Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:22 20.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: кЪф тОя римейк брянови [re: Naia]  
Автор ЦУПO интePтaймeнт (игромАнъ)
Публикувано22.10.08 10:39



Всъщност идеологията на самия филм е да бъде като обучаващо средство в курс по английски език и при това елитен курс на английски език на високо ниво



Иначе нищо особенно не беше- и аз съм му се радвал на някои интересни моменти...
Действието се развиваше като декор в 3 стаи и 2-3 стари металургични цеха или изоставени работнически общежития в Олдъм или Манчестър



Тема Re: кЪф тОя римейк брянови [re: ЦУПO интePтaймeнт]  
Автор sinsky ()
Публикувано22.10.08 14:33



"..Иначе нищо особенно не беше- и аз съм му се радвал на някои интересни моменти.."

Че ти кога си излизал от кенефа :)



Тема Re: кЪф тОя римейк брянови [re: ЦУПO интePтaймeнт]  
Автор sinsky ()
Публикувано22.10.08 14:34



Мен ме е страх да не се предава по полов път





Тема Re: кЪф тОя римейк брянови [re: ЦУПO интePтaймeнт]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано22.10.08 16:49



Напротив! Филмът е нещо доста особено

поне за мен и хората около мен, с които го изгледахме отново наскоро. Блестящ сценарий, перфектно изградени образи... Дори убийствен за времето си трейлър на 2 сезон
Това, че ефектите не те устройват - хм, ми гледай 300!


I believe

Тема Re: Седморката на Блейк - отновонови [re: Naia]  
Автор testpilot (wingman)
Публикувано24.10.08 08:51



Дано поне корави ефекти да вкарат, че сюжета беше пълна скръб ...



Тема Re: Седморката на Блейк - отновонови [re: testpilot]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано24.10.08 09:56



Говориш за някой друг филм!




I believe

Тема Re: Седморката на Блейк - отновонови [re: Naia]  
Автор testpilot (wingman)
Публикувано24.10.08 10:49



Няма така скука, честно! Всичко толкова изкуствено изглежда, актьорите се превземат, като в оригиналния Стар Трек. Не мога да уловя живеца на сериала, тънката нишка дето връзва сюжета със зрителя и го човърка ...
Това, че е опозиция на полуутопичното общество в Трека е добро попадение от страна на сценаристите.



Тема Re: Седморката на Блейк - отновонови [re: testpilot]  
Автор sinsky ()
Публикувано24.10.08 11:58



Няма такова нещо, на мен само от линковете от youtube по-горе, дори без да съм наясно с контекста на сцените ми е интересно да гледам. Единствената причина да не съм фен сега е че съм бил малък като са го давали, сигурно съм учил азбуката по това време. Иначе не мога да си представя какво увлечение щях да имам, при това по време когато тук не са пускали други такива сериали.



Тема Re: кЪф тОя римейк брянови [re: sinsky]  
Автор ЦУПO интePтaймeнт (игромАнъ)
Публикувано24.10.08 16:08



ами ще внимавате с баща ти...то затова продават и предпазни средства





Тема Re: Седморката на Блейк - отновонови [re: testpilot]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано24.10.08 16:28



Ясно е колко разбираш от актьорска игра

Няма такова нещо, което ти си видял в този филм. Както казвам обаче, това е просто твоето мнение - мниние на 1 човек, срещу хиляди фенове на поредицата. А що се отнася до актьорите, те са абсолютни професионалисти.
Аз гледах този филм във възраст на която човек разбира нещата достатъчно, за да се зариби по хубавото и спомените ми са чудесни, още една причина да го обичам и да го глидам отново с удоволствие.
А ти имаш ли нещо любимо изобщо?! Дай пример или любимото ти занимание е да критикуваш?


I believe

Редактирано от Naia на 24.10.08 16:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.