Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 21.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Клубовете за фантастика - статийканови [re: Fat Jim]  
Автор Davie (пристрастен)
Публикувано08.10.03 14:07



Да, информацията, която си подал по някоето време през 2002 г. очевидно тогава е била вярна. Това, че е публикувана месеци по-късно без да бъде направен никакъв опит за актуализация, не е твоя грешка. Има начин да се погрижим за в бъдеще да не стават такива гафове и ще го направим.
Жалко ще е членове на нашия клуб да се изпокарат, защото Радев не си е свършил работата като хората. Така че - peace, бабо (както се казваше в един сладък виц).

To hear, one must be silent.


Тема Re: Клубовете за фантастика - статийканови [re: ty^iga]  
Автор Fat Jim (просто каубой)
Публикувано08.10.03 19:40



Така е, за дейността на Толкин клуба във Варна съм в пълно неведение. Именно затова и не съм давал информация за него на когото и да било.

Мдам... обидих се, но:
1. Не чак толкова. След т. нар. "непринудено" събеседване с Михаил Неделчев и аз самият вече не бях кой знае колко убеден, че искам да клубуваме сред тия папардаци.
2. Това едва ли прозира в статията на Ради, защото му разказах за "Землемория" преди въпросът за клубната база в Дома на писателите да бъде подложен на сериозни разисквания.


Извинявай, днес ми е ден за стрелби....

- Меллер, выскажись, и я тебя опровергну...

Тема Re: Клубовете за фантастика - статийканови [re: Anrew Martin]  
Автор Roger Wilko (Shadow Clone)
Публикувано11.10.03 02:13



може да погледнеш на сайта му , там трябва да има някакво негово инфо - май беше http://swordandmagic.com
или
http://www16.brinkster.com/swordandmagic/indexbg.html#



Българин - това звучи зловещо....

Редактирано от Roger Wilko на 11.10.03 02:18.



Тема Re: Ми авторът пише:нови [re: Mag]  
Автор KИДO (Разказвач)
Публикувано12.10.03 09:50



Лично моя принос е в предоставянето на няколко снимки от първите Булгакони в Сандански. Поисках да прочета материала преди да бъде пратен в Локус, но ми беше отказано. Авторът и страда от фобията, че някой ще го изпревари и ще му отнеме славата...



След като излезна статията в Локус, споделих с автора мнението си за нея. Тя е необективна и некоректна. Да не говорим, че трябва да бъда засегнат и затова, че не съм споменат като организатор на Булгакона в Кърджали. А който беше там знае, че скъсах поне един чифт обувки и "два чифта нерви" от тичане . Но понеже познавам човека не съм засегнат. Той се стреми да бъде обективен, но му е трудно да се пребори със собствената си мания за величие и заради това стилът на творението е такъв .

"Никой не чете, а ако чете, не разбира, ако пък разбира, веднага го забравя." Лем


Тема не знам за вас...нови [re: Davie]  
Автор arc (en-ciel)
Публикувано13.10.03 16:05



... но на мен това ми звучи като статия за радиолюбителския кръжок към 134-то СОУ, написана от осмокласника Пенчо за училищния стенвестник.
С удоволствие бих прочела нещо друго на същия ”автор” за да си коригирам впечатленията, защото видях, че в една съседна тема го нарекоха ”писател” и реших, че може това да не е най-доброто, на което е способен.

No meditation is possible before you go to the toilet



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.