Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:19 20.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Добре тогаванови [re: cineman]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано01.10.08 11:21



И аз снимах... и малко продавах даже

Плюс това си бях ушила два от екипите на Блейк и Ейвън, защото обикновено играех тях... или Кали при наличие на малко повече момчета.
За щастие в квартала имаше готини хлапета и целия ни антураж, от Орак и Зен, през гривни, бластери, та чак до джаджите на Вила изглеждаше много добре. Бластерите светеха!


I believe

Тема Re: Страхотно!нови [re: Naia]  
Автор cineman (киноГавър)
Публикувано01.10.08 23:33



Какво общо има между заинтригОването и интригите, освен корена?


Ей, покрай тоя Блейк днес един приятел ми заприлича на Гарет Томас...
Дали ще доживея да го гледам пак?! При толкова много работа...

----------
Дограмата ми хлопа!

Тема Re: Добре тогаванови [re: Naia]  
Автор cineman (киноГавър)
Публикувано01.10.08 23:48



Въх, светещи бластери! Ние с брат'чедите използвахме бързовари...


Шшшшт, и аз продавах снимки! Така всеки ден намирах пари да ходя на кино и от време на време отскачах с влака до Русе, за да обядвам хот-дог с наденички и кисели чорбаджийски чушки...
Хайде, да не отварям приказка за един настоящ поп, който навремето ми пласираше снимките по училищата и все още е голям фен на "Войните"... На Специалното издание на Еп. 4 дойдоха на кино с още едно отче (с расата и килимявките, разбира се), при което гръмна усилвателят и затвориха салона за половин година. Добре, че киното имаше втора, по-малка зала, та прожекцията продължи там.

----------
Дограмата ми хлопа!

Редактирано от cineman на 01.10.08 23:51.



Тема Re: Страхотно!нови [re: cineman]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано02.10.08 09:32



Дано живееш дърго и щастливо

И да го гледаш още много, много години...
Твоят приятел /Гарет/ случайно да си търси приятелка?!

И мен ме чака доста бачкане, доста успях вече да свърша, но и премиера ни предстои на края на месеца... Че и в София ще ходим Все хубави поводи, но изискват организация.


I believe

Тема Re: Добре тогаванови [re: cineman]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано02.10.08 09:39



Хах! Аз познавам доста свещеници - фенове на Войните, нали и на мен ми е мания...
Това с бързоварите е било яка идея! Аз го измислих така, че да прилича максимално. Идеята да свети, дойде от идеята да си прикача към един стар колан няколко батерии от 4.5волта. За да не стоят за украса, нарязах една тръба за фунийки на братовчед ми - тя беше бяла, от някакъв бойлер май я беше взел... И така. Имахме цели 3 светещи бластера.
Като се замисля, децата сега нямат възможност за толкова шантаво детство. На моя таван "Освободител" ли не беше, Империята, Републиката... по едно време някакъв делтапланер сглобявахме там и пуснахме котка, за пробен пилот.

Изобщо имам какво да разказвам, а и какво да си спомням...


I believe

Тема Re: Страхотно!нови [re: Naia]  
Автор cineman (киноГавър)
Публикувано02.10.08 12:53



Защо трябва да говорим за моя приятел?

Може пък и аз да си търся!

----------
Дограмата ми хлопа!

Тема Re: Страхотно!нови [re: cineman]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано02.10.08 13:57



Супер

И сигурно приличаш на Пол Дароу


I believe

Тема Re: Добре тогаванови [re: cineman]  
Автор Гeнepaлa (пустинник)
Публикувано02.10.08 20:13



Tija popcheta sa bili ot pravoslavnija specnaz, sha znaish





Тема Re: Страхотно!нови [re: Naia]  
Автор cineman (киноГавър)
Публикувано03.10.08 02:00



На моменти се опитвам да бъда циничен като Ейвън. Иначе приличам по-скоро на Травис.



----------
Дограмата ми хлопа!

Тема Re: Страхотно!нови [re: cineman]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано03.10.08 10:08



О, супер комбинация




I believe


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.