Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 05.06.24 
Професионални
   >> Финанси
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: моля за съветнови [re: slavei4e]  
Автор clubinvestitor (непознат )
Публикувано07.03.08 00:02



Здравей.
Освен теб, друг няма как да ти даде "конкретен" отговор. Възможностите са наистина неограничени. А с оскъдната инфирмация, която имаме за теб, няма как да ти се предложи нещо интересно.
Парите не са много, но не са и малко.
Ако искаш помощ от вида - дай парите си тук или там - можеш спокойно да се довериш на работниците в разните фондове (има ги много). Тяхната цел е да ти продадат продукта, за който им плащат. До колко е добър е друг въпрос.
Имай също така предвид, че тези хора най-вероятно никога не са инвестирали и са просто наемни работници, които получават заплата.
Всичко друго изисква сериозна дискусия и познаване на целите ти и желанията ти.
Ако искаш нямам нищо против да се видим и да побъбрим по-сериозно по темата.

Поздрави,
Лъчо от клуб Инвеститор





Тема Re: моля за съветнови [re: clubinvestitor]  
Авторslavei4e (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 16:53



Миналия ден ходих до една банка да ми обяснят за инвестисионен фонд''паинер'' бях направо разочарована посрешна ме една служителка на банката като и казах за какво идвам цялата се изпоти .Започна да ми обяснява как трябва да си купя акции но от тези пари ще загубя 300 долара след това банката взимала отделно процент за услугата.Накарах я да ми предложи няколко фонда по неин избор .При което започна поредното увъртане ,че печалба мога да очаквам чак след 5години.Май не искат много да си дават зор



Тема Re: моля за съветнови [re: slavei4e]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 17:26



Купи си акции на гугъл, поне е сигурна работа.



Тема Re: моля за съветнови [re: slavei4e]  
Автор--- (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 18:03



По-добре стой далеч от "Булбанк"

Ако става въпрос за инвестиция за срок от пет години, по-скоро бих си купил долари.



Тема Re: моля за съветнови [re: ---]  
Авторslavei4e (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 18:10



Точно за ''БУЛБАНК" става въпрос





Тема Re: моля за съветнови [re: slavei4e]  
Автор olegiliev (непознат )
Публикувано07.03.08 19:56



Славейче нали ти казах кое е вярното решение за теб?
A то е при нас в ALLIANZ - продукта се казва застраховка живот свързана с инвестиционни фондове в долари или в евро.
Не мога да разбера защо се занимаваш с разни банки и измислени работи.
Влез в сайта ни и прочети но за да ти стане още по-ясно трябва да се срещнеш с наш представител, който ще те консултира безплатно.
Надявам се не мислиш че ALLIANZ е компания, която може да си позволи да лъже клиентите си? Защото по управление на активи компанията е на едно от първите места в света.



Тема Re: моля за съветнови [re: slavei4e]  
Автор clubinvestitor (непознат )
Публикувано08.03.08 09:40



Здравей,
Надявам се докато си бъбрим тук парите ти да седят в някоя банка :-)
Примерно едномесечен или тримесечан депозит би ти докарал нещо за тия три месеца чудене :-)
А пък ако си ги изхарчила вече - чуденето остава за следващия път :-)

Отностно фондовете - аз си вкарах малко пари в един... за известно време (относително кратък период) ми се удвоиха... сега са тръгнали надолу, но не е важно... не ми трябват тези пари и ми е интересно да си седят там. Проблемът е, че реално нямаш контрол над тях. Сега надали можеш да спечелиш от фондовете, тъй като основновните пазари се сриват, а фондовете не притежават чак такива факири, че да печелят във всички случаи (т.е. фонда си печели тъй като риска се поема от хората, които са му дали парите си.... те просто губят).

Ако имаш свободни пари и бизнесът ти генерира печалба - сега е момента да го разшириш или да инвестираш в недвижимо имущество.... Решението е изцяло твое :-)

Поздрави,
Лъчо от клуб Инвеститор





Тема Re: моля за съветнови [re: olegiliev]  
Автор--- (Нерегистриран)
Публикувано08.03.08 11:25



Не зная дали "Алианц" лъже клиентите си, но ти определено го правиш. Какво сега, искаш да убедиш някого, че всики фондове в света са на загуба, само вашите - не, така ли? Или че вашите условия по застраховката са най-изгодни? Или че коректно ще изплатите застраховката, ако - не дай си, Боже - се случи нещо?
Докажи го!



Тема Re: моля за съветнови [re: clubinvestitor]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано08.03.08 16:47



но как да инвестираме в недвижимо имущество като там цтойностите не са нормални.И ще почнат ли някога да падат.Как е възможно преди 7-8 месеца едно жилище да струва 46000 евро а сега да струва същото жилище ,същата квадратура на същото място-82000 евро.
И все пак тези фондове ще тръгнат ли нагоре.Яд ме хваща вече като виждам ,че файдата е никаква.

Редактирано от yoanence на 08.03.08 16:49.



Тема Re: моля за съветнови [re: yoanence]  
Авторslavei4e (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 14:38



Oтказах се от фондове .До сега ми бяха за 6 месеца на депозит направих ги за 1 година а после каквото дойде.А що се отнася за недвижими имоти това е най-добрата инвестиция за мен.Миналата година в началото взех 2 апартамента ново качествено стоителство в централната част на Пловдив сега цената е двойна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.