Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:24 20.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ВЪЗМУТЕН СЪМ !!!нови  
Автор Юлий Москов ()
Публикувано16.08.00 16:09



Я се спрете !!! Заради някакви си 5 човека, които не виждат професионализма, няма да се махаме ......... Поздрави на многобройните наши почитатели !!! НИЕ ВИ ОБИЧАМЕ !!! Поздрави : Юлий Москов

Тема ВЪЗМУТЕН СЪМ !!!нови [re: Юлий Москов]  
Автор Георги Иванов ()
Публикувано16.08.00 16:17



Колега, абсолютно сте прав. Не си струва заради комплексарските мнения на няколко човека тук да се замисляме над нашия професионализъм. Ние го правим за тях, колкото и да не ни обичат. За това сме назначени от шефа на Ринг+ и считам че си изпълняваме съвестно задълженията като коментатори. Поздрави до всички зрители на Ринг+! Георги Ф1 Феномена

Тема ВЪЗМУТЕН СЪМ !!!нови [re: Юлий Москов]  
Автор JOKO ()
Публикувано16.08.00 16:18



Стига бе г-н Москов всички знем,че сте професионалисти ,но понякога найстина се увличате и вие.

Тема ВЪЗМУТЕН СЪМ !!! [re: Георги Иванов]  
Автор Член1 ()
Публикувано16.08.00 16:30



я си еби путката разпрана кво ми разправяше вчера на кюто бе килеш такъв даго изнеса ли тук за проституктите а? и що юлий е бил в ареста а ? абе хойте се гръмнете

Тема ВЪЗМУТЕН СЪМ !!!нови [re: Юлий Москов]  
Автор Ratel ()
Публикувано16.08.00 16:31



Интересно от какво? Никои не е казал точно да се махате, а само подобрете качеството или това е невъзможно и по малко самолюбие. Добристе в някои неща ама пък чак толкова докачливи. Не ви отива на годините да се тръшкате като малки деца: ЕЕЕЕЕ нема пък да се махамееееее! Това е още по- смешно от някои други изяви! Чао засега и Ви обичаме!

Тема Няма от какво да си възмутеннови [re: Юлий Москов]  
Автор Анди ()
Публикувано18.08.00 13:00



Москов,не са само пет човека,които не те харесват,и не си мисли че имаш многи фенове.Просто не ви е мястото на теб и Груев в това предаване.Не казвате нищо същественно,напротив в повечето случаи говорите неверни неща,които са само ваши предположения.Вашето дрънкане по ефира не носи никаква реална информация.

Тема За Георги Ивановнови [re: Георги Иванов]  
Автор Анди ()
Публикувано18.08.00 13:05



Георги,недей да вземаш страната на Москов и Груев,защото те не са от твият ранг.Теб хората те харесват,но покрай ония двамата може и да спрат!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.