Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 10.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема отговорнови  
Автор centsche ()
Публикувано10.01.09 21:00



Цяла седмица ми беше много заето, а днес виждам, че темата я заключили и остава неотговорено на онези, които са били любезни да се обърнат към мен.

alvin - не ближа задници, за да ме преведе някой. Току-що по молба на г-жа Журков си изпратих снимката за австрийско издание, на което тя е редактор. Очаквам там да публикуват мой разказ. Въобще не мислех да се хваля, но ме провокира с изказването си.

Богданов - Ванка, знам, че си джентълмен и кавалер. Вече се убедих многократно. Няма нужда да се доказваш повече. Не си мой тип.


ivz - дължа извинение. Изчетох цялата тема и Вашият постинг беше последен. Щракнах за отговор и излезе, че отговарям на Вас, а всъщност исках да изкажа мнение по цялата тема. В друга подобна тема от преди няколко месеца наистина имаше лични нападки към мен. Съжалявам за недоразумението.



Тема :)нови [re: centsche]  
Автор Zvezdichko (член)
Публикувано10.01.09 23:50



Точно, кратко, ясно :)

А... темата трябваше да бъде озаглавена "Пощаков 2"



Тема Re: отговорнови [re: centsche]  
Автор Бorдaнoв (буквар)
Публикувано11.01.09 01:55



Пощаков 2 си е точно в десетката.
Мира - поздравления за публикацията. В края на краищата Пощаков затова успява да публикува навън - защото талантите са заети да драскат из форума. В тая светлина - вероятно и публикациите на Вальо в САЩ ще се окажат истина.
За останалото - но комънт. Примери на войнстваща графоманщина си имам достатъчно в сайта, за да знам, че е неизтребима.
Смятам временно да се огранича само да писане на ревюта в този форум, докато глупомерът ми покаже поносими стойности.


Проблемът не изчезва в мига, в който си изтървеш нервите.


Тема Re: отговорнови [re: centsche]  
Автор ivz (любопитен)
Публикувано11.01.09 11:40



Няма проблем... чак пък извинение!?
Не съм се засегнал от нищо чак толкова. А който толкова държи да не бъде настъпен, да не пише тук, нали? И това се отнася както до другите, така и до мен.
А тема "Пощаков 2" дано да няма (той човекът едва ли и подозира какви страсти се вихрят тук около името му). Какво още чак толкова може да се пише за него? Поне за мен е изчерпана.

Happiness is merely the remission of pain


Тема Re: отговорнови [re: ivz]  
Автор Zvezdichko (член)
Публикувано11.01.09 12:02



О, напротив, не само подозира, но и знае.

На вниманието ти две теми:





- Вие бяхте редовно оплюван по интернет форумите. И то така, че трябваше да заплашите някои от най-просташки изявяващите се ваши “почитатели” със съд...

- В момента българските интернет форуми са окупирани главно от неможещите и във времето на свободния онлайн обмен на информация е трудно да се направи нещо по въпроса. Неможещите винаги ще плюят по можещите. Ще се обединяват в малки групички, както са го правили досега, за да изявят собствената си незначителност, но с претенциите да се чувстват като герои в интернет пространството. Това им дава усещане за сила или за някаква имагинерна значимост на собствената им гадна същност. Те се мислят за недосегаеми, но не е точно така. Със съвременните средства за комуникация всеки може да бъде поставен на подобаващото му място. Това са толкова подли и нищожни личности, че дори се крият под псевдоними (никове). Навярно целта е този, когото са оплюли, да не ги открие и да не им залепи няколко шамара, каквито заслужават. Но накрая ще си го получат!




Тема Re: отговорнови [re: Zvezdichko]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано11.01.09 13:04



Я, на теб ли съм дължал той пик на посещения в блога ми?!





Тема Re: отговорнови [re: Kopo]  
Автор Zvezdichko (член)
Публикувано11.01.09 13:11



Аз съм редовен посетител на блога ти :) Тъй че ...

Няма лоша реклама :)

Радвай се.

Редактирано от Zvezdichko на 11.01.09 13:13.



Тема Re: отговор (+ stari linkowe)нови [re: centsche]  
Автор alvin (orange)
Публикувано11.01.09 17:40



Честито за публикацията, това първо!

И второ - не съм останал с впечатление, че лижеш задници, затова не съм го и казал, а попадна в отговорът "ако действах на принципа на феновете на Пощаков, които твърдят, че всеки нехаресал творчеството му е завистник, можеше и аз да кажа - а всеки, който го харесва...." и т.н.
Сама усещаш разликата. Надявам се, де. Звездичко тъкмо е изровил някакви линкове, има и една стара тема за Пощаков от тукашния форум, хвърли и едно око. Ако искаш, погледни и влючването на Поустман в блога на Копо



Та така

PS - сега се вгледах по-подробно в старата дирска тема. Там ти самата казваш:
"Имам от месеци "Планетата на Скъли " и "Нашествието на грухилите". На първата съм до 104 стр., а на втората едва до 7-ма. Възможно е по-нататък да стават наистина интересни. Някой ден може и да ги довърша."

Такааа.. Някой обвини ли те, че не разбираш? Не. Че завиждаш? Не. За разлика от теб самата, която няколко дни след тия думи (вече беше дочела книгите и обяснила си гениалността на ХП) почна да обясняваш на друг човек (май Пиво) колко зле и колко недобронамерен бил, без дори да се опиташ да обориш логичните му аргументи.
Има нещо странно в начина ти на комуникция.

- няколко думи от читателя

Редактирано от alvin на 11.01.09 17:48.



Тема Re: отговорнови [re: Zvezdichko]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано11.01.09 19:17



Няма лоша реклама, но ако аз бях на мястото на Пощаков и толкова хора бяха прочели коментара ми в блога на Копо, който на всичкото отгоре е постнат и на грешното място, честно казано щеше да ме е срам да изляза в следващите няколко седмици от къщи без сигурен и удобен плик на главата



"Така е в живота - довери се и ще те предадат, не се доверявай и ще предадеш сам себе си."

Тема Re: отговорнови [re: ladyMarian]  
Автор alvin (orange)
Публикувано11.01.09 19:26



Може би някоя от класиките се е родила точно в такъв момент



- няколко думи от читателя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.