Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 05.06.24 
Професионални
   >> Финанси
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: моля за съветнови [re: диkoбpaз]  
Авторslavei4e (Нерегистриран)
Публикувано16.02.08 16:22



Няма проблем ще накарам мъжа ми да ги внесе там тои и без това се осигурява на голяма заплата а и повечето му колеги миналата година направиха този номер.



Тема Re: моля за съветнови [re: slavei4e]  
Автор clubinvestitor (непознат )
Публикувано16.02.08 18:30



Здравей,
Каза, че си имаш бизнесче... защо не ги вложиш в него и да го разшириш?

Лъчезар от Клуб "Инвеститор"



Тема Re: моля за съветнови [re: slavei4e]  
Автор olegiliev (непознат )
Публикувано17.02.08 20:26



Така мъжа Ви ще ги внесе там, но нещата стоят така:
Вариант 1 Отивате в някой офис и ги внасяте и после ако нещо стане не знаеш кой да търсиш.
Вариант 2 Личен финансов съветник какъвто съм аз - Вие можете по всяко време да се допитвате по всякакви въпроси защото ще бъдете мой клиент а клиента за мен е цар. Всичко това е безплатно защото Алианц така работи със финансови консултанти/съветници/ които се срещат с клиентите разговарят, определят нуждите им и предлагат най- добрия вариант за съответния клиент.
Ако желаете аз да бъда Вашия финансов консултант готов съм да се видим и да отговоря на всички въпроси, които Ви вълнуват. Оставям e-mail за контакт oleg_ilievs@abv.bg



Тема Re: моля за съветнови [re: olegiliev]  
Автор clubinvestitor (непознат )
Публикувано18.02.08 08:27



Здравейте г-н Илиев.
Личния финансов консултант наистина е много готино нещо :-)
Особено, ако е добър и е безплатен ...
Бихте ли ни дали няколко причини да изберем някой фонд на Алианц, вместо някой фонд на инвестиционен посредник или друга банка?
А защо точно във фонд да инвестира при условие, че има много по-удачни банкови услуги, които дори Алианц предлага?
Освен във фонда може да инвестира на борсата, в недвижимо имущество (тук Алианц дава също готини условия), а доколкото разбирам вече slavei4e е инвестирала в нещо много по-доходоносно от фондовете (при определени условия естествено).
Вие какво ще препоръчате на хората от тези неща, та да имат всички във форума полза от финансовите Ви съвети.
Вие лично инвестирали ли сте във фонда, който препоръчвате и колко? При какви условия?

Поздрави,
Лъчезар от Клуб "Инвеститор"





Тема Re: моля за съветнови [re: clubinvestitor]  
Автор--- (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 00:27



Ето - това е наистина добър съвет, според мен :)



Тема Re: моля за съветнови [re: olegiliev]  
Автордиkoбpaз (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 18:02



oleg iliev, в момента сте в алианц но никой не знае какво ще бъде след 1 година. може да Ви изпадне добре платена работа на друго място и тогава пак трябва да избирам нов посредник/ сега точно това правя, че предишният колега е сменил местоработата/ иначе съм за изложената теза



Тема Re: моля за съветнови [re: ---]  
Авторslavei4e (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 14:16



Защото съм вложила достатъчно .



Тема Re: моля за съветнови [re: slavei4e]  
Авторslavei4e (Нерегистриран)
Публикувано05.03.08 15:49



И какво сега така и никой не ми даде конкретен отговор на въпроса .



Тема Re: моля за съветнови [re: slavei4e]  
Автордиkoбpaз (Нерегистриран)
Публикувано05.03.08 18:50



олег илиев е предложил единственото приемливо зо момента



Тема Re: моля за съветнови [re: ---]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано05.03.08 19:30



и наистина се влошават.Цената на тези акции не се вдига и това ме влудява вече ,писна ми да ги следя вече.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.