Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:59 11.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Колелото на времетонови [re: hendy]  
АвторSmurki (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 18:58



ти си неграмотна, майка ти! Едно сбъркано нещо и ....айде неграмотен!
гледайте си работата и поне не влизайте в този форум, щом не се интересувате от "Колелото на Времето".



Тема Горкото изродче...нови [re: Smurki]  
Автор Diletanta (наблюдател)
Публикувано29.04.05 18:41



Пак ли някой те е наритал по тъпата главица, та си го изкарваш тук?



Тема Re: Колелото на времетонови [re: Smurki]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано06.05.05 16:52



поне прописа на кирилица, поздравления :)))

този форум се казва фентъзи, а не робърт джордан или колелото на времето, ако случайно не си забелязала

и аз лично се интересувам от колелото и то доста, това ми е една от любимите поредици
не разбирам защо трябва да псуваш хората, не си хаби нервите за излишни глупости


Sporting Clube de Portugal
Jose Alvalade 18.05.05


Тема Безценнинови [re: Бeзцeнни]  
Автортъмния нa cвeтлo (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 04:35



Безценни,убиваш ме с тоя стил бе брат ахаха



Тема Re: Колелото на времетонови [re: Eoвинидиc_]  
АвторQUAKE (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 00:58



Искам да попитам, дали някой евентуално знае от къде мога да сваля 10 части в електронен формат, тъй като ще заминавам за чужбина и просто няма как да нося със себе си 10 тома! Ще съм ви много благодарен, ако няой може да ми помогне! Само да допълня, че ми трябват на Български език.



Тема Re: Колелото на времетонови [re: QUAKE]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано27.05.05 17:37



http://sf.ludost.net/
тук има първа, втора и осма на български


...in a galaxy far, far away...

Тема Re: Колелото на времетонови [re: hendy]  
АвторQUAKE (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 17:56



Благодаря ти много. Ако някой друг има идея от къде мога да ги взема дригите, нека ако баде така добър, да ми помогне



Тема Re: Колелото на времетонови [re: Mails]  
Автор De3tuss (сержант)
Публикувано27.05.05 18:04



Абе, може и да се бъркам, ама Дарк фентъзи не е ли новото и модерно име на хоръра? Стивън Кинг и Тъмната Кула, Дан Симънс - Лешояди и Песента на Кали, Вампирските хроники на Ан Райс... Мрачна атмосфера не значи обезателно дарк фентъзи. Например "Черния отряд" е яко мрачновата, но се води милитъри-фентъзи.
Мартин е далече от Дарк Фентъзи, бих казал.

А Джордън не е точно мразен... Или поне не беше в началото. Обзалагам се че първите томове са ги чели с огромен интерес и хората, които го критикуват мощно. Самият аз като цяло съм нещо като фен на поредицата. Казвам "нещо като", защото от 7-8 книга нататък нещата наистина тръгват на зле (разбирай безкрайно разтакаване на действието - тая история с Файле и Перин можеше да не се точи в 4 книги, нали - 3 до тук, а не е приключила още), а Кръстопътищата е тотално обозена според мен.

Между другото, пробвай Стивън Ериксън - препоръчвам ти го, щом ти харесват Мартин и Джордън.

Ти го направи! Признай! Много хора са те видели!


Тема Дай да караме по-полеканови [re: Smurki]  
Автор De3tuss (сержант)
Публикувано27.05.05 18:17



Дай да спазваме добрия тон, колкото и да сме побеснели.

1. Никой не отрича, че Джордън е отличен писател.
2. Никой не е казал, че Колелото КАТО ЦЯЛО е лоша книга - дори напротив, това е може би книгата с най-добре разработена магическа система в цялата история на фентъзито, притежава великолепна, плътната атмосвера и силни герои.
3. Джордън тъпри сериозни критики в много отношения заради 8, 9 и 10 книга от поредицата. Това не омаложава по никакъв начин останалите, първите 5 от които са наистина блестящи (особено 2, 3 и 4).
4. Поредицата би следвала да се глада не само КАТО ЦЯЛО, а и книгите ПО ОТДЕЛНО една от друга.
5. Този клуб, ако не си забелязала, се каза ФЕНТЪЗИ. Жанрът фентъзи не се изчерпва с Робърт Джордън. Така че тук могат да се намират хора, разочаровани по накакъв начин по Джордън, но които ОБИЧАТ фентъзи.

Ти го направи! Признай! Много хора са те видели!


Тема Re: Колелото на времетонови [re: hendy]  
Автор Flight of death (dead as...)
Публикувано27.05.05 20:39



аз мисля първо да изчакам джордан да умре- и тогава да си дочета- не мое му се има доверие докато може да държи химикалка/клавиатура/секретарка




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.