Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:33 25.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: брин-бринн-дъгедъгенови [re: Alvin]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано03.07.10 16:20



После прочети и "Войната на Ъплифта" с която прриключи поредицата.





Тема Re: "Нещо зло се задава"нови [re: Phillip]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано11.07.10 13:54



Позволявам си горещо да препоръчам тази книга. Принципно не харесвам Бредбъри, защото ми е неразбираемо странен, но тук просто грабва и помита...



Тема Re: "Нещо зло се задава"нови [re: Kopo]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано17.07.10 14:16



Тази и на мен ми хареса много...



Тема Re: Какво четем - 2010нови [re: naki]  
Автор naki (Company PC Guy)
Публикувано04.08.10 15:50



Хммм, нещо Xenocide я оставих, не я дочетох засега - прочетох "Годината на черното куче" на руски (Год черной собаки), автора е Игорь Подколзин. Романът е приключенско-фантастичен. Не е лоша, макар и малко късичка ми дойде...

Сега чета "Прозрачник" на Аскольд Якубовский - това е сборник с няколко разкази и повести.




Тема Re: Какво четем - 2010нови [re: Phillip]  
Автор Eндъp (Говорител)
Публикувано07.08.10 02:17



В момента - "Звездата на Пандора" от Питър Ф. Хамилтън. Но съм само до 100 страница от над 800. Обещаващо.

Едно е да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто е да го направиш.


Тема руско и американсконови [re: Phillip]  
Автор Alvin (orange)
Публикувано21.08.10 23:55



Прочетох

на Лукяненко, не ме изненада. Добра и умна, че и за душата на моменти, но без изненади. Както казах и другаде - много искам Лукяненко да напише книга, в която главният да не е свестен. Не че е хубаво такива хора да са най-важните в една книга, но просто ми е чудно какъв ли ще го опише

След това прочетох и се саморазцепих от удоволствие.
Заклевам всички вас, неразумни нечели тази книга: (!!!) намерете и прочетете! Инак ви откинвам мустаките!

- няколко думи от читателя

Тема Re: руско и американсконови [re: Alvin]  
Автор Бorдaнoв (новак)
Публикувано22.08.10 10:19



Охо, ти стигна до истинската фантастика най-сетне ;)
Въпреки, че мнозина ще ме оплюят- прочети си и серията за "Зведняи риф" - там се довършва Звездната вълна.



Тема Re: руско и американско [re: Бorдaнoв]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано23.08.10 07:56



Точно книгите за Джиджо прецакват историята.





Тема вагоните [re: Бorдaнoв]  
Автор Alvin (orange)
Публикувано23.08.10 19:16



ох, бай Иване, ти пак с тоя твой маниер да ми подмяташ, че тъкмо съм налазил плитчините, чиито вълни истинските мъже са порили преди 150 годин



аз фантастика си чета отдавна, дори не помня откога. истинска, фалшива, тъпа, остра, за заспиване, за възбуда, за след закуска и за мисловен гърч. но когато ти си бил на 20, е имало едни книги, а когато аз бях на 20, имаше много повече фантастика. всякаква. затова е нормално да съм си оставил някои неща за по-късно

- няколко думи от читателя

Тема Re: вагоните [re: Alvin]  
Автор Бorдaнoв (новак)
Публикувано23.08.10 22:41



с това бай Иване си го заслужи!

А истината е, че ти завиждам. Щото все още имаш какво да четеш...
Мен Бард ми предлагат безплатно книгите им, само срещу ревю, а аз като видях заглавията се хванах за главата.
Но ако има желаещи може да се уреди и не само от Бард - от тях книга, от вас - впечатление.


П.С. Това съвремените писатели ли са - педераси... а Едно време какви педераси имаше...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.