Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:10 30.04.24 
Професионални
   >> Финанси
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема За хора с идеи  
Авторlv (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 13:10



виждам, че има доста хора с идеи тук, а и видях, че има подобна тема за бизнес с начален капитал 6000...така че приемам идеи за бизнес но с начално до 20 000 лева. Ако успеем да осъществим някоя идея заедно, обещавам да се отблагодаря



Тема Re: За хора с идеинови [re: lv]  
Авторlenora (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 13:31



Могат доста идеи да се осъществят, но дали и колко ще са печеливши...:-)
Доста пресяване ще трябва да направиш може би.
Има и други начини за печелене на пари, и то по-сигурни..



Тема Re: За хора с идеинови [re: lenora]  
Авторlv (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 13:41



и кои са тези други сигурни начини за печелене на пари?!?!
За пресяването няма проблем.
Идеята ми е да намеря нещо с горе-долу добър доход, което да си е лично мое.



Тема Re: За хора с идеинови [re: lv]  
Авторlenora (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 14:33



А след като си е лично твое, какво ще бъде възнаграждението за хората с идеите???



Тема Re: За хора с идеинови [re: lenora]  
Авторlv (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 15:33



зависи дали на хората с идеите им се занимава и ще се прави нещо заедно или просто ще си платя за идеята и готово



Тема Re: За хора с идеинови [re: lv]  
Авторlenora (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 16:20



Ясно.
Аз имам идеи за интернет бизнес, но понеже не мога да съм сигурна в печалбата, няма да ти ги предлагам. Предпочитам сега да печеля от други места, и след като насъбера достатъчно капитал, ще рискувам.

Май в България хората с идеите не са много - а за стандартни решения стана тясно...



Тема Re: За хора с идеинови [re: lenora]  
Авторlv (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 16:37



дам за стандартни неща вече наистина е къснично, иначе ти пожелавам успех с интернет бизнеса - тва лично мисля, че е едно от нещата в които има място за развиване, но като че ли повечето българи още ги е страх да пазаруват примерно по интернет



Тема Re: За хора с идеинови [re: lv]  
Авторlenora (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 17:03



Мерси
Иначе идеите ми не са свързани точно с пазаруване, поне не в началото.
Ако си заинтересуван от инвестиция с кажи речи 50% годишна доходност ми пиши на lenora@abv.bg. Но не става въпрос за собствен бизнес.



Тема Какъв бизнес с толкова малко пари?нови [re: lv]  
Автормyтpaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 14:33



За да почнеш бизнес с толкова малко пари ти трябват:
1. Да си доста кадърен в някой занаят.
2. Да имаш вуйчо владика да те уреди за някоя държавна поръчка
3. Много късмет

Що не идете да побачкате 1-2 години някъде в чужбина да направите 100к евро, да видите някоя идея и тогава ако още ви се връща, живот и здраве, успешен бизнес.



Тема Re: За хора с идеинови [re: lv]  
Автор lev4e (непознат)
Публикувано21.05.07 22:19



Браво мислиш като мен.Е ти си по напред финансово но и аз ще те стигна.И все пак обмисли добре нещата преди да се хвърлиш в играта така да се каже.Но незнам дали и от много мислене има полза или повечко и риск си трябва.Радвам се ,че има хора като теб ,които пестят и мислят за утрешниа ден.Ако трябва да наемаш помещение ,по добре си го купи ,аз така предпочитам,но 20000 не стигат.Мразя плащането на наеми,просто.А моите 6000 хептен не стигат.Но когато човек непрекъснато върти в мислите си това как да ги утрои или поне удвои събраните,със сигурност ще намери.Аз лично непрекъснато го мисля.И вярвам ,че ще имам прозрение.Отвори си заведение те съветвам аз.Или просто открии някой свой талант ,но и там ти трябва време.Аз лично предпочитам да е търговийка,но за сега повечето ме разубеждават.Хайде пиши какво мислиш.Успех




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.