ами човешкия фактор е точно това. Примерно сега си говорим, обсъждаме го....
По време на сделките се виждаш с хора, общувате. Лично аз много се съмнявам скоро в България цените на имотите да паднат - пазарът ни не е още чак толкова пазарно ориентиран :-)
А и хората още не са се научили какво да търсят и какво да купуват, въпреки че вече и това става.
Според мен по-скоро ще се повишат другите фактори, които предполагат висока цена на имотите, отколкото цените да паднат...

Поздрави,
Лъчезар от клуб "Инвеститор"





Тема Re: моля за съветнови [re: clubinvestitor]  
Автордиkoбpaз (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 20:41



колега почти се просълзих от това-
Отностно фондовете - аз си вкарах малко пари в един... за известно време (относително кратък период) ми се удвоиха...
бихте ли споделили /така и така славейчето е питало/ кой може да е този фонд, единствено един от бенчмарковете бяха постигнали 104 % доходност но не за кратко време.
от друга страна вече няма да е реклама защото всичко е в корекция



Тема Re: моля за съветнови [re: диkoбpaз]  
Автор clubinvestitor (непознат )
Публикувано12.03.08 21:27



Значи искам да уточня - аз не говоря за доходност, възвръщаемост и т.н., които в общи линии се смятат за твърдо определен период. Говоря за абсолютна стойност без да конкретизирам време, период и т.н. Няма да споменавам имена, тъй като ще се приеме за съвет, а аз не искам да препоръчвам фондове, а и в момента стойността на акциите им падат
Когато прохождаха фондовете беше нормално да има такива резултати и почти всички фондове обяваваха трицифрени стойности на доходността(сега този фонд дава ~30% доходност за последните 12 месеца.
Същото се получава и с банката - при 10% лихва ти трябват малко по-малко от 10 години, за да си удвойш парите... стига да си готов да чакаш :-)

Поздрави,
Лъчезар от клуб "Инвеститор"





Тема Re: моля за съветнови [re: clubinvestitor]  
Автордиkoбpaз (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 19:20



10% не знам коя баМка дава но апетитно звучи.
лошото е че фондовете заприличаха на тетраедър, да не казвам другото му име.
а откакто славейчето повдигна темата доларите стигнаха до низходящи рекорди




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.