Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:15 17.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема 8-0 ole ole oleнови  
Автор *Denis* ()
Публикувано25.08.00 00:21



yes

Тема 8-0 ole ole oleнови [re: *Denis*]  
Автор Gala ()
Публикувано25.08.00 00:24



Здрасти Васко! Поздрави за победата! Тук сме с Ченчев, син е на секретарката на татко ти, и се кефим здраво с него на победата!!! А ти скива ли в какво ме забърка като си лафихме с теб оная нощ до никое време?

Тема В какво съм те забъркал???нови [re: Gala]  
Автор *Denis* ()
Публикувано25.08.00 00:35



На кой секретарка ВАНЯ ИЛИ СТЕЛА?Я кажи в кво съм те забъркал?

Тема В какво съм те забъркал???нови [re: *Denis*]  
Автор Gala ()
Публикувано25.08.00 00:41



На Стела. Как в какво си ме забъркал? говорихме си с тебе най-спокойно и аз съм взела, че съм станала автор на 15-хилядната тема и сега трябва да черпя една банда жадни хора....

Тема Ти ли?Хахахахаха!!!За малко аз...........нови [re: Gala]  
Автор *Denis* ()
Публикувано25.08.00 00:43



И как са разбрали?Каде го пише?Е щом е така извинявай......Wzze mi se pokrii niakade za izvestno vreme.Abe noshten trud she pishe li za macha?

Тема Ти ли?Хахахахаха!!!За малко аз...........нови [re: *Denis*]  
Автор Gala ()
Публикувано25.08.00 00:46



Шегичка, сладък! Ама като черпя, да дойдеш и ти! Ще имам приятното задължение да ти напомня. Не съм се покрила, просто бях почивка. Но сега пак съм на работа и веднага се появих тук. За мача - Ченчев точно в момента описва всичко от стадиона, ще има цяла страница.

Тема Abe to koga izliza vestnika veche e 1chasaнови [re: Gala]  
Автор *Denis* ()
Публикувано25.08.00 00:50



Kak chakam 8krug che ako gi bieme shte poma da ebavam NIKI(shoviora) i BASHTAMI.Az skoro vreme shte zvunna na brat mi(ANGEL)da go ebavam za CSKA3-0LOKO. Abe verno li as ni otmenili golovete sreshtu neftohimick i sa ni prisudili slujebna pobeda?Ako e taka e jalko za BERBATOV.A kade shte e tova subirane?Az tam shte sam naj malkiat za kwo da idvam

Тема Хич да не ти пуканови [re: *Denis*]  
Автор Gala ()
Публикувано25.08.00 00:54



че ще си най-малкият! Аз пък сигурно ще съм най-старата! Все още обаче не знам нищо, ще се уговаряме явно утре сутринта, щото виж какво мъртвило е тая вечер. доколкото разбрах, все още нищо не е ясно за головете на Бербатов и видолов срещу "нафтата". Но ще е жалко, ако им ги отменят. Не че за Бербатов това ще има някакво значение, нали от началото на следващата година ще играе в Германия.

Тема Ти ли?Хахахахаха!!!За малко аз...........нови [re: Gala]  
Автор Анди ()
Публикувано25.08.00 00:55



За кой вестник става дума?

Тема Ти ли?Хахахахаха!!!За малко аз...........нови [re: Анди]  
Автор Gala ()
Публикувано25.08.00 00:58



Само ти не си разбрал - за "Нощен Труд".


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.