Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 01.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Авто Сервизнови  
Автор DH_Robo (roBOT)
Публикувано01.09.04 13:14



Вече доста хора от Dir.bg дойдоха и се обедиха,че в този сервиз наистина хората работят съвестно за разумни пари.Заповядайте и вие.
Адреса е "Захарна Фабрика" ул.Кукуш 1 на гърба на бившия завод Ворошилов. тел:8129930 в.119 и 8129993.



Тема Re: Авто Сервизнови [re: DH_Robo]  
Автор prozorche (непознат)
Публикувано01.09.04 13:20



можеш ли да ми обясниш по-точно къде се намира завод Ворошилов,че не съм много добре с ориентацията



Тема жалъкнови [re: DH_Robo]  
Автор Bibass (хитропостроен)
Публикувано01.09.04 15:09



кои са тия много хора беееее... ?

що не им разкажеш на Фиатаджиите за кафето дето предлагате? И к'во? Умре от скука ли, че само по клубовете висиш?

лека и полека!


Тема Re: Авто Сервизнови [re: DH_Robo]  
АвторFiat - owner (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 11:09



В една предишна твоя тема-реклама Крематор те попита:

napishi cenite tuka za smqna na sharniri, kormilni nakrajnici, nosach, tamponi...
a razbirate li ot turbini benzinowi na FIAT?
i kaji kakwa e razlikata m/u bql temperaturen datchik na BOSCH i sin temperaturen na BOSCH?
tochni danni mi daj
ako neznaesh razlikata i dannite, znachi ne si specializiran serviz...

1. Факта, че не си дал цени ме кара да мисля, че или не са много нормални или ги определяш на око според клиента - лошо.
2. Липсата на отговор за разликата в датчиците ме кара да мисля, че сервиза не е специализиран за фиат.
3. Цялата работа ми мяза на грозен СПАМ, а идеята май беше да ни помогнеш като предложиш нещо от което имаме нужда. Така или иначе си плащаме.
Опровергай ме, моля те.



Тема Re: Авто Сервизнови [re: Fiat - owner]  
Автор DH_Robo (roBOT)
Публикувано03.09.04 13:48



Не съм отговорил,защото не съм го прочел за което съжалявам.Цените не се определят "на око".Опитвам се да създам нещо,което наистина ще бъде добро.Залагам на това че хората,които са в сервиза правят нещата много съвестно.Що се отнася до това дали сме специализиран сервиз - не...и ако можех да го оправя щях да го направя още преди няколко седмици.За което също се извинявам.А цените са 10лв. на час.Това което ви гарантирам е че няма да се върнете за един и същ проблем два пъти.



Тема Re: Авто Сервизнови [re: DH_Robo]  
Автор Teмпpa (Фиат-мания)
Публикувано22.09.04 18:14



Не искам да звуча просташки, но цени на час ме плашат. Значи ли това, че майстора ще оглежда накрайника/например/ 10 мин., после ще го пробва от всички страни за 30 мин., накрая ще навива бавно болтовете, за да не се контузи още 30 минути, 15 минути ще търси колегата да му държи от другата страна, щото сам не може....колегата пък в тоз момент е до тоалетната.......накрая ще го оглеждаме от всички страни да видим как е станало..............
Не вярвам на такива ценови предложения, а и се съмнявам че в името на коректността, служителите ви ще търчат като идиоти, само и само да излезе по-евтино на клиента и да не го "избоцкаме"..............


Редактирано от Teмпpa на 22.09.04 18:16.



Тема Re: Авто Сервиз [re: Teмпpa]  
АвторCлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано22.09.04 22:38



Хе-хе,ама Вие сте големи смешници бре.Цени на час.Да не сте детегледачки
почасово или експерт-счетоводители та вземате цени на час...хи-хи,майтпчии!
Значи Вие не отчитате фактора умения и опит на монтьора.Тутьото който се
тутка повече време ще е по-доходоносен за Вас,отколкото квалифицирания
механик който по-бързо се оправя.Или левака на който му нося ангренажен ремък с един белег повече /ЗАЩОТО БЕЛЕГА Е И ЗА ХИДРАВЛИКА/ и некадърника 4 часа не може да го зацепи /та чак сваля капака на клапаните да гледа/ на Рено 5 дизел.
Та вуйчовци с цени на час може да откриете детска градина да занимавате
децата почасово, докато родителите им правят други неща...имам в пред вид да ходят по сервизи с колите си де...... ха-ха -ха смешници 10 лв на час!!!
Айде у лево.... отговори на въпроса на колегата по-горе за датчиците бре кьопек.



Тема Re: Авто Сервизнови [re: Cлyчaeн]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано22.09.04 23:19



za 1 chas na reno 5 moje da se smenqt sharnite, zashtoto sum pomagal na edin priqtel za towa i znam wremeto, koeto ni otne
znachi opiten montior, kakwito wie imate, trqbwa da go smenqt za 40min
i 8-9lv li shte e smetkata?ili ima pyrwonachalna taksa nqkakwa?



Тема Re: Авто Сервизнови [re: Teмпpa]  
Автор Marangoni ()
Публикувано23.09.04 09:05



Не не е така..."Гледането" е без пари.И никой не седи да се мае или да си чопли носа белким мине малко време да жземат някои лев повече.Момчетата си вършат работата абсолютно стегнато и съвестно.Нали целта е да останете доволни и пак да се върнете...немислите ли така?



Тема Re: Авто Сервизнови [re: KPEMATOP]  
Автор Marangoni ()
Публикувано23.09.04 09:12



Да...примерно нещо такова...:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.